Şimdi Ara

reedPAD4 3G Tablet PC yeni çıkmış fiyatı 349 TL Özellikleri nasıl (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
2
Favori
28.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu reedPAD4 Maxi 3G 10.1 inch modelini markette incelerken calısan bu modelin viber programı yardımıyla telefon gorusmesı yapa bildigini soyledi inana madım once ama kendi telefonumun sim kartını takarak gsm uzerinde ve viber programı aracılıgıyla telefon gorusmesi yapa bildik . benim için cok guzel bir ozellil anacak ekran cok buyuk bana gore bir de ekran kaliteli degil bir de tek cekirdekli .
    aynı ozellik reedPAD4N 3G GPS A9 Dual Core TABLET PC model içinde gecerlimi dir bu konuda yardımcı olacak birisi varmıdır.?

ilgilenen arkadaslara sımdıden tesekkurler...
  • kafam cok karıştı.. bir çok kişi memnun değil cihazın sorunlu oldugunu savunurken tek bir kişi aksini iddaa ediyor.. sim kart takıldığından almaya cok heveslendim ama şuan o hevesim kaçmış durumda :( sim kart destekli başka cihaz var mu bu fiyat araliğinda? herkese iyi forumlar
  • mustafa ayten | 06.02.2013 17:48 Quote
    20 tl mı sayın destek masası yetkilisi bu ürünü alalı 3 ay olmus şarj aletinin garanti kapsamında degiştirilmesini talep ediyorum.3 ayda şaj aletimi bozulur 3 ayda bozuluyorsa kötü ürünü neden satıyorsunuz
    Destek | 06.02.2013 14:10 Quote
    Merhaba,
    Şarj aletiniz bozuk olabilir, tarafımızdan temin edebilrsiniz. Şarj adaptör ücreti 20 TL'dir.
    mustafa ayten | 06.02.2013 00:24
    20.10.2012 tarihinde almış oldugum cihazımın şarj aleti cihazı şarj etmiyor.yardımcı olurmusunuz
    .......................
    reeder yetkilisinin cevabına bakın ondan sonra alın
  • Çekinmeden forma yazın arkadaşlar bu tarz dolandırıcı firmalar artık çekilsin piyasadan yada kendilerine şekil düzen versinler . Her şeyin para demek olamadığını anlasınlar. Utanmadan birde yorum yapanlara paralı asker yakıştırması yapıyor şirket ceo su uygar olmayan uygar bey aklı sıra burada kullanıcı gibi yazıp insanları kandırıyor.
  • SELEKT BİLGİSAYARIN TEKNİK SERVİS GİRİŞ RAPORUNDA YAZANGENEL ŞARTLAR VE CİHAZ TAMİR SÖZLEŞMESİ . AYNEN YAZIYORUM.

1. GARANTİ DIŞI ARIZALI ÜRÜNLERİN ARIZA GİDERİLMESİ , ARIZA ONARIMINDA KULLANILACAK PARÇALARIN ALINMASI İÇİN GEREKLİ ÖDEMENİN YAPILMASINDAN SONRA BAŞLAR.
    2. ARIZALI CİHAZ TAMİR SÜRECİ , TAMİR ÖNCESİ FİYAT TEKLİFİMİZİ ONAYLAYARAK , TARAFIMIZA FAKLAMANIZDAN SONRA GERÇEKLEŞECEKTİR.
    3. ARIZALI ÜRÜNLER ÜZERİNDE YER ALAN YAZILIMLARIN LİSANLARI İLE İLGİLİ SORUMLULUK TAMAMEN MÜŞTERİLERİMİZE AİTTİR.
    4. GÖNDERİLEN ARIZALI CİHAZIN KARGO VE PAKETLEME İŞLEMLERİNDEN TAMAMEN MÜŞTERİLERİMİZ SORUMLUDUR.
    5. TEKNİK SERVİSİMİZE BIRAKILAN ÜRÜNLERİN 90 GÜN İÇERİSİNDE TESLİM ALINMASI GEREKMEKTEDİR. ZAMANINDA TESLİM ALINMAYAN ÜRÜNLER İÇİN HİÇBİR HAK TALEP EDİLEMEZ.
    6. ÜRÜN TESLİMİ 'TEKNİK SERVİS FORMU' İLE YAPILIR. DEĞİŞTİRİLEREK YENİSİ TAKILAN ÜRÜNLER ÜRETİCİSİNİN GARANTİSİNDEDİR.

