Şimdi Ara

HTC, 64GB hafızaya sahip kar beyazı renkli özel One S sürümünü duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC, 64GB hafızaya sahip kar beyazı renkli özel One S sürümünü duyurdu

HTC'nin bu yılın ilk yarısında gün yüzüne çıkardığı yüksek performanslı akıllı telefonlarından biri olan One S, Snapdragon S4 çipsetlerde yaşanan tedarik sıkıntısı ve birçok yönüyle önceki yıldan izler taşıması sebebiyle üst düzey tasarımı ve dayanıklı kasasına rağmen One X ile diğer amiral gemi modellerinin gerisinde kalmıştı. Arttırılamayan 16GB hafızasıyla kulanıcısına yalnızca 10GB'lık bir depolama alanı sunan cihazın yenilenmiş bir sürümünü ülkesinde duyuran Tayvanlı üretici, One S SE (Special Edition) adını verdiği telefonuyla orta segmentteki satışlarını arttırmayı planlıyor.

Orijinal One S'ten farklı olarak Android 4.1.1 Jelly Bean işletim sistemi versiyonu ve HTC Sense 4+ kullanıcı arayüzünü beraberinde getiren One S SE, yeni buz beyazı rengiyle en üst düzey One X'i andırıyor. Bunun dışında One S'in standart donanıım özellikleri olan 4.3 inç qHD (960 x 540 piksel) Super AMOLED ekran, 1.5GHz hızında çift Krait işlemci ile Adreno 225 GPU'nun mevcut olduğu Qualcomm Snapdragon S4 MSM8260A çipset, 1GB RAM, 8MP arka, VGA ön kamera, Wi-Fi b/g/n, Bluetooth 4.0, GPS, MHL portu, Beats Audio teknolojisi  ve 1,650 mAh'lik pilin eşlik ettiği yenilenmiş aygıtın Tayvan'da satışı devam eden 1.7GHz hızında çift çekirdekli Snapdragon S3 ve 16GB hafızaya sahip model ile aynı fiyat seviyesinden piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Tüketiciyle ne zaman buluşacağı bilinmeyen HTC One S Special Edition, en yeni Android yazılımı ve orijinal aygıttan dört kat daha fazla olan depolamam kapasitesiyle orta segment için oldukça cazip bir teklif sunuyor. Tayvan dışındaki ülkelerde satılıp satılmayacağına dair bir açıklamada bulunulmayan yeni One S hakkında daha fazla detaya aşağıdaki resmi ürün sayfasından ulaşabilirsiniz.

• HTC: hatice

• Telefonlarda çıkıntılı camera olduğu gördüğüm telefon alacağım varsada almak istemiyorum çıkıntılı telefonlar bana göre çok iğrenç duruyor

• Ekranı 4.3" olmasına karşın boyutları One X'le kapışıyor, gidiyor içerisine 1650mAh batarya koyuyor ve One S ve One X'in Jelly Bean güncellemesine uğraşmak yerine One S SE ve One X+'a uğraşıyor. Bu HTC yemin ediyorum iflası hakediyor. Hani uzun süre ben de düşündüm hala geri dönüşü olabilir, batmasın yazıktır felan diye ama artık anladım yani bu HTC'den adam olmaz.

• şu telefon ips ekran olsaydı ne iyi olurdu

• one x+ çıkararak one x sahiplerine yaptığını one s kullanıcılarına da yapıyor. aynı fiyattan çıkarsa orijinal one s sahipleri kızacaktır. ayrıca bu telefona qhd pentile ekran koymak yazıktır.

• Bu cihaz 2013 2.çeyrekte çıksa bile hala pil konusu ileri boyuta geçemiyor yazık

• Bu telefon alınır aga

• bu telin ekranı tamamen facia 480*800 bile demessiniz o derece

pentile olayı batırmıs

• sgs3 ten daha pahalı bir orta seviye telefonla karşı karşıyayız :D

• Demek HaTiCe nin bu haftadaki modeli buymuş... Yazık la batıyo adamlar!

Bu arada daha az modele odaklanıp tasarım, donamım ve yazılıma önem vereceğiz diyen mallama kim di hatırlayamadım bile var mı?!

• bi arkadaşım doğu banktan almıştı bunun ilkini.. telefonu deneme şansım oldu alet çok hızlı, Ekran çözünürlüğünü pek takmıyorsanız ve malzeme kalitesi sizin için öncelikse kesinlikle tavsiye ederim.. tabii fiyatı kalın biraz siz yine kaçağını alın

:-)

• Bunu 2012 başında getisen de iki tane One S çıkarmaya uğraşmasan, biz de gönül rahatlığıyla gidip bir S4'lü One S almış olsaydık iyi olurdu HTC.
  • siyah one s kullanıyorum tablet telefon modunda olmuyosun one x ve sg3 ile kıyaslarsan ve kasa kalitesi ve işlemci hızı bakımından son derece güzel
  • HAYIIIIRRRRRRRRRR Bir One S sahibi için olup olabilecek en kötü haber :(

• Bu htc den olmaz arkadaş hangi birini yazayım hangi birini. bi de s3 den pahalı satıyorlar yaw arkadaş kafayı yememek elde değil

• Artık Çok Geç HTC...

• Normal One S ile fark ne GB ve renk hariç ?
  • ne S2 - ne S3 :) deneyin göreceksiniz :)
    yada karşılaştırma sitelerine bir girip bakın :D
    hahahaaa :)
    s3 müş daha ince daha hızlı daha ......... ;)
    15 gündür elimden bırakamıyorum

• hakikaten htc akıl tutulması yaşıyor. madem yeni bir cihaz çıkarıyorsun. Koy arkadaşım şuna 2000mah bir pil . One x + da bunu yapmayı becerdin madem. one s de de yap. Yeni yapsa direkt alıcam telefonu. Telefon satmamaya mı çalışıyorlar nedir ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.