Şimdi Ara

İpad 3 / Galaxy Note 10.1 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
1
Favori
2.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün tekrar detaylı bir şekilde inceledim, görevlilerden de aldıgım bilgiler dogrultusunda işime Note daha çok yarayacak. Derste defter yerinede kullanacagım için Note içime daha çok sindi. Çift ekran, Adobe ve tarayıcı performansı çok hoşuma gitti. İpad de çok iyi bir tablet ama Note işime daha cok yarayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speedy Shit

Tabletler bugüne kadar hep “VAR OLANI KULLANMAK” sosyal ağlara erişim, oyun, ajanda, video, müzik uygulamalarını kullanmak için tasarlandı. Hiç bir zaman bir bilgisayarın yerini tutmadılar. Çünkü tabletlerle “ÜRETMEK” hem donanımsal hemde yazılımlar olarak malesef çok verimli olmuyordu. Ancak “SAMSUNG GALAXY NOTE 10.1″ haydi birşeyler üretebilelim diyerek ortaya koyulmuş bir cihaz.

Neden mi?

1-Cihazın yanında gelen kalemi onu tüm cihazlardan daha farklı yapıyor.
    2-S Note sayesinde kağıda not alırmış gibi not alabilirsin.
    3-Photoshop touch ile fotoğrafları mükemmel şekilde kesip düzenleyebilirsin.
    4-Popup Play denilen özellikle mail okurken video izleyebilirsin.
    5-Multi Screen özelliği ile iki farklı programı Windows7′de ki gibi yan yana koyabilir. Birinden diğerine resim yazı kopyalayabilirsin.
    6-Android platformunda olduğun için bir çok uygulamaya para vermezsin.
    7-Flashlı kamerası sayesinde daha güzel resimler yakalarsın.
    8-Video ve müzikleri tabletine aktarmak için emdiğin süt burnundan gelmez. Kopya yapıştır yapabilir, bluetooth ile müzik resim video alış verişi yapabilirsin. iPad’de bu malesef mümkün değil.
    9-Samsung Smart Cinema uygulaması ile 200 film hediye geliyor ayrıca çok cüzzi ücretler ödeyek online film izleme imkanına sahipsin.
    10-Sağlı sollu yerleştirilen streo ses sistemi sayesinde muhteşem ses deneyimi elde edebilirsin.

iPad Yeni’yi çok mu öldürdük?

Evet öyle yaptık kusursuz çizgisinden ilerleyen Apple tableti felsefik olarak hala “VAR OLANI KULLANMAK” için üretiyor ancak gün geçtikçe “TABLETLER BİLGİSAYARLARIN YERİNİ ALIYOR” Apple bunu görmüyor sanırım.

Peki hiçmi iyi yanı yok var tabi.
    1-Yüksek çözünürlük ekranı gerçekten iyi bir video ve görsel izleme deneyimi sunuyor.
    2-73mps hızında LTE internet bağlantısı sağlıyor( ama Türkiyede LTE yok bu hız ve zaten var olan ülkelerde alabileceğiniz en hızlı internet bağlantısı Türkiye’de Turkcell’in sunduğu kadar hızlı değil dolayısı ile gereksiz özellik)
    3-700.000 uygulaması var buna karşılık anroid de 500.000 ama çoğu gereksiz bu uygulamaların işe yarayanların hepsi her iki platform içinde var. Buda pek artı bir özellik sayılmaz.
    4-Prestiji var, öyle değil mi masaya çıkartıp koyacaksan iPad koycan :) … of çok geberttik ürünü ama aslında iPad’in prestijinden başka birşeyi yok. Benim tavsiyem kesinlikle Galaxy Note 10.1 almanızdan yanadır.

Reklamlarında bahsettiğim özellikleri detaylı vurgulamış bir göz at istersen ;)

yukarıdaki bilgihttp://www.teknosoru.com/ipad3-mu-galaxy-note-10-1-mi-almayim-hangisi-daha-iyi/ adresinden alınmıştır.

baştan aşağı yanlış, ipade karşı önyargılı bir yazı.
    bunu yazan kişinin galaxy note 10.1'i var sanırım, kendini rahatlatma arayışında.
    aynı anda iki appi yan yana açmayı saymazsak note 10.1'in ipadden hiç bir üstün yanı yok.
    iyi bir stylus ve app store daki not alma appleriyle note 10.1 in yaptığı her şeyi ipad rahatlıkla yapabilir.
    photoshop touch, iphoto, snapseed ve daha bir çok imaj işleme appi appstoreda mevcut.
    android platformu derken burda bahsettiğimiz tabletler, telefonlar değil. tablet applerini konuşmak lazım o yüzden.
    ipad için 250000den fazla native app var, androidde bu sayı kıyaslanmayacak derecede düşük.
    çünkü developerlar tablet appi geliştirmeye kasmıyolar telefon applerinin büyütülmüşünü koyuyolar google da üstelemiyor.
    ipad prestij ürünü olmaktan çoktan çıktı. tablet pazarının yüzde 60 dan fazlasını tek paşına işgal eden bir ürün.

• Sanırım sizin iPad'iniz var? ve Samsung Galaxy Note Tab'ı hiç deneyimlemediniz?
  • quote:

Sanırım sizin iPad'iniz var? ve Samsung Galaxy Note Tab'ı hiç deneyimlemediniz?

evet yeni ipadim var ama daha önce yazdığım gibi galaxy note 10.1 i inceleme imkanı buldum
  • quote:

Tabletler bugüne kadar hep “VAR OLANI KULLANMAK” sosyal ağlara erişim, oyun, ajanda, video, müzik uygulamalarını kullanmak için tasarlandı. Hiç bir zaman bir bilgisayarın yerini tutmadılar. Çünkü tabletlerle “ÜRETMEK” hem donanımsal hemde yazılımlar olarak malesef çok verimli olmuyordu. Ancak “SAMSUNG GALAXY NOTE 10.1″ haydi birşeyler üretebilelim diyerek ortaya koyulmuş bir cihaz.

Neden mi?

5-Multi Screen özelliği ile iki farklı programı Windows7′de ki gibi yan yana koyabilir. Birinden diğerine resim yazı kopyalayabilirsin.
    8-Video ve müzikleri tabletine aktarmak için emdiğin süt burnundan gelmez. Kopya yapıştır yapabilir, bluetooth ile müzik resim video alış verişi yapabilirsin. iPad’de bu malesef mümkün değil.
    9-Samsung Smart Cinema uygulaması ile 200 film hediye geliyor ayrıca çok cüzzi ücretler ödeyek online film izleme imkanına sahipsin.
    10-Sağlı sollu yerleştirilen streo ses sistemi sayesinde muhteşem ses deneyimi elde edebilirsin.

Evet öyle yaptık kusursuz çizgisinden ilerleyen Apple tableti felsefik olarak hala “VAR OLANI KULLANMAK” için üretiyor ancak gün geçtikçe “TABLETLER BİLGİSAYARLARIN YERİNİ ALIYOR” Apple bunu görmüyor sanırım.

1-Yüksek çözünürlük ekranı gerçekten iyi bir video ve görsel izleme deneyimi sunuyor.
    2-73mps hızında LTE internet bağlantısı sağlıyor( ama Türkiyede LTE yok bu hız ve zaten var olan ülkelerde alabileceğiniz en hızlı internet bağlantısı Türkiye’de Turkcell’in sunduğu kadar hızlı değil dolayısı ile gereksiz özellik)
    3-700.000 uygulaması var buna karşılık anroid de 500.000 ama çoğu gereksiz bu uygulamaların işe yarayanların hepsi her iki platform içinde var. Buda pek artı bir özellik sayılmaz.
    4-Prestiji var, öyle değil mi masaya çıkartıp koyacaksan iPad koycan :) … of çok geberttik ürünü ama aslında iPad’in prestijinden başka birşeyi yok. Benim tavsiyem kesinlikle Galaxy Note 10.1 almanızdan yanadır.

yukarıdaki bilgihttp://www.teknosoru.com/ipad3-mu-galaxy-note-10-1-mi-almayim-hangisi-daha-iyi/ adresinden alınmıştır.

Tartismak icin yazmiyorum ilk olarak ; android ve ios da kullaniyorum ama yukardaki galaxy note 10.1 icin yazilanlarda yanlislik var bence de .

Urunu denedim bende ama bana hic deftere yaziyormus gibi gelmedi acikcasi evet guzel bir teknoloji ama bu teknoloji ile kisa notlar alinabilir . Daha oncede belirttim belirli bir gecikme suresi var ve ornegin universitede not almaya kalksam bu imkansiz olur bu alet ile cunku bir ders saatinde neredeyse 20 sayfaya yakin not tutmam gerekebiliyor. Ama gelistirilirse bu teknoloji yararli olabilir ama kulvari ayrilir tabiki o zamanda .

Android de uygulamalara para vermezssiniz demissiniz ama android de de parali uygulamalar galiba yasal olmayan yollardan yuklemeden bahsetmissiniz ki buda ipad tarafinda jailbreak ile yapilabiliyor.

Muzik veya video atmakta da herhangi bir sorun olmuyor aleti takiyorsunuz direk itunes aciliyor muzikleri surukluyor ve birakiyorsunuz . Mkv veya flac aticaksanizda itunes dan da hangi oynatici programiniz varsa onun icerik kismina surukleyip atiyorsunuz ve bitiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birder -- 22 Ekim 2012; 1:11:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Oculomotorius

quote:

Neden mi?

Tartismak icin yazmiyorum ilk olarak ; android ve ios da kullaniyorum ama yukardaki galaxy note 10.1 icin yazilanlarda yanlislik var bence de .

Urunu denedim bende ama bana hic deftere yaziyormus gibi gelmedi acikcasi evet guzel bir teknoloji ama bu teknoloji ile kisa notlar alinabilir . Daha oncede belirttim belirli bir gecikme suresi var ve ornegin universitede not almaya kalksam bu imkansiz olur bu alet ile cunku bir ders saatinde neredeyse 20 sayfaya yakin not tutmam gerekebiliyor. Ama gelistirilirse bu teknoloji yararli olabilir ama kulvari ayrilir tabiki o zamanda .

Android de uygulamalara para vermezssiniz demissiniz ama android de de parali uygulamalar galiba yasal olmayan yollardan yuklemeden bahsetmissiniz ki buda ipad tarafinda jailbreak ile yapilabiliyor.

Muzik veya video atmakta da herhangi bir sorun olmuyor aleti takiyorsunuz direk itunes aciliyor muzikleri surukluyor ve birakiyorsunuz . Mkv veya flac aticaksanizda itunes dan da hangi oynatici programiniz varsa onun icerik kismina surukleyip atiyorsunuz ve bitiyor.

İlklerde böyle sorunlar olabilir. Sonuta bir tablette ilk defa böyle bir olay var yani kusuru olucaktır. İlerde yaygınlaşırsa bu Spen olayı o zaman bu sorunlar çözülür fakat benim kanım Note ye kaynadı gibi.

• Androidde uygulamalar paralıdan ziyade ya bedava dağıtılıyor ya da daha uygun fiyat ile satılıyor. Örneğin whatsapp'ın ilk kurulumu ücretsiz ya da angrybird oyunları ücretsiz. İllegallikten bahsetmiyorum. dark-knight ayrıca tablet piyasasının %60 'ı iPad'in elinde olması onu iyi ürün yapmaz çok satan yapar.

Multiscreen ve kalemi çıkartırsak ipad'den farkı yok diyorsun ancak bunları çıkartırsak bu ürün üzerine konuşmaya gerek yok. iPad'in en muazzam yanı retina ekrandır gerisi yalandır.
  • quote:

Androidde uygulamalar paralıdan ziyade ya bedava dağıtılıyor ya da daha uygun fiyat ile satılıyor. Örneğin whatsapp'ın ilk kurulumu ücretsiz ya da angrybird oyunları ücretsiz. İllegallikten bahsetmiyorum. dark-knight ayrıca tablet piyasasının %60 'ı iPad'in elinde olması onu iyi ürün yapmaz çok satan yapar.

Multiscreen ve kalemi çıkartırsak ipad'den farkı yok diyorsun ancak bunları çıkartırsak bu ürün üzerine konuşmaya gerek yok. iPad'in en muazzam yanı retina ekrandır gerisi yalandır.

Ucretsiz dedikleriniz ya reklamli ya da kisitli olanlar onlarin birde parali versiyonlari mevcut google play de . Daha ucuz derken ben daha karsilasmadim oyle bir seyle genelde ayni fiyat oluyor ayni uygulamalar. App store da gunluk ucretsiz olan uygulamalar olabiliyor 19 dolarlik app i ucretsiz yukleyebiliyorsun . Zaten amacim ikisini kafa kafa tokusturmak degil sadece yazilandaki yanlislari duzeltme geregi duydum iki platformda da urun kullaniyorum. Ama gercekten oyle teknik olarak bakmakla olmuyor islevsellik , kullanim keyfi bir cok seyi size gosteriyor. Kalemi kullanacak birisi yani isine yariyacagini dusunen tabiki samsung u almali ama android de nexus logosu olmadan urun almak suan icin sakincali bence.

