- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
PES 2013 Tuhaf Sorunlar
40 Cevap22100 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

901 Mesaj
15 Ekim 2012; 23:48:26 

Öncelikle herkese merhaba.. PES 2013'te yaşadığımız bazı problemleri anlatıcam size..

Konuya girmeden önce şunuda belirtiyim PES 2013, PES 2012'den daha iyi daha oynanılabilir olmuş o açıdan Yükle/Kaldır yapmayı düşünmüyorum eski serilerinde olduğu gibi.. PES 2009'a kadar hep pes oynamışımdır.. 2009'ta biraz bocalar gibi oldu artık çöküş zamanına girdiği belli olmaya başladı.. PES 2010'da iyiden iyiye kötüye gitti ve PES 2011'de en son çileden çıktım ve FIFA 11 oynamaya başladım.. PES 2012'yi arkadaş zoruyla oynuyordum resmen bilirsiniz genelde PS3 kafelerde PES oynanır FIFA oynayana tuhaf gözle bakarlar (nedense)..

Bu ufak girişten sonra artık asıl konuya gelirsek maç sırasında çok saçma sapan hareketler oluyor..

Sıralarsak:
-------------
1- Gol atmak bir dert resmen.. 10 şuttan 5'ini 6'sını kalecinin üstüne atıyor.. (Hadi diyelim bu benim problemim ben atamıyorum okey)
2- Bir oyuncu boşta kalan bir topa (bazen) hareketlenmiyor.. Yani adam topa odaklanmıyor la! Bildiğin topun sağından geçiyor solundan geçiyor üstünden geçiyor topu ayağına almıyor.. Arkadaş amacın ne neden almıyorsun?! Sırf bu yüzden nerdeyse her maç 1 gol yiyorum.. Attığım pas rakipten dönüyor defansımın arasına topun sağındaki adam topun üstüne gitmemekte inat ediyor yada topa hareketlenen rakip adama çelme takıyor kırmızı görüyor.. Daha bitmedi!
3- Kırmızı gördük iyi hoş en azından gol yemedik demeyin.. Ceza sahasının 5-10 metre gerilerinden bildiğin her frikik gol (Yapay zeka için) yok böyle birşey ya! Bir maçta 2 gol yediğimi biliyorum bu işten.. Ya direkten sekip içeri giriyor ya kalecinin üstüne vuruyor kaleci içine alıyor yada en kötüsü topu durdursun diye çizginin üstüne koyduğum kendi adamıma çarpıp gol oluyor!
4- FIFA oynayanlar daha iyi bilir aşırtma ara paslarını.. Ben buna Barcelona pası diyorum kendimce en çok sevdiğim sık yaptığım şey(di).. PES 2013'te bu nerdeyse imkansız! L1 + üçgen yapıyoruz adam havadan atıcağına yerden hızlı top gönderiyor.. Çok nadirde olsa adam akıllı yapıyor, yapmıyor demiyim..
5- Önüne top attığınız adam topun gelmesini bekliyor veya top tam olarak önüne gelene kadar yavaşlıyor ve arkasından çita gibi koşan adam gelip poziyonu bozuyor.. Her seferinde aynı şey benim adamlarım rakipten daha yavaş karşıma San Marino'yu seçsem ondada aynı şey olacak utanmasalar yani bu kadar güç olayı dengesiz.. Ama tabi bana olursa yine benim adam yavaş onun ki hızlı ve gooolll..
6- Çalım atmak hiç bu kadar zor olmamıştı!

Sizinde yaşadığınız sıkıntılar varsa paylaşabilirsiniz beraberce hem çözüm bulmaya çalışırız hemde güzel bir sohbet olmuş olur.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
16 Ekim 2012; 0:08:28 

Sana bu maddelerde pek katılamayacağım arkadaşım , bana göre bu nesilde (Ps3 ve xbox360) çıkan en iyi pesin bu olduğunu düşünüyorum. Bundan önceki pes 2012 iyi değildi ve 1 haftasonra sinirlenip pcden kaldırdım.Ondan önceki pes2011 ile manual paslarıyla çok iyi oyundu ve hala yüklü durur : )

Pes 4 ,Pes 6 , pes2011 , pes2013 şimdiye kadar çıkmış kendi içlerinde en iyi peslerdir.

Haaa beyinsiz konami pes2013 de lig modunu kaldırmış , ona hala sinirim geçmedi ama oynanış olarak çok iyi durumda....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRAPS -- 16 Ekim 2012; 0:10:06 >

901 Mesaj
16 Ekim 2012; 1:11:59 

Tabikide katılmayabilirsin bu senin düşüncen. Ama özellikle şu frikik konusu.. Her şut gol her şut gol..

36 Mesaj
16 Ekim 2012; 4:52:51 

PES13' ü PC için orjinal alayim mi online'da sıkıntı varmı cevaplarsanız sevinirim.

Uzaklaştırılmış
16 Ekim 2012; 7:18:21 

Pes 2013 e 1.01 resmi yama geldi. Şutları biraz yumuşatmışlar her futbolcu sert şut atamıyor. İstersen yamayı bir dene....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

227 Mesaj
16 Ekim 2012; 10:01:41 

Tamamen katiliyorum. Salak salak seyler oluyor oyunda.

Ha 2012den iyi mi ? İyi. Ama bu senin anlattigin seylerin sacmalik olmadigi anlamina gelmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

SATILIK GALAXY S WIFI 5.0 İÇİN TIKLA

901 Mesaj
16 Ekim 2012; 16:44:11 

quote:

Orijinalden alıntı: ShadownTR

PES13' ü PC için orjinal alayim mi online'da sıkıntı varmı cevaplarsanız sevinirim.
Orjinal alırsan tabikide online oynayabilirsin herhangi bir sıkıntı olmaz olsada rahatça halledersin.

limdeki oyun orjinal olmadığı için update yapamıyorum.. 1.00'da oynuyorum ama internetten şu forma transfer falan patchlerinden yükledim onlarla idare ediyorum.. London FC olayına falan gıcık oluyorum en büyük saçmalığı bu zaten..

quote:

Orijinalden alıntı: worldmaster61

Tamamen katiliyorum. Salak salak seyler oluyor oyunda.

Ha 2012den iyi mi ? İyi. Ama bu senin anlattigin seylerin sacmalik olmadigi anlamina gelmez.
Her maç en az 3 gol atıp en az 1 gol yiyorum.. Bide sanki oyun biraz kolay.. Gelen geçeni yeniyorum en zor seviyede oynamama rağmen..

36 Mesaj
16 Ekim 2012; 17:52:17 

quote:

Orijinalden alıntı: netlist

Her maç en az 3 gol atıp en az 1 gol yiyorum.. Bide sanki oyun biraz kolay.. Gelen geçeni yeniyorum en zor seviyede oynamama rağmen..

Abi cevabin icin tesekkur ederim aldim bugun bi tane

3023 Mesaj
16 Ekim 2012; 17:56:55 

Bir türlü ısınamadım şu PES 2013 e. Bilgisayarda iğrenç zaten. (FIFA'ya alışkınım) En azından PS3 te bu oyunu oynayan arkdaşlarla oynamak için alışmaya çalışıyorum ama yok. Yapmak isediğimi yapamadığım gibi olmayacak goller yiyorum :))

Aynı oyunu PES 2012 De oynadığımda sorun yok. PES te 2012 ye göre oyunu geliştirmişler sanki ama alışamadım gitti yeni kurguya..

1580 Mesaj
16 Ekim 2012; 18:07:36 

Fifa oynayın pes mi kaldı öldü öldü

901 Mesaj
16 Ekim 2012; 18:11:14 

PES oynayanlar genelde (söz meclisten dışarı ) pas yapmadan alır adamı tek tek çalımlar ya yukarıdaki boş adama pas atar yada kendi boş kaleye sallar.. Pato, Nani, Ronaldo, Messi vb. hızlı adamları alıyorlar her dakika gözleri onları arıyor arkadaşım azcık pas yapsan hani ne bileyim böyle zevk mi alıyorsun anlamıyorum ki.. FIFA'da paslaşamazsan mümkün değil gol atmak.

804 Mesaj
18 Ekim 2012; 15:44:25 

o havadan attıgın pasa katılıyorum topu l1 + üçgen bende atıyorum karsı takımda tek defans bendede tek forvet 2 si var bnm adam onde oldugu halde yavaslıyıp adamın arkasına ve top nerdeyse onun tersinegidiyor sanki yönlendiremiyorum o anda top yere degdikten sonra kontrol bana geciyor ve %100 gol pozisyonlarını kacıyorum oyle olunca

317 Mesaj
19 Ekim 2012; 1:58:48 

quote:

PES oynayanlar genelde (söz meclisten dışarı ) pas yapmadan alır adamı tek tek çalımlar ya yukarıdaki boş adama pas atar yada kendi boş kaleye sallar.. Pato, Nani, Ronaldo, Messi vb. hızlı adamları alıyorlar her dakika gözleri onları arıyor arkadaşım azcık pas yapsan hani ne bileyim böyle zevk mi alıyorsun anlamıyorum ki.. FIFA'da paslaşamazsan mümkün değil gol atmak.

Arkadaşa aynen katılıyorum.Fifa'da paslaşmassan hayatta gol atamazsın.Fifa 13 gelmiş geçmiş en iyi futbol SİMÜLASYONUDUR.Pes gibi dandik bebe oyunu değildir.Ne öyle al Messiyi Ronaldo'yu 20 kişiyi çalımla gol at.Hakikaten Fifa varken Pes gibi dandik oyuna nasıl katlanıyorsunuz hiç anlamıyorum.Bir kere PES mantığıyla oynarsan,Messi'yi alıyım da bütün rakibi çalımlıyım dersen kapıverirler topu sonra oturur ağlarsın,Fifa'yı beceremiyorsun diye gider PES gibi dandik bir oyunu oynarsın.

Adama bakarmısınız herif bildiğin Barça gibi paslaşıyor.Şimdi Pesci bebeler ağlamasın da Futbol Simülasyonu dediğin böyle olur !!!!

Uzaklaştırılmış
19 Ekim 2012; 3:36:26 

bence konuyu acan arkadas oyun oynamasını bilmiyor.ben cok begendım pes 2013 ü.ayrıca pes 2011 kaliteli oyundu

901 Mesaj
19 Ekim 2012; 19:51:23 

quote:

Orijinalden alıntı: LeonRe4

bence konuyu acan arkadas oyun oynamasını bilmiyor.ben cok begendım pes 2013 ü.ayrıca pes 2011 kaliteli oyundu
işte bu çok komikti.. ben maçları kazanamıyorum demiyorum oyun çok saçma diyorum.. he zaten frikik gollerinide oyunu bilmediğim için yiyorum.. Zaten paslaşma denen birşey yok oyunda.

720 Mesaj
19 Ekim 2012; 20:23:08 

quote:

Orijinalden alıntı: mojna

Arkadaşa aynen katılıyorum.Fifa'da paslaşmassan hayatta gol atamazsın.Fifa 13 gelmiş geçmiş en iyi futbol SİMÜLASYONUDUR.Pes gibi dandik bebe oyunu değildir.Ne öyle al Messiyi Ronaldo'yu 20 kişiyi çalımla gol at.Hakikaten Fifa varken Pes gibi dandik oyuna nasıl katlanıyorsunuz hiç anlamıyorum.Bir kere PES mantığıyla oynarsan,Messi'yi alıyım da bütün rakibi çalımlıyım dersen kapıverirler topu sonra oturur ağlarsın,Fifa'yı beceremiyorsun diye gider PES gibi dandik bir oyunu oynarsın.

Adama bakarmısınız herif bildiğin Barça gibi paslaşıyor.Şimdi Pesci bebeler ağlamasın da Futbol Simülasyonu dediğin böyle olur !!!!

sen hasta mısın nası laflar onlar ya sana ne herkes istediği oyunu oynar hiç bişi diyemezsin ayrıca koyduğun videoyu nerenle izledin kim paslaşıyor orada ya asıl çalım atıp giden bunlar değil mi ben mi yanlış görüyorum hakkaten rahatsızsın sen

.

720 Mesaj
19 Ekim 2012; 20:24:16 

quote:

sen hasta mısın nası laflar onlar ya sana ne herkes istediği oyunu oynar hiç bişi diyemezsin ayrıca koyduğun videoyu nerenle izledin kim paslaşıyor orada ya asıl çalım atıp giden bunlar değil mi ben mi yanlış görüyorum hakkaten rahatsızsın sen

.

720 Mesaj
19 Ekim 2012; 20:26:15 

quote:

.

720 Mesaj
19 Ekim 2012; 20:27:26 

quote:

.

720 Mesaj
19 Ekim 2012; 20:28:56 

quote:

.

720 Mesaj
19 Ekim 2012; 20:30:05 

quote:

.

317 Mesaj
19 Ekim 2012; 21:10:42 

quote:

Orijinalden alıntı: iMKoP

Hayatında ironi diye bir şey duymadın mı ?

1237 Mesaj
19 Ekim 2012; 22:31:44 

quote:

Gözümü açtın eyv. Fifayı artık uzun seneler oynamam bu videodan sonra...

-||DESKTOP||=>MSI 870A-G54 AMD||AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3.40 GHz||XIGMATEK GAIA SD1283 CPU Cooler-
-Sapphire HD7850 O.C. EDITION GDDR5 2GB 256BIT AMD RADEON DX11.1(CSpeed:1000MHz-MSpeed:1450MHz)||12 Gb 1333 MHz Kingston Dual kit-
-AeroCool VX-E Pro 600W||SEAGATE 1TB HDD 7200 RPM||Windows 7 Ultimate x64||Samsung SyncMaster 226cw-
-
SideWinder X4 Keyboard||Creative Sound Blaster Recon3D THX USB 3D Surround Sound Processor||Creative FATAL1TY Gaming Headset||BloodyV7 Gaming Mouse-
-||LAPTOP||=>Lenovo Z580||15.6" backlit LED HD||Intel(R) Core(TM) i5-3210 CPU @ 2.50GHz||8 GB 1600 MHz ram-
-Intel® HD graphics 4000 (integrated) + 2GB Nvidia Geforce GT630M GPU||CORSAIR 120GB Neutron GTX Series SATA 3.0 SSD||SEAGATE 1 TB HDD||Windows 7 Ultimate x64-
-TV: PHILIPS 42PFL6007K 3D LED Smart 107 CM,Ambilight Spectra 2, 400 HZ, 3D||SAMSUNG Nexus 10(Black)16GB|| Phone: GM Discovery(Black)-

901 Mesaj
19 Ekim 2012; 22:53:04 

Hayatında bir kere FIFA oynamamış insanlar gelip FIFA'yı videolara bakarak eleştiriyor.. Ne kadar boş ne kadar saçma.. Hem PES hem FIFA oynamış biri gelip PES daha iyi demez.. PES oynayabilir alışkanlıktır veya ona benzer birşeydir daha iyi demez dememeli allah çarpar. Burada gameboy'luk yapmıyorum gerçekleri söylüyorum.

317 Mesaj
19 Ekim 2012; 23:57:20 

quote:

Hayatında bir kere FIFA oynamamış insanlar gelip FIFA'yı videolara bakarak eleştiriyor.. Ne kadar boş ne kadar saçma.. Hem PES hem FIFA oynamış biri gelip PES daha iyi demez.. PES oynayabilir alışkanlıktır veya ona benzer birşeydir daha iyi demez dememeli allah çarpar. Burada gameboy'luk yapmıyorum gerçekleri söylüyorum.

Merak etme her iki oyunu da oynadım.Oynamadığım oyun hakkında yorum yapmam.Hatta Pes'i 2 haftadır oynamamışımdır.Fifa'yı ise canım istedikce oynuyorum.Hiç olmazsa Pes'den daha az sinir eden olaylar oluyor,hatta bazen hiç olmuyor.İkisini karşılaştırmaya kalkarsak birbirlerine oranla artı ve eksi yönleri var.Fifa'nın artı yönleri Pes'e göre daha fazladır ve daha oynanabilir bi oyundur.Fakat bu,Fifa mükemmel bir oyun demek değildir.

Milletin ağzında bir laf,al Messi'yi 50 kişiyi çalımla.Pes'i böyle kötülemeye kalkıyorlar.Peki Fifa'da nasıl diyince Fifa Simülasyondur orada Pes'deki gibi oynayamazsın diyorlar.İşte videolar ortada.Hadi diyin ki Pes'in animasyonlari kötü Fifa'nın ki iyi,Pes'in atmosferi kötü Fifa'nın ki iyi.Karşılaştıracaksanız böyle karşılaştırın.Pes Arcade de sanki Fifa'nın arcade yönü yokmuş gibi konuşursanız tabiki dalga geçerim.

Uzaklaştırılmış
20 Ekim 2012; 1:55:05 

yahu ben bu fifacılara çok gıcık olmaya başladım.ben ister pes oynarım ister fifa oynarım size ne? sizin derdiniz nedir? birazcık saygı duymasını öğrenin artık

901 Mesaj
20 Ekim 2012; 14:07:13 

quote:

quote:

quote:

Merak etme her iki oyunu da oynadım.Oynamadığım oyun hakkında yorum yapmam.Hatta Pes'i 2 haftadır oynamamışımdır.Fifa'yı ise canım istedikce oynuyorum.Hiç olmazsa Pes'den daha az sinir eden olaylar oluyor,hatta bazen hiç olmuyor.İkisini karşılaştırmaya kalkarsak birbirlerine oranla artı ve eksi yönleri var.Fifa'nın artı yönleri Pes'e göre daha fazladır ve daha oynanabilir bi oyundur.Fakat bu,Fifa mükemmel bir oyun demek değildir.

Milletin ağzında bir laf,al Messi'yi 50 kişiyi çalımla.Pes'i böyle kötülemeye kalkıyorlar.Peki Fifa'da nasıl diyince Fifa Simülasyondur orada Pes'deki gibi oynayamazsın diyorlar.İşte videolar ortada.Hadi diyin ki Pes'in animasyonlari kötü Fifa'nın ki iyi,Pes'in atmosferi kötü Fifa'nın ki iyi.Karşılaştıracaksanız böyle karşılaştırın.Pes Arcade de sanki Fifa'nın arcade yönü yokmuş gibi konuşursanız tabiki dalga geçerim.
alla ben hiç görmedim PES'te paslaşarak gitmeye çalışan birini.. Benim arkadaş ortamım bozuk herhalde.. O gösterdiğin videoda en azından millet skills kullanarak birşeyler yapmaya çalışıyor bir emek harcıyor alıp Ronaldo'yu / Messi'yi hızlı koşarak tek tek geçmiyor.. FIFA belki mükemmel değil ama PES'in yanında gayette mükemmel.. PES'in artıları bana kalırsa; Grafikleri biraz daha iyi özellikle yüz konusunda.. Şampiyonlar Ligi & Avrupa Ligi modu ve Become a Legend modu.. Bu üç olayda artık olmasa PES'in yüzüne bakmam.. Bu iki mod ve yüz grafikleri FIFA'da olsa PES oynayanların %70'i FIFA oynar.. FIFA'da da var become a legend modu ama dandik bence.. PES'in eksilerini yukarıda saydım zaten.. Bunlara artı olarak kafa vuruşları inanılmaz zor yani kafa golü 2-3 tane atmışımdır o kadar maç yaptım 2013'te.. Üstüne birde lig modunu kaldırmış PES illa ki Master Lig oynayacaksın.. Saçmalığın böylesi.. Geçen senelerde Internacioal Ligi kaldırmıştı şimdi hepten kaldırdı.. Amacı neyse..

quote:

Orijinalden alıntı: LeonRe4

yahu ben bu fifacılara çok gıcık olmaya başladım.ben ister pes oynarım ister fifa oynarım size ne? sizin derdiniz nedir? birazcık saygı duymasını öğrenin artık
Al işte ben diyorum gameboy'luk yapmıyorum adam diyor FIFA'cı. Oyunların eksi yönlerini gösterince/tartışınca saygısızlık mı oluyor? Oynayın ben oynamayın demiyorum ki.

901 Mesaj
24 Ekim 2012; 23:02:49 

Kafayı yedirticek yeni bir tuhaflıkla karşınızdayım.. Become a Legend mod'unda hakemler o kadar çok çifte standartlı ki bana yapılan nerdeyse hiç bir müdahale faul olmuyor ama ben gider aynısını (evet yanlış duymadınız aynısnı) yaparsam çat hemen sarı kart veya duruma göre kırmızı kart.. Yani ne diyim ki ben.. Adamlar omuz atıyor çifte kayıyor yandan kayıyor benim adam secdeye yatıyor hiç bir düdük sesi yok.. Allahından bul b.a.l. hakemi.. Bir diğer b.a.l. saçmalığı ise önünüze pas istediğinizde adam her defasında arkana atıyor pası.. Arkadaşım ne diyim ki sana.. Ben dönüp ona atsam kaleciyle karşı kalacak posziyona soksam adam son derece yavaş bir ayak içi vuruşla her defasında kalecinin çok az yanına atıyor doğal olarak kaleci bu anormal derecedeki kolay topu kurtarıyor.. Şansa artık kaleci sektirirse adamın önünde kalıp tamamlıyor.. Koşma desen adamlar nerdeyse hiç koşmuyor.. Tamam anladık hiç biriniz bir C.Ronaldo değilsiniz olmanızıda beklemiyorum ama her defasındada aynı şey yapılır mı be yapay zeka? Tabi bunun tam terside var ama onlar genelde karşı tarafın yapay zekası oluyor.. Random isimli bir adam C.Ronaldo'ya dönüşüyor bir anda.. Yani Konami o kadar saçmalamış ki zor olsun diye insanı bazen oyundan o kadar soğutuyor ki silip tekrar yükleyip sonra bir daha silesi geliyor insanın..

77 Mesaj
6 Kasım 2012; 18:38:27 

Hocam pes 12 iyiydi bence fakat pes 13de iyice saçmaladılar simdi oyunu bilmiyordun diye laf atanlar cıkar ama biliyorum oyunu hatta ordusporla barcayı yendim superstarla yani kendimce iyiyim fakat su pes 13de kafayı yicem ronaldoyu geç ana ligde oynuyorum benden gücsüz takımlarla mac yapıyorum zorluk en iyi oyuncu hiçbir adamı geçemiyorum adamın hızı mükemmel ama yine o adam geliyor yetişiyor bana hadi onuda geçtim adam geçilmiyor onuda geçtim topla gidiyorsun arkadan kayıyor şıp diye alıyor topu biri bana nasıl adam geçtigini vs anlatabilirmi harbi kafayı yicem

159 Mesaj
6 Kasım 2012; 21:49:11 

Bende ağır pesciydim ama artık Fifa oynuyor tavsiye ederim

Opel Insignia 1.6 180 HP Cosmo Siyah Cam+AFL Teknik Gri

1888 Mesaj
29 Aralık 2012; 16:40:35 

Pes 2011 den sonrası yalan.

4 numara ve frikik hariç (yapayla oynadıklarımda o bölgeden hiç frikik kazanamadılar) herşeye katılıyorum.

Fifa da pes te bitti, saçma sapan oyunu zorlaştırıcam diye içine ettiler ikiside. (fifa oynamıyorum ama 2 yıldır pesin halini görünce fifa 13 ü yükledim, ama inanınki oyunun pc de kalma süresi yükleme işleminden kısa sürdü).

Sanki knight oynuyoruz combo yapıcaz, çalım atmak, top kapmak için.

2611 Mesaj
4 Ocak 2013; 13:39:56 

Bir de kart saçmalığı var. Ulan daha ilk dakikadaki faule sarı kart veriyor. Gerçekte böyle değil, hakem önce uyarır, sonra kart gösterir. Daha ilk dakikadan kart yiyorum saçma sapan pozisyonlarda.
He bi de şu var: Adama Allah ne verdiyse gir, hakem avantaja bırakırsa kart falan göstermiyor.
Ama kazayla top bizim oyuncuya gelirse affetmiyor.

4 Mesaj
4 Ocak 2013; 14:37:41 

slm arkadaşlar ben pes 2013 cü arkadaştan aldım oda netten indirmiş online oyanaymıyorum güncelleme istiyor ne yapmam lazım güncelleme yüklesem olurmu acba ?

2611 Mesaj
4 Ocak 2013; 15:20:48 

quote:

Orijinalden alıntı: yalovalı_ozan

slm arkadaşlar ben pes 2013 cü arkadaştan aldım oda netten indirmiş online oyanaymıyorum güncelleme istiyor ne yapmam lazım güncelleme yüklesem olurmu acba ?

İnternetten indirdiyse korsandır ve korsan oyunla online oynayamazsın.

4 Mesaj
5 Ocak 2013; 0:30:09 

peki güncelleme yapabilimiyim

6 Mesaj
5 Ocak 2013; 15:48:49 

Frikik konusu doğru ama diğerlerine katılmıyorum

Uzaklaştırılmış
21 Nisan 2013; 18:48:48 

bence en saçma hata faul yapıyoruz avantaja bırakıyor bizim adam gidip topu alıyor illa.kadroyu ayarlıyorum kendi kendine değişiklik yapıyor oyun sisteminin bozuyor sinir oldum iyice.bunca yıldan sonra fifaya geçecem böyle giderse

19 Mesaj
8 Mayıs 2013; 21:38:06 

Benimde en sevmediğim konu (süperstar oynuyorum) rakip ataga cıktıgında uzunpas atacak maglum adamı tutuyorum sonra atıyor topu almak icin adamın önüne geciyorum sonra bi bakıyorum top ayaklarının arasından gecmis. Deli oluyorum abi ona ya oyunu bırakma sebebim

2365 Mesaj
9 Mayıs 2013; 21:17:39 

Oyuncuların topu beklemesi büyük bir sorun , karşındaki kişi fark eder , hızlı koşarsa topu direk alıyor.Ayrıca çok fazla direğe çarpıyor

AMD FX 6100 4.5Ghz - Cooler Master Hyper T4 - Asus M5A97 - Asus EAH HD 6850 Direct CU - 2 X 4GB Gskill RipjawsZ 1600 MHz - Seagate Barracuda 1TB - Cooler Master RC 690 II 650W +80 Psu

Ankara Üniversitesi-Elektronik Teknolojisi Mezunu

335 Mesaj
4 Eylül 2013; 17:03:21 

quote:

Eskiden Fifa oynayan bir kişi olarak birkaç gün bu oyunu oynayıp bıraktım ve bu oyunu denemeden sürmüşler mi diye düşündüm. Bu kadar saçmalık olamaz. Nette aradığımda da fazla eleştiri göremedim, bu konu dışında. Gerçekten bu oyunun yerden yere vurulmaması çok ilginç. Siz, yazacaklarımın bazısını yazmışsınız, ama ben de tekrar vurgulayayım.

- Oyunda avantaj kuralı saçmalığı var. Pası veren adamı yere indir. Pas ulaşsın, oyun devam etsin. Fakat adam tek başına kalsın. Faulü yapana da sonradan kart falan yok! Keşke hiç avantaj kuralı olmayasaydı, bu nasıl bir hata anlamak mümkün değil. Bu oyunu yaptıktan sonra hiç oynamamışlar mı?

PES ile Fifa karşılaştırması yapanlar oyunu sadece bu durumdan silip atabilirler. Bu 2013 oyunu için akıl almaz bir saçmalık. PES geriye gidiyor sanırım.

- Atak sırasında adamlar hakikaten de kaçmıyor. Şimdi "şu tuşa basmak lazım" diyenler olacaktır da neden böyle bir ihtiyaç duyayım? Adamlar ben bir şey demediğim sürece boş boş bekleyecekler mi? Kaçacaklarını anlamaları için çok bariz bir durum olması gerekiyor genelde. Ayrıca koşu yolu pası tuşları istenildiği gibi işlevini yerine getiremeyebiliyor. Eğer bir tuşa basmak gerekiyorsa bu adamları "kaçırmamak" için olmalıdır. Çünkü garip olan durum budur.

- En üst modda frikik = gol durumu, oyunu bilmeyen olarak yanlış bir şey yapmıyorsam hakikaten de mevcut.

- Oyunu çok fazla oynamadığımdan bu maddede çok iddialı değilim: Karşı takım oyuncusu kırmızı kart görmüyor, sanırım. Oynayanlara da sordum. Karşı takıma kırmızı kart verildiğini söyleyen olmadı. Demek ki çok aşırı düşük olasılıklı yani gerçek dışı bir durum.

- Kaleciler bariz gol şansını engellediğinde sarı kart görüyor. Hiç hakem kurallarına bakmamışlar sanırım. (Bu PES'e özel bir eleştiri değil; diğerlerinde de böyle hatalar mevcut.)

2 Mesaj
28 Eylül 2014; 15:04:22 

nasıl oluyor bilmiyorum pes13 türkiye ligi yamasını kurdum ilk 11 yedekleri ayarlıyorum.. sonra takımdan bir futbolcu başka yere transfer ettiğimde kadrom karman çorman oluyor..volkan demirel santrafor, musa sow sağ bek kadro yedekler bribirine giriyor..neden böyle olur

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Oyun] » Pc Oyunları » Spor Oyunları » PES 2013 Tuhaf Sorunlar
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.660