ŞİMDİ BURADAKİ ŞARTLAR KİMİ DESTEKLİYOR YORUMA AÇIK ARKADAŞLAR SELEKT BİLGİSAYARIMI YOKSA SON KULLANICIYIMI BAKINIZ HİÇ GARANTİDEN BAHSEDİLMİŞMİ CİHAZ ZATEN DİREK ÜCRETLENDİRİLİYOR. YANİ BİZDE GARANTİ FELAN YOK KARDEŞİM DEMEYE GETİRİLMİŞ BİR SÖZLEŞME.

UYGAR BEY ÖZLEDİK SİZİ YORUMSUZ BIRAKMAYIN LÜTFEN.

• 3g si wifisini geçtim
    şu tableti aldım alalı lanet okuyorum
    ekrandaki mütiş cizgileri görmelisiniz
    gün ışıgında cizgili defter gibi maşallah
    benden başka böyle bi sorunla karşılaşan varmı acaba
    cevaba bak

Selekt Bilgisayar
    Ürünün dokunmatik özelliğidir.

nası bi ürün dokunmatiği arkadaş bu
    resim cekebilirsem koyucam buraya yarın bekleyin ..
  • Evet bu urunu alan arkadas var mi? Tavsiye eden var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.dr.com.tr/Elektronik/Hometech-Tablet-Pc-T501-Beyaz//Bilgisayar/Bilgisayarlar/Tablet/urunno=0000000417759 bunu al daha ucuz hem ne farkeder ama bunu fiayrı daha uygun dediğim gibi facebook luk tamda :D
  • ürünü telefon özelliği varmı acaba varsada nasıl kullanılır tşk
  • Arkadaşlar teknoloji cahili olarak ; bir soru soracağım. Kullandığım telefon Nokia 7373 baya eskidi. Döner kapaklı bir telefon, kullanımı çok rahattı ama artık değiştirmem lazım.

Yeni alacağım cep telefonu : Hem cep telefonu olsun , hem tablet bilgisiyar olsun , ama asla dokunmatik olmasın. Dokunmatik telefonu kullanamıyorum bile. 3G olsun. Birde çok net fotoğraf çekebilsin. Mp3, radyo, bluetooth olsun. Yeterki kapaklı olsun. Tuşlar gözükmesin. Birde 3G olsun.

Hem telefon hem bilgisayar olan tabletler varmı hangi markayı modeli tavsiye edersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxunet

3g si wifisini geçtim
    şu tableti aldım alalı lanet okuyorum
    ekrandaki mütiş cizgileri görmelisiniz
    gün ışıgında cizgili defter gibi maşallah
    benden başka böyle bi sorunla karşılaşan varmı acaba
    cevaba bak

Selekt Bilgisayar
    Ürünün dokunmatik özelliğidir.

nası bi ürün dokunmatiği arkadaş bu
    resim cekebilirsem koyucam buraya yarın bekleyin ..

Kaan Arlı Reeder Reedpad4 video incelemesinde (01.23) Tablet deyil bu ÇİZGİLİ DEFTER
  • quote:

Orijinalden alıntı: badboy563

http://www.dr.com.tr/Elektronik/Hometech-Tablet-Pc-T501-Beyaz//Bilgisayar/Bilgisayarlar/Tablet/urunno=0000000417759 bunu al daha ucuz hem ne farkeder ama bunu fiayrı daha uygun dediğim gibi facebook luk tamda :D

3g var mı ?

şu anda 3g li adam akıllı kullanılacak en ucuz tablet hangisi
  • Yakın zamanda soru veya sorunlarınız için reederDESTEK'e ulaştınız. Fakat aldığınız yanıtlar sizi tatmin etmedi ya da hizmetlerimizden memnun kalmadınız.

