Şimdi Ara

Samsung Galaxy Ace 2 Video İnceleme 'Yeni Fiyat/Performans Telefonu'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
16.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Teknoloji dünyasının önemli isimlerinden Samsung, akıllı telefonları alt ve orta segmentte daha da yaygınlaştırmak için çözümler geliştirmeye devam ediyor. Bu videomuzda, firmanın Galaxy Ace ve Galaxy Ace Plus'dan sonra büyük revizyonla karşımıza çıkan Galaxy Ace 2'yi mercek altına alıyoruz.

• iphone 4s aldım kafam rahat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sparta1903 -- 15 Ekim 2012; 22:37:26 >
  • Gerçekten bilgilendirici bir inceleme olmuş özellikle son kısımdaki rakipleri kısmı

• Htc desire x 'in f/ p olarak lanse edildiginden beri f/ p anlayışım değişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkattack -- 15 Ekim 2012; 22:38:51 >
  • Bu donanımhabein sony ile bir alıp veremediği var,neden karşılaştırmalarda bir tane sony telefon kullanmassınız,xperia s p u sola go bunlar oyuncak telefonlar mı?kullana yokmu?samsung,htc başka telefon yok ya...

• hocam hakkını vermek lazım çok yararlı bir inceleme olmuş. benim gibi yeni bir telefon almak isteyenlere çok yararlı oluyor.

• Bir incelemenizde de apple lafı duymayayım ya. Ayrıca kaan arlı'yı beklerken bu arkadaş çıkınca korktum

• Öncelikle hoşgeldiniz, ağzınıza sağlık güzel inceleme olmuş

• zaten haberleri vardı yanılmıyorsam, incelemede güzel olmuş hayırlı olsun. yanlız şu benchmark sonuçlarını sitede tablo olarak yayınlasanız süper olacak

• BenimGalaxy ACE nin abisi ya la bu :D Ama harbiden o fiyat aralığında kesinlikle alınması gereken bir telefon hem 4.1 JB de alıyor

• Hoşgeldiniz öncelikle. İnceleme harika olmuş. Son kısımda diğer rakiplerine göre artı ve eksiklerini kıyaslamanız yerinde olmuş.

• İnceleme icin tesekkurler

Sanirim forum nickiniz MAVİT

Uzun zamandir boyle detayli bir inceleme goremiyorduk

Bende telefonu bugun inceleme sansi buldum.

Cihaz bence de tam bir f/p urunu olmus

Ozellikle jelly bean in nimetlerinden yararlanacak olmasi ve telefona cm10 desteginin gelmesinin kesin gozuyle bakilmasi yazilimsal eksiklerinin ilerleyen zamanlarda sorun olmayacaginin gostergesi

Ses kalitesi bakimindan wolfson dac a sahip bir nexus s ile karsilastirilirsa sizce nasil bir sonuc ortaya cikar?

• KAAN ARLIYA BİSEYMİ OLDU AGALAR

• S2 kullanıcısıyım hala 4.0.4 çıkmadı alsan ne olur?

• Yapılan dandik yorumlara katılmıyorum.
    Bunca zamandır inceleme yapan Ender Yıldız'dan çok daha profesyonelce bir inceleme tebrik ediyorum traşlı haliyle yeni incelemelerinde başarılar diliyorum.

• Gayet guzel olmus ama gec kaldiniz biraz.Ben bile 2 ay once yaptim incelemeyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda geldi ve teşekkür edeyoruz güzel bir inceleme olmuş...

Not: İzlemeden Mesut abi çok sagol yazacaktım :D daha düşünmem böle birşey

• quote:

Orijinalden alıntı: aziz77

Bu donanımhabein sony ile bir alıp veremediği var,neden karşılaştırmalarda bir tane sony telefon kullanmassınız,xperia s p u sola go bunlar oyuncak telefonlar mı?kullana yokmu?samsung,htc başka telefon yok ya...

Arkadaş videoyu sonuna kadar izlemediğin ne kadar belli. 10:30 dan sonra Sony U,sola ve htc one v alternatiflerini söylemiş.

• abiyi şener şen sandım bi an ama incleme süper olmus

• ilk basta bende tirstim
    guzel inceleme olmus ancak oyun videolarini biraz daha uzun koysaydiniz daha iyi olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.