Şimdi Ara

Aika Online Türkçe Kapalı Beta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
3.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba!

Aika Online Türkiye’nin keyfini çıkartmaya çok az kaldı. Sabırsızlıkla beklenen Aika Online Türkiye kapalı beta hakkında beklenen bilgilendirme ile karşınızdayız. Aika Online
    Türkiye Kapalı Beta 1 Kasım 2012 Perşembe günü 14:00’da açılacaktır. Beta Key ile giriş yapılacak ve kapalı beta 4 gün sürecektir. Sonrasında 5 Kasım 2012 Pazartesi günü 14:00’da kapanacaktır. Oyuncularımıza, 4 günlük Kapalı Beta süresince Tam Ekipmanlı ve Özel Binekli Karakterler verilecektir. Eşyalarınıza güçlendirme ve büyüleme yapma imkanı sağlanma amacı ile çantalarınızda güçlendirme eşyaları da hazır bulunacaktır. Verilecek eşyaların ve karakterlerin seviyesi 50 olacaktır ve oyunun içerisinde 50. Seviyeye kadar olan NPC, Canavar ve Bosslar olacaktır. Ulus seçimini kolaylaştırmak için, vatandaşlık görevi için gerekli olan eşyalar da çantanızda yer alacaktır. Kapalı Betaya katılan oyuncularımız Açık betada sürpriz hediyeler ile ödüllendirilecektir!

Kapalı Beta'da Verilecek Eşyaların Listesi

1 Savaş seti
    5 Yüksek Kristal Sandığı
    10 Hira -Rütbe C- [Etkinlik]
    10 Kaize -Rütbe C- [Etkinlik]
    10 Hira Konsantre Sıvı Özü -C- [Etkinlik]
    10 Kaize Konsantre Sıvı Özü -C- [Etkinlik]
    Özel Binek Paketi
    Binek Eyeri [30gün]

“Kapalı Beta kapanışı itibariyle tüm karakterler ve eşyalar silinecektir.”

Aika Online Kayıt Sayfası

Aika Online Close Beta Sayacı

Aika Online Türkiye Facebook Sayfası

Kayıt sayfasında bulunan Facebook butonuna tıklayarak kolayca kayıt olabilirsiniz!

Beta Key Dağıtacak Siteler:

Free2Play

Bölüm Sonu Canavarı

Oyun Gezer

Alive In Games

Beta Key dağıtımı başladığında gerekli bilgilendirme yapılacaktır!

Teşekkürler!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolas -- 17 Ekim 2012; 17:04:57 >

• Kaç tane aika online bla bla bla konusu olması zorunda ?
  • 2 ay geçiken(3 hatta) Beta sonunda açılıcak. Hadi bakalım,item shopu tuzlu olmassa oynanır.Ama şimdiden -4 puan aldı bile benden.
  • @Jinora Aika Online Türkiye GM'lerinden biri olmam ve diğer konuların benim tarafımdan başlatılmaması sebebi ile Kapalı Beta'ya özel olan bu konuyu açtım. Sen oyuncu olarak ilk mesajı güncel bilgiler içeren bir konu tercih edersin herhalde değil mi ?

@baris7777 Ekim ayı içersinde çıkması planlanıyordu, gecikme 1 ay bile olmadı. Yani dediğin gibi 3 aylık bir gecikme olmadı

Bunun sebebi ise, test sunucularımızı Avrupa'ya taşırken yaşanan sorunlardı. Oyunu da test sunucusunda etmeden, kritik hatalarını düzeltmeden yayınlamak istemedik. Kritik hatalar ne dersen, en önemlisi Türkçe karakter sorunu idi. Bunu çözdük. Geriye kalan diğer hatalar ise Kapalı Beta'da oyunculardan gelen biletlerle düzeltilip, Açık Beta'da sizlere sorunsuz bir oyun sunmayı hedeflemekteyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Legolas

@Jinora Aika Online Türkiye GM'lerinden biri olmam ve diğer konuların benim tarafımdan başlatılmaması sebebi ile Kapalı Beta'ya özel olan bu konuyu açtım. Sen oyuncu olarak ilk mesajı güncel bilgiler içeren bir konu tercih edersin herhalde değil mi ?

@baris7777 Ekim ayı içersinde çıkması planlanıyordu, gecikme 1 ay bile olmadı. Yani dediğin gibi 3 aylık bir gecikme olmadı

Bunun sebebi ise, test sunucularımızı Avrupa'ya taşırken yaşanan sorunlardı. Oyunu da test sunucusunda etmeden, kritik hatalarını düzeltmeden yayınlamak istemedik. Kritik hatalar ne dersen, en önemlisi Türkçe karakter sorunu idi. Bunu çözdük. Geriye kalan diğer hatalar ise Kapalı Beta'da oyunculardan gelen biletlerle düzeltilip, Açık Beta'da sizlere sorunsuz bir oyun sunmayı hedeflemekteyiz.

Herneyse inşallah bundan böyle sorunsuz bir şekilde oyun açılır ve oynanır.Benim esas burda belirmek istediğim başka bir konu var.
    Bu oyunun Gm'lerinden birisi olman biz aika oyuncuları için çok büyük avantaj.En azından bu forumda yıllarca oyun topiği açmış ve yorum yapmış birisinin bizleride anlayacağından şüphem yok.Shop mağazası olsun playerlerin sorunları olsun etkinlikler olsun bu konularda bizlere yardımcı olmanızı bekliyoruz.Hadi hayırlısı.