• quote:

Androidde uygulamalar paralıdan ziyade ya bedava dağıtılıyor ya da daha uygun fiyat ile satılıyor. Örneğin whatsapp'ın ilk kurulumu ücretsiz ya da angrybird oyunları ücretsiz. İllegallikten bahsetmiyorum. dark-knight ayrıca tablet piyasasının %60 'ı iPad'in elinde olması onu iyi ürün yapmaz çok satan yapar.

appstore da da bir çok appin free versiyonu var. ayrıca her gün bir sürü app kampanyayla bedava oluyor veya indirime giriyor.
    appsfire deals gibi applerden düzenli takip edilebilir bunlar. multitasking güzel dedim tamam. ama kalemi çıkartırsak demedim, ipade iyi bir stylus kalem alınırsa note 10.1 in yaptığı her şeyi rahatlıkla yapar dedim.
    yüzde 60 dan fazla payı olması onu pazar lideri yapar. ipad mini ile beraber daha genişleyecek bir pazar payı.
    Bunu niçin söyledim. Bir developer app geliştirirken en fazla kitleye ulaşabileceği platforma yönelir.
    Emeğini, enerjisini oraya harcar. O yüzden de appstore da çok kaliteli gerçek tablet appleri var.
    Dünkü apple eventinde de gösterildi. Android tablet appleri hep genişletilmiş, sündürülmüş telefon appleri ve native iPad applerinin yanında çok komik duruyorlar.
    Bu arada artık biraz daha bekleyip güncellenmiş 4. nesili almak daha mantıklı.
    3. nesille arasında A6X SoC dışında önemsenecek bir fark yok ama yine de almışken yeniyi almak daha iyi bir yatırım olur.

iPadin diğer tabletlerden farklı kılan sadece retina ekran değildir. 275000 den fazla native appiyle geniş ekosistemi, stabil ve düzenli olarak güncelleme alan işletim sistemi ve malzeme kalitesidir. Yabancı sitelerden birinin forumuna girip note 10.1 ipadden iyidir diye yazsanız millet size güler sadece. Transformer Pad Infinity falan kıyaslanabilir belki iPadle ama note 10.1 çok uzak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dark-knight

quote:

appstore da da bir çok appin free versiyonu var. ayrıca her gün bir sürü app kampanyayla bedava oluyor veya indirime giriyor.
    appsfire deals gibi applerden düzenli takip edilebilir bunlar. multitasking güzel dedim tamam. ama kalemi çıkartırsak demedim, ipade iyi bir stylus kalem alınırsa note 10.1 in yaptığı her şeyi rahatlıkla yapar dedim.
    yüzde 60 dan fazla payı olması onu pazar lideri yapar. ipad mini ile beraber daha genişleyecek bir pazar payı.
    Bunu niçin söyledim. Bir developer app geliştirirken en fazla kitleye ulaşabileceği platforma yönelir.
    Emeğini, enerjisini oraya harcar. O yüzden de appstore da çok kaliteli gerçek tablet appleri var.
    Dünkü apple eventinde de gösterildi. Android tablet appleri hep genişletilmiş, sündürülmüş telefon appleri ve native iPad applerinin yanında çok komik duruyorlar.
    3. nesille arasında A6X SoC dışında önemsenecek bir fark yok ama yine de almışken yeniyi almak daha iyi bir yatırım olur.

iPadin diğer tabletlerden farklı kılan sadece retina ekran değildir. 275000 den fazla native appiyle geniş ekosistemi, stabil ve düzenli olarak güncelleme alan işletim sistemi ve malzeme kalitesidir. Yabancı sitelerden birinin forumuna girip note 10.1 ipadden iyidir diye yazsanız millet size güler sadece. Transformer Pad Infinity falan kıyaslanabilir belki iPadle ama note 10.1 çok uzak.

Tekrar merhaba dark-knight anlattıkların ürün faydası ve performansını için değil. İşletmecilik için faydalı şeyler seni anlıyorum haklı fikirlerin var ancak illa ürün performans kriterlerini başka faktörlere dayalı konuşacaksak. iPad 1 i düşleyelim. ios6 güncellemesini alamadı dolayısı ile hiç bir faydası yok sayılacak bir cihaz durumunda. Apple eskiyi çöpe attıran bir firma hep yenisini almamız için teşvik ediyorlar. Yani bir ipad aldığımızda 2 yıl sonra yenisini almayı göze alarak bu yatırımı yapacağız.

iPad tek platfrom olduğunu unutuyorsun tek başına piyasada lider olması onu android karşısında güçlü yapmaz. Birden fazla üretici var ve android pazarı çığ gibi büyüyor. Bir gsm ürünü satan mağazadan 1 iphone satılıyorsa 6 tane android 1 tane blackberry satılıyor. Anlayacağın bahsettiğin şey tutarlı birşey değil.

Konunun özüne gelirsek. Geleceğe yatırım yapmak için tercihte bulunmaktan bahsetmişsin. Hangi teknoloji ürününü 3 yıldan fazla kullandık ki tabletimizi 3 yıl kullanalım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Oculomotorius

quote:

Ucretsiz dedikleriniz ya reklamli ya da kisitli olanlar onlarin birde parali versiyonlari mevcut google play de . Daha ucuz derken ben daha karsilasmadim oyle bir seyle genelde ayni fiyat oluyor ayni uygulamalar. App store da gunluk ucretsiz olan uygulamalar olabiliyor 19 dolarlik app i ucretsiz yukleyebiliyorsun . Zaten amacim ikisini kafa kafa tokusturmak degil sadece yazilandaki yanlislari duzeltme geregi duydum iki platformda da urun kullaniyorum. Ama gercekten oyle teknik olarak bakmakla olmuyor islevsellik , kullanim keyfi bir cok seyi size gosteriyor. Kalemi kullanacak birisi yani isine yariyacagini dusunen tabiki samsung u almali ama android de nexus logosu olmadan urun almak suan icin sakincali bence.

Haklısın ikisininde iyi olduğu konular var. Ancak mesele şu. Birşeyler kullanmak için ipad harika. Birşeyler üreteceğim diyorsan sana verim sağlamaz. Mesela bilgisayarında yüklü olan word excel doyasını ipad e aktarmak için kırk dereden su getiriyorsun.

Note ise birşeyler üretmek için yapılmış. Ürünlerin üretim felsefeleri bile farklı bunu anlatmaya çalışıyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dark-knight

quote:

Tekrar merhaba dark-knight anlattıkların ürün faydası ve performansını için değil. İşletmecilik için faydalı şeyler seni anlıyorum haklı fikirlerin var ancak illa ürün performans kriterlerini başka faktörlere dayalı konuşacaksak. iPad 1 i düşleyelim. ios6 güncellemesini alamadı dolayısı ile hiç bir faydası yok sayılacak bir cihaz durumunda. Apple eskiyi çöpe attıran bir firma hep yenisini almamız için teşvik ediyorlar. Yani bir ipad aldığımızda 2 yıl sonra yenisini almayı göze alarak bu yatırımı yapacağız.

iPad tek platfrom olduğunu unutuyorsun tek başına piyasada lider olması onu android karşısında güçlü yapmaz. Birden fazla üretici var ve android pazarı çığ gibi büyüyor. Bir gsm ürünü satan mağazadan 1 iphone satılıyorsa 6 tane android 1 tane blackberry satılıyor. Anlayacağın bahsettiğin şey tutarlı birşey değil.

Konunun özüne gelirsek. Geleceğe yatırım yapmak için tercihte bulunmaktan bahsetmişsin. Hangi teknoloji ürününü 3 yıldan fazla kullandık ki tabletimizi 3 yıl kullanalım?