Size daha iyi destek verebilmemiz ve reeder ürünlerini en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olmamız için 1-2 dakikanızı ayırarak anketimizi doldurabilir veya şikayetinizi bize direkt olarak bildirebilirsiniz.

anket doldur:https://docs.google.com/a/reeder.com.tr/spreadsheet/viewform?formkey=dEJ6TXVPUlBoSVB1RGZiOEM0TmZYZGc6MQ#gid=0
    şikayet bildir:https://docs.google.com/a/reeder.com.tr/spreadsheet/viewform?fromEmail=true&formkey=dFFvZUQxSGFxanBwUFc0eV95UlQ1b3c6MQ

Sorunu çözümlenmemiş müşteri kalmasın felsefemizle size daha iyi hizmet vermek için buradayız.

•  reedPAD4 3G Tablet PC yeni çıkmış fiyatı 349 TL Özellikleri nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: readermania

Söylediğim gibi ben bu tableti test ettim 10 üzeriden puanlamamı aşağıda paylaşıyorum.

1- 3G bağlantı devamlılığı - 9/10 (araçta 110km hızla bile çekiyor)
    2- 3G bağlantı hızı - 9/10 (Saniyede 1,5GB'ı gördüm)
    3- Oyun performansı - 10/10 (Google Playdeki top 20 oyunun tümünü sorunsuz oynadım)
    4- Ekran çözünürlüğü - 8/10 (1280*800 olsa daha iyi olurdu ama o da herhalde 350TL'ye 3G'li tableti imkansız kılardı)
    5- Ekran renk kalitesi - 10/10 (hatasız)
    6- Ekran parlama - Açık havada parlama - 7/10 (Benim için tabletlerde bu her zaman çok kötü ama bu tablette tuhaf bir şekilde açık havada görüntü kalitesi hiç fena değil)
    7- Tarayıcı performansı - 6/10 (4.1'deki chrome'a geçişi istiyor cihaz/mutlaka 4.1 update'i gelmeli)
    8- Flash performansı - 10/10 (şimdiye kadar gördüğüm en iyisi)
    9-HDMI bağlantısı - 10/10 (sorunsuz çalıştı)
    10- Facebook performansı - 6/10 (Çalışıyor, ama çok daha hızlı olabilir, bunu geliştirmeliler)
    11- Twitter performansı - 10/10 (Mükemmel)
    12- Messenger - 10/10 (Mükemmel)
    13- Arka kamera - 6/10 (2 MP kamera, ICS'in katkıları ile iyi ama süper değil; Face'de bir şey paylaşmak için kullanışlı)

GENEL: 8,5/10 (Piyasadaki bu klasmananın su götürmez en iyisi, karşısına bir rakip çıkana kadar herhalde sadece karalanarak engellenebilecektir.)

İSTEYEN ARKADAŞLAR İÇİN İSTEDİKLERİ ÖZELLİKLERİN VİDEOSUNU ÇEKİP PAYLAŞABİLİRİM!

2- 3G bağlantı hızı - 9/10 (Saniyede 1,5GB'ı gördüm) 

Saniyede 1,5 GB ı yavaş görün mübarek 4G şebekesi sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

merhabalar.bugün avm de incelediğim tablet sanırım buydu.
    ben şu anda 1650 gibi mesaj atan ve arayan bir telefon kullanmaktayım ve çok memnunum.
    Yaza doğru bir tablet alma düşüncem var,tableti internet için kullanacağım,fakat telefon operatörlerini ve devleti zengin etme gibi bir amacım olmadığı için standart kontörlü tarifeden alabildiğim 1gb interneti kullanmayı planlamaktayım.
    Zira tablet fiyatları cidden çok düşmüş durumda,ve bunu değerlendirmeyi planlıyorum.
    Sorularıma geçersek;
    1-Bu aleti normal bahsettiğim kontörlü hatlarla verilen 1gb normal internetle kullanabiliyor muyum?Yani 3g şart mı?Hız gibi bir iddiam yok,şu anda ara sıra mobil internete giriyorum evdekilerin telefonlarından,gayet yetiyor.
    2-Kartımın yedeğini çıkarttırarak aynı tarifeyle 2 sim kart kullanabilir miyim?Yani biri telefonumda,öteki tablette olacak şekilde.Eğer bu olmuyorsa da sorun yok,tableti telefon olarak yanımda taşıyabilirim.
    3-Bu tabletle bluetooth kulaklık entegre edebiliyor muyum?