• Zaten Türkiye ofisinin açılmasındaki amaç, sorunlara kısa sürede çözüm bulabilmek. Tüm gönderilen biletlere aynı gün içerisinde cevaplanması sağlanıyor. Ayrıca RaidCall'da günün belirli saatlerinde bizimle konuşabileceksiniz.
  • hangi mail ile sorunu yaşıyorsun ?
  • MAYNGAMES = her daim sorun

oyun çok sağlam ama şirkete güvenim yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacktekno

Merhaba,

Mayngames'te aktivasyon sorunu var. Mail adresine aktivasyon ile ilgili şifre gelmiyor.

iyi eğlenceler

aynen bende kayıt olmakiçin çok uğraşmıştım zamanında
  • quote:

hangi mail ile sorunu yaşıyorsun ?
    Bu oyun "seven core"ye benzetiyorum sniper ve dual gunner gelecekte populer olacak gibi.

mayngames üyelik alımını 3 adım zorlaştırmış.

örnek: gpotato şirketine üyelik alımı çok basit. 1 Adımda kolayca üyelik alınıyor.

Free oyunlara üyelik alımı bence kolay olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacktekno -- 18 Ekim 2012; 23:12:28 >
  • 2 Ay gecikme oldu o zmn? Eylül ortası demiştnz bana alıntı yaptırtma şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris7777

2 Ay gecikme oldu o zmn? Eylül ortası demiştnz bana alıntı yaptırtma şimdi.

Dediysem Ekim başı demişimdir, gecikme sebebini de yukarıda açıkladığımı düşünüyorum.
  • Yanlış hatırlamıyorsam Pk olayı bayağı gelişmiş bir oyundu. CB'ninde fll item ve yüksek lv. de başlatmasının sebebi de Pksını tanıtmak olsa gerek. saten köklü bir oyun olduğu için çeviriler haricinde bugla karşılaşılacağını sanmıyorum.
  • lvl 50 karakter verilmesinin sebebi tüm PvP'leri deneme, karakterleri deneme şansı sunmak. Hatta Perşembe günü açılacağından, her cumartesi olan Kale Savaşı'nı da tecrübe etmiş olacaksınız.
  • RF Online'da bu kadar büyük ön hazırlık yapılmamıştı umarım bu projeleri de yarı yolda su kaynatmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özkan

RF Online'da bu kadar büyük ön hazırlık yapılmamıştı umarım bu projeleri de yarı yolda su kaynatmaz.

RF Online yapımcı şirketin desteğini çekmesinden dolayı kapandı. MaynGames ile alakalı bir şey değil.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Özkan

RF Online'da bu kadar büyük ön hazırlık yapılmamıştı umarım bu projeleri de yarı yolda su kaynatmaz.

RF Online yapımcı şirketin desteğini çekmesinden dolayı kapandı. MaynGames ile alakalı bir şey değil.

RF Online TR ' yi betasından itibaren oynadım. Raidcall ' da en alt yetkilinizden en üst yetkilinize kadar en az birer kez insanlarla muhattap oldum. Fikir alışverişleri oldu , hoş sohbetler oldu , yeri geldi tartışmalar oldu ama zaman işte geçip gitti. Sanırım sizde yakın zamanda açılan İzmir ofisinde çalışanlardan birisiniz neyse. Dediğiniz sebep elbet tabi bir kapanma sebebidir ama en basitinden RFTR'de vaad edilen ödüllerin vakitli ya da vakitsiz sahiplerine verilmemesinin sebebi de yapımcı firma olabilir mi ? İşin özü bunun eskisini görmüş bir oyuncu olarak yenisinde de bu ve bu takım sorunların yaşanmamasını tekrar temenni ederim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Merakla bekliyorum.Çok güzel olacağa benziyor.
  • Sayın Legolas shop mağazası da açık olucakta cbt de daha önceki mesajlarınızda siz yazmıştınız.Bununla ilgili son durum nedir acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.N.E.Y.H. -- 19 Ekim 2012; 16:10:09 >
  • Shop daha sonra açılacak.

Kapalı Beta'da tüm karakterlere Kapalı Beta Sandığı verilecek.

Bu sandığın içerisinde ,

4 Facion, 1m altın,

1 Savaş seti zırh ve silahlara +5 basılmış set
    5 Yüksek Kristal Sandığı zırh ve silahınıza kristal eklemeniz için kristaller içerir.
    10 Hira -Rütbe C- [Etkinlik] silahlara + basmak için kullanılır
    10 Kaize -Rütbe C- [Etkinlik] zırhlara + basmak için kullanılır
    10 Hira Konsantre Sıvı Özü -C- [Etkinlik] silaha + basarken silahın yok olmasını ve + seviyesinin düşmesini önler
    10 Kaize Konsantre Sıvı Özü -C- [Etkinlik] zırha + basarken zırhın yok olmasını ve + seviyesinin düşmesini önler
    Özel Binek Paketi karakterinize uygun bineği kullanmanıza olanak sağlar.
    Binek Eyeri [30gün] binme yeteneği olmadan bineği kullanmanızı sağlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.