Şimdi Ara

Microsoft, Surface with Windows RT tableti fiyatlandırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Microsoft, Surface with Windows RT tableti fiyatlandırdı

Microsoft, Windows 8 işletim sistemi yüklü olarak hazırladığı Surface tabletleri için nihayet fiyat bilgisini paylaştı.

Microsoft’un Windows RT için hazırladığı tablette 10.6 inçlik ekran, 32GB/64GB depolama kapasitesi, ARM işlemci,  microSD, USB 2.0, MicroUSB HD Video çıkış şeklinde açıklanan özellikler mevcut.  

Şimdilik sadece Surface with Windows RT tabletinin fiyatı belli. Kendi mağazası üzerinden satışa sunacağı tableti için Microsoft, 32GB versiyona 499$ fiyat biçmiş. 

Versiyonun dokunmatik hassasiyetli tuşlar barındıran klavyeli siyah kılıfı Touch Cover ile birlikte satış fiyatı ise 599$ seviyesinde. 64GB versiyonu isteyenler ise siyah kılıf dahil 699$'ı gözden çıkarmak zorunda.

Dokunmatik tuşlu klavye barındıran Touch Cover  kılıf aksesuar olarak 120$. Mekanik tuşlu klavye barındıran Type Cover kılıf aksesuarı ise 130$ olarak belirlenmiş. Sayfa şimdilik yayından kaldırılmış gözüküyor.

Acer'ın Clover Trail işlemcili Windows 8 tableti 499$ olarak belirlenmişti. Samsung'un Clover Trail işlemcili ATIV Smart PC 500T Windows 8 tableti ise 750$ seviyesinde. Karşılaştırma yapıldığında Surface with Windows RT tabletin Acer ile aynı seviyede olduğu görülüyor. İddia edildiği gibi 199$ veya 299$ gibi bir fiyat ortaya çıkmadı.

Fiyatın Avrupa'da Avro üzerinden olacağını düşünürsek ülkemizde 1500TL-1700TL seviyesinde Surface with Windows RT modelini görebiliriz.

• Fiyatları Çok yüksek amerikadan alacağız anlaşılan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Git ipad 3 al daha mantıklı ve daha ucuz

• Ateş pahası.
  • windows nokia intel hala anlamis degiller devir degisti musteriler uyandi
    artik bircok alternatif var tuketiciler cantada keklik degil,siz yapacaksiniz
    istediginiz fiyati belirleyeceksiniz musterilerde sazan gibi hemen atlayacak ha.

windows'un tekelini kirdigi icin androide tesekkurler.
    intelin tekelini kirdigi icin arm ve amd ye tesekkurler.
    nokia"nin tekelini kirdigi icin diger uretici firmalara tesekkurler
    musteri velinimettir felsefesini olusturdugu icin apple tesekkurler.
    neredeyse tum hizmetlerini ucretsiz sunan google ya tesekkurler..
    en onemlisi bilincli ve secici tuketicilere tesekkurler.

• ıpad le aynı fiyat hala pahalı deniliyo şaka bu insanlar cidden

• hangi arm işlemcisi ile donatıldığı belli değil, ekran kartı da belli değil, windows rt'nin x86-64 işlemci versiyonundan farkı belli değil, marketplace içindeki uygulamalar belli değil ama ön siparişi başlatıldı. Ben mi bişey kaçırıyorum yoksa m.s sazan avına mı çıktı?

• quote:

Orijinalden alıntı: silisgroup

windows nokia intel hala anlamis degiller devir degisti musteriler uyandi
    istediginiz fiyati belirleyeceksiniz musterilerde sazan gibi hemen atlayacak ha.

Eger gercekten kaliteli bir urun piyasaya cikartilirsa asil ipad e alternatif urun bu olur. Insanlar islerini karsilayan seye para yatirirlar. Microsoft windowsu cikardiginda da, intel i serisini cikaridiginda da, apple iphone u, samsung galaxy serisini cikardiginda da durum boyleydi. Tuketim cilginligi sagolsun, eger iyi reklam ve rakiplerine gore daha kaliteli bir urun cikarsa ortaya, kimse fiyatina bakmaz ve en iyisi bu deyip bu urunu alacaktir.

• yuh fiyata bak bide rt sürümü.

• o tabletleri çevir kendine ... microsoft

• Bu Microsoft Bir Kazıkçı Dostum !

• yandaki metro ui tarzı oklara basın ve aksesuarların fiyatına bakın alacak için en mantıklısı tableti alıp coverı ve aksesuarları yan sanayi almak :)

http://www.microsoftstore.com/store/msstore/en_US/buy/quantity.1/productID.256529300/quantity.1/productID.256527800

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan387

quote:

Orijinalden alıntı: silisgroup

windows nokia intel hala anlamis degiller devir degisti musteriler uyandi

Eger gercekten kaliteli bir urun piyasaya cikartilirsa asil ipad e alternatif urun bu olur. Insanlar islerini karsilayan seye para yatirirlar. Microsoft windowsu cikardiginda da, intel i serisini cikaridiginda da, apple iphone u, samsung galaxy serisini cikardiginda da durum boyleydi. Tuketim cilginligi sagolsun, eger iyi reklam ve rakiplerine gore daha kaliteli bir urun cikarsa ortaya, kimse fiyatina bakmaz ve en iyisi bu deyip bu urunu alacaktir.

kimse fiyatına bakmaz diye birşey yok o dediğiniz yediği önünde yemediği arkasında olanlar için gçerli ben hala hd 3650 yi o/c ile güçlendirip oyun oynaaya çalışıyorum siz dediklerimi hakaret olarak algılamayın size etmiyorum bu lafları genel söylüyorum işlemcim amd iyi takip edip ucuza 2 çekidekli 550 be aldım sonra serisi şansıma benim aradığım seriden çıkrı 4 çekirdeğe çıkardım anakartımı indirimden aldım ramlerimi daha 2 ay önce 1200 ddr2 lerle ucuza bulduğum için değiştirdim sistemi toplayalı 4 yıl oldu insanlar parayı işine yarayana basmamalı bence o parayı işine yaratabileceğine basmalı az parayla çok iş yaptırtılabilene mesela n95im ile hala kardeşimle televizyona bağlayıp bluetouth üzerinde pes atıyorum konsola ne gerek var ps 2 ile aynı keyfi veriyor bana telefonda quake 3 ü(pc versiyonunu emulatörle) bitirdim kısaca anlatmak istediğim şey kafayı yorduğun da kendini aşan cihaza para verilir yoksa çok parayı verdikten sonra hepsi o işi yapar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanefeozkan -- 16 Ekim 2012; 20:37:29 >

• Haberi yazan Ekrem Çukurca olunca; Apple dışındaki her haber olumsuz bitiyor. Buna hiç şaşırmadım.

Şu anda Vatanın %25 dediği ama bence gerçekte %10 olan indirimli haliyle 1522 TL'ye Yeni Ipad 32 GB Wifi versiyonu satılıyor. 64 GB'ler ise 2000 liranın üzerinde. Ekrem Çukurca bu yeni IPad'lerin kazık fiyatları hiç haber yapmıyor. Ama Türkiye'ye gelecek Surface tabletlerinin fiyatlarını şişiriyor.
    499 USD olan 32 GB versiyonu taş çatlasa ülkemizde kdv dahil 1200-1350 TL ( 700 - 750 Dolar ) arası satılır. Ama sayın Ekrem Çukurca; kapıyı 1500 - 1700 TL
    ( 850 - 925 Dolar ) üzerinden açmış...

• Fiyatlar biraz tuzlu ama en azından microSD desteği var. Tablet arayışı içindeyim. Çıktığında incelemelere göre alıp almayacağıma karar vereceğim.

• Gerçekten çok yüksek bir fiyatlandırma ile sunuluyorlar, ülkemizde pek alıcısı olacağını sanmıyorum bu fiyat ile. Evet belki gerçek bir tablet deneyimini, özel ve tabletlere eğilimli arayüzü ile bir "Windows" üzerinden ekstra özellikler ile yaşayacağız.. Ancak yinede yüksek bir fiyat.. Hak ediyormu ? Bana göre yüksek bile olsa belkide asıl değeri budur. Ancak x86 tabanlı tabletin fiyatını şu anda göz önünde bile bulundurmak istemem ve şahsen alıcaksamda x86 tabanlı bir Surface alırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E_Aydin35 -- 16 Ekim 2012; 23:30:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozok_53_45

ıpad le aynı fiyat hala pahalı deniliyo şaka bu insanlar cidden

memleketin salağı bitmez
  • Surface'in Almanya Fiyatları sırasıyla- 679€ - 579€ - 479€http://www.microsoftstore.com/store/mseea/de_DE/pdp/productID.257922600

Bu da demek oluyor ki Türkiye Fiyatları - 1799 TL - 1499 TL - 1199 TL gibi şekillenecek. Aslına bakarsanız fiyatlar gayet makul. Yalnız store daki uygulamalar nasıl olacak onu görmek gerek.

• arkadaslar, nedir bu Apple hayranlığı anlamış değilim. evimde iPad, iki tane de iPhone var. ama biraz objektif olun. iPad ile yaptıklarımız iyi Guzel de bir yere kadar. ben masaüstünde yaptıgım birçok uygulamayı tablette yapacaksak ( Pro versiyonu özellikle ) bu çok iyi bir başlangıç.

sadece sosyal ağlar, oyun ve film izlemek istiyorsanız gidip iPad alalım ama kac kisi gercekten profesyonel olarak is icin kullanıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana kalsa gayet makul,ipad ve android doğrusu gerekirse pc tecrübesi vermiyor,windows 8 tablette pc tecrübesi vaat ediyor,gayet güzel fiyat. Fanlığı bırakın.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.