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

merhabalar.bugün avm de incelediğim tablet sanırım buydu.
    ben şu anda 1650 gibi mesaj atan ve arayan bir telefon kullanmaktayım ve çok memnunum.
    Yaza doğru bir tablet alma düşüncem var,tableti internet için kullanacağım,fakat telefon operatörlerini ve devleti zengin etme gibi bir amacım olmadığı için standart kontörlü tarifeden alabildiğim 1gb interneti kullanmayı planlamaktayım.
    Zira tablet fiyatları cidden çok düşmüş durumda,ve bunu değerlendirmeyi planlıyorum.
    Sorularıma geçersek;
    1-Bu aleti normal bahsettiğim kontörlü hatlarla verilen 1gb normal internetle kullanabiliyor muyum?Yani 3g şart mı?Hız gibi bir iddiam yok,şu anda ara sıra mobil internete giriyorum evdekilerin telefonlarından,gayet yetiyor.
    2-Kartımın yedeğini çıkarttırarak aynı tarifeyle 2 sim kart kullanabilir miyim?Yani biri telefonumda,öteki tablette olacak şekilde.Eğer bu olmuyorsa da sorun yok,tableti telefon olarak yanımda taşıyabilirim.
    3-Bu tabletle bluetooth kulaklık entegre edebiliyor muyum?

@shadowgeist
    Sorularına cevap vermeye çalışacağım.
    Bende farklı bir model var. reedpad4n Hemen hemen aynı özelliklere sahip. Öncelikle Bu modeli yada reedpad4+ modelini tavsiye ediyorum.

http://www.bimeks.com.tr/urun/126957/reedpad4n-3g-gps-data-bundle.aspx
    http://www.bimeks.com.tr/urun/126608/reedpad-4-plus-7--tablet-pc.aspx

1. Normal hatla kullanabiliyorsun reedpad4n 1 Gb internet hediyeli satılıyor. Edge hızında çok yavaş bağlanırsın. 3G bana kalırsa şart.
    2.Kartının yedeğini çıkartabiliyorsun arkadaşım senin dediğin gibi kullanıyordu. Yalnız mutlaka biri kapalı olması gerekiyor ikisi birden aktif olamaz.
    3.Bluetooth kulaklık kullanabilirsin.

Umarım yardımcı olur bu bilgiler.
    Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi addariyos -- 15 Nisan 2013; 10:34:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: addariyos

yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
    açıkçası mobil internet kavramına bakışım daha çok işimi görmek olduğundan ve boyutları hasebiyle tablet olayından soğudum gibi.
    Zira zaten laptopum var,nokia n73 modelini beğendim,yaz mevsiminde bir tane edinip olayı halletmeyi düşünmekteyim.
    Aradığım özellikler n73te mevcut,ayrıca edge hızında kasmayacak bir interneti de var aletin:)
    Avea'nın kontörlü tarifeleri de tam olarak amacıma uygun,hem sms hem internet hem de konuşma olan,veya sadece konuşma ve internet olan bir pakete yönelebilirim.
    Aylık 20tl gibi bir rakama işimi halletmem mümkün(zaten şu an sms e 10 lira ödemekteyim),o açıdan tablet olayına soğuk bakmaya başladım.
    Yardımınız için çok teşekkür eder,saygılar sunarım.

• hattı taktım 3G çalışmıyor neden acaba ?
  • Ya hattı cihaz kapalıyken takıp sonra açın veya taktıktan sonra kapatıp açın. Uykuya geçirmek değil tamamen kapatıp açmak gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demir-elli -- 27 Nisan 2013; 5:06:04 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.