Şimdi Ara

Asus Sabertooth Z77 video inceleme 'Asus'un zırhlı anakartı testte!'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
6.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Asus'un üzerinde özel zırh bulunan dayanıklılık ve uzun kullanım odaklı performans anakartı Sabertooth Z77 inceleme konuğumuz. Anakartın tüm detayları  bu videomuzda.

• Asus yine kalitesini ispatlamış

• 2

• Yeni nesil anakartlar bir çok ihtiyacı karşılıyor ancak hepsinde kırpık bir kaç özellik var. Kiminde E-Sata yok, kiminde kaliteli bileşenler olmadığı için 1-2 sene içinde anakartlar sıcaktan saçmalamaya başlıyor. İyi bir anakart size tam kapasite iletişim,geniş bağlantı seçeneği ve stabilite sağlar. Anakart binanın temelidir ve her şeyi üstüne kurarsınız. Asus'ta kaliteli kompenentlerle üretim yapan bir üretici ve bir kaç iyi anakart üreticisinin başında gelir. İyi bir sistem toplayacaksanız anakartınız iyi olmalı anacak ihtiyaca göre f/p oranına bakarak ta farklı seçenekler değerlendirilebilir. Bence sakın ucuz anakartlara yönelmeyin, elinizde kalır.

• Ben bu anakartı aldım. Biraz da gereksiz pahalı aldım. Anakart ne kadar uzun ömürlü olsa da Intel 2 yılda bir soket değiştirdiği için anlamsız kalıyor. Bunun AMD muadilihttp://www.asus.com.tr/Motherboards/AMD_AM3Plus/SABERTOOTH_990FX/ büyük ihtimal daha mantıklı almak için. AMD daha uzun aralıklı soket değiştiriyor.

Z77 Anakart alacaklar Asrock Anakartlar genel olarak fiyat anlamında daha mantıklı...

• asus en iyi anakrt firması değil diyen arkadaşlara ufacık bir soru: son 5 yıldır dünya oc rekorları hangi markanın anakartları ve ekran kartları ile kırılıyor? 5 yıl boyunca bir tek asrock doğru düzgün rakip çıkartabiliyor kararlılık ve sağlamık konusunda (şimdi bana ecs, jetway, sapphire demeyin ülkemizde alınabilecek markalardan bahsediyorum).

amacım fanlık ya da fanatiklik değil ama sezarın hakkını sezara vermek lazım, bir firma iyi ürün çıkartıyorsa iyidir ve asus son dört senedir tartışmasız en iyi anakart üreticisidir -sana pahalı gelir, başkasına ucuz orası bambaşka bir konu-. ileride ne olur bilinmez, gözümüzün önündekini görelim yeter.

• @cyber.wise p67 sabertooth kullanıyorum... Anakarta okadar para verilmez demek göreceli bişi. Çünkü ben işlemcime o.c yapıp en stabil serin şekilde kullanıp; anakartın her detayını izlemem gerekiyor. Ama o.c yapmayacak kişilerin bu kadar para vermesine gerek gerçekten yok. Bazıları gider 2 gb lık 5450 alır, bazıları gider 2 gb lık gtx 680 alır. Fiyat farkı 10 katıdır. Videoda da anlatıldıgı üzere belirli bir kesime hitap eden bir anakart, Fiyatıda bu yuzden pahalı birazcık.

• heh be şöle bi anakart incelemesi görelim :D
    ender bey asrock z77 extreme 9-Msi-Asus z77 Extreme incelemesi beklioruz bunu önceki anakart incelemesindede bahsettik :)

• Ben bir Abit'i, bir Gigabyte'ı bir de Asus'u bilirim. Asus anakart hiç kullanmadım ama okuduğum bileşenlerden hep memnun kaldım. Diğer ikisini kullandım ve sorunla hiç karşılaşmadım.

• video sonunda dvi-hdmi dönüştürücü hakında bir bilgi vereyim. ekran kartları yanında gelen dönüştürücüyü monitore takarak hdmi kablo ile anakarta hdmi dan bağlayabilirsiniz. ben xboxı o şekilde kullanıyorum. Bilginize.

• video açmıyo sorun var yardım lütfen...

• güzel inceleme olmuş elinize saglık daha çok donanım incelemesi göremek ümidiyle iyi çalışmlar.

• bu anakart incelenmemişmiydi ? hatta üstündeki armor'u kaldırınca anakart daha serin oluyormuş. anakartı kamerayla kim çektiyse baya uğraşmış :D oyuncuysanız ihtiyacınız olan anakart bu değil. asrock z77 extreme 4 almayı düşünüyorum açıkcası f/p olarak beni tatmin etti.

• P8Z77 V PRO ile z77 sabertooth arasında kalmıştım bu video karar vermeme yardımcı olur umarım.

• İyi güzel yapmış zaten intel toplama hevesindeyken bu sepetimdeydi ve araştırmalarıma göre ihtiyacımı karşılıyordu ama benim merakım neden amd ye uygun versiyonu bu şekilde değil?

• donanım incelemelerine biraz daha önem verseniz ? ayda yılda bir yapılıyor anakart incelemeleri
  • allah hepimizi asusun özellikle çizginin gazabından korusun sorun ne olursa olsun bios güncelleyip gönderiyorlar sonra tekrar gönderin tekrar gönderin aman çizgiden uzak durun derim

• Yeni Bir Tasarım Daha Bu Bilgisayar Teknolojisini Takip Edemen Adamlar Çıkarıyor Yapıyor Önemli Olan Üretmekmiş Asusun Bilgisayar Mühendisliğini Tebrik Ediyorum İlk Asus Çıkarır Bu Tasarımları

• 8. dakikadan sonra anakartın üzerindeki fanların standart hızda çalıştığından, fan kontrolü olmadığınından bahsetmişsiniz fakat o fanlar da kontrol edilebiliyor. Anakartın üzerindeki 2 fan + 2 cpu fan + 4 kasa fanın hepsi istediğiniz gibi kontrol edilebiliyor hatta kapatılabiliyor, işlemci hariç tabi
  • Bu kartin bios pilini nasil degistirebiliyoruz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.