hocam benim amacım fanboyluk yapmak veya bir şeyleri körü körüne savunmak değil. Düzeyli bir şekilde tartışmamız güzel gerçekten
    iPad 1 2.5 sene önce çıkmış bir cihaz ve donanımsal yetersizliklerinden dolayı (A4 SoC ve 256 mb ram) iOS 6 alamadı. Donanımı el verdiği sürece apple ürünlerini günceller.
    Hangi teknolojiyi 3 yıldan fazla kullandık ki demişsin. Benim iPhone 3GS kullanan arkadaşım var. 3 yıldan fazladır kullanıyor. Donanımı el verdiği için alet iOS 6 güncellemesini de aldı geçen ay.
    2009 yılında çıkan samsung smartphonelar şuan nerdedir sence. Ya çöpte ya da kullanılmaz halde. Eskiyi çöpe attıran firmaları sıralasak apple sonlarda gelir. Apple ürünlerinin 2. el piyasasındaki değerine hiç girmiyorum zaten.
    Sen android tablet ve telefon ekosistemine bir bütün olarak bakıyorsun ama yaklaşımın yanlış. Ben burada iphone u blackberrye, androide veya windows phone a karşı savunmuyorum.
    Ben iPadden bahsediyorum. iPadin yanında gelen servislerden ve native app ekosisteminden. Android pazarı smartphonelarda baya büyüdü. Kalite olarak olmasa da app sayısında App store'a yetişmek üzere Play Store. Ama daha önce de defalarca dediğim gibi native tablet appleri çok az ve yetersiz. Kullanılan appler hep telefon applerinin sündürülmüşü ve deneyim olarak iPad in çok gerisindeler. Android platformunun tabletlerde çok zayıf olduğunun Google da farkında uzun süredir. 10" tablet pazarında kaybediyoruz bari ufak ucuz tabletlere oynayalım diye Nexus 7'yi çıkardılar. 29 ekimdeki eventlerinde Nexus 10'u tanıtacakları söyleniyor. Belki ekosistem sorunlarına da bir çözüm bulurlar belki bulamazlar. Ama şuanki piyasada Nexus 7 dışında android tablet tavsiye etmem kimseye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark-knight -- 8 Kasım 2012; 11:07:18 >

• soran arkadaşın düzgün çalışan bir bilgisayarı yokmuş, eğer ki sürekli dışarda, gezi (iş amaçlı genelde) gibi şeylerde vaktinizin çoğu gitmiyorsa (30 günün 20sinde eve ya da yurda adım atacak vaktınız olmuyorsa, dışarıda/otelde kalmıyorsanız) önceliğiniz düzgün bir pc olsun.
  • note 10.1 çok iyi ama win8 tabletleri bekle bence ben onları bekliyorum şu anda hem fiyat kırdıracak çoğu tablete hemde tam bir pc gibi kullanabilceksin
  • Note ne allah askina tabiki iPad alacaksiniz. Milyon tane neden sayarim.

• Note ile iPad'i karşılaştırmayın bile.

Hele bu cümlede hangisini övdüğümü sorgulamayı aklınızdan bile geçirmeyin :)
  • iPad 3 kullanicisi olarak bence not vs alacak isen galaxy note daha iyidir. Tabi iPad genel olarak bence daha iyi, egeripad alcam dersende bir suru not programi var ekstra olarakta alu pen alman gerekicek.

• Herkese tekrar selam;

Bu arada ben her iki ürünün mukayesesini yaptım. Kendim blackberry playbook kullanıyorum özellikle boyutlarından dolayı tercih ettim. Kıyaslamalarda savunduğum şey ihtiyaç gözeterek tercihlerde bulunmaktır. Şimdi playbook ile ipad ya da galaxy note tab karşılaştırması yaparsan her iki üründe elimdeki üründen üstündür ancak diğer iki üründe boyutlarından dolayı ve kullandığım (şirketim verdiği için bb9800 kullanıyorum kişisel tercihim normalde olacak bir ürün değil) telefonumla entegrasyonu kendimce mükemmel bulduğum için ayrıca fiyat performans bareminde de rakiplerinin ağzına ağzına vurur... Diyeceğim o ki . Fiyat permans galaxy note tablette en iyidir. Ancak sizin beklentileriniz farklı olabilir o zaman ipad de olur viewsonic te olur playbook ta olur arc tech te olur. Olurda olur. :)
  • ipad donanımsal olarak flash desteklemiyor ve hiç bir zamanda desteklemez bunu bilmeyen yoktur.new ipad kullanıyorum ama google nexus 10 yada samsung galaxy note 10.1 almak için araştırıyorum.ipad her açıdan harika ama web +gps için diğer seçenekler bana daha uygun geliyor.ipad en azından şebeke olmadan gps desteklese harika olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ipsiz_uçurtma

ipad donanımsal olarak flash desteklemiyor ve hiç bir zamanda desteklemez bunu bilmeyen yoktur.new ipad kullanıyorum ama google nexus 10 yada samsung galaxy note 10.1 almak için araştırıyorum.ipad her açıdan harika ama web +gps için diğer seçenekler bana daha uygun geliyor.ipad en azından şebeke olmadan gps desteklese harika olur.

Wifi modelinde gps modulu yok cellular modellerinde bulunuyor sebekesiz destekliyor .

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.