Şimdi Ara

'Kitap Önerisi' konuları hakkında. Okur musunuz lütfen.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kitap önerisi niteliğindeki konular silinecektir. Bu hususta size bilgi vermek istedim.

Değerli üyelerimiz muhtelif konular mevcut, arama özelliğini kullanarak bu konulara çok rahat ulaşabilir kıymetli yorumlardan gerçekten istifade edebilirsiniz.

Lakin istiyorsunuz ki konu açalım ve muhatap olarak biz kabul edilelim. Bunu da saygıyla anlıyor ve kabul ediyorum ancak şu an itibariyle ilk sayfadan toplam 19 tane kitap önerisi konusu sildim.
    Şimdi size soruyorum sizce bu normal mi? Farklı paylaşımlarda bulunan, soru ve sorunlarını aktaran arkadaşlara sizce bu haksızlık değil mi?

Sizi anladığımı belirterek eklemek istiyorum ki bölümde revizyona gidilmesi düşünülmektedir, üst yönetim bu hususta istişare etmekte ve bölümle yakından ilgilenmektedirler. İhtiyaçlarınızı karşılayabilecek nitelikte yeni bir yapılanma ile karşınıza çıkacağımızı belirterek asli amacımızın size hizmet sunmak olduğunu özellikle vurgulamak istiyorum.

Lütfen bize ve bilgi alışverişinde bulunmaya çalışan diğer üye arkadaşlarımıza anlayış gösteriniz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.