Şimdi Ara

Dokunmatik ekranlı Asus VivoBook S400'ün 699$'dan ön siparişli satışı başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dokunmatik ekranlı Asus VivoBook S400'ün 699 />dan ön siparişli satışı başladı

Dünyanın en büyük bilgisayar üreticileri arasında gösterilen Asus'un ''VivoBook'' ailesine mensup yeni modeli VivoBook S400'ün, çevrimiçi satış sitesi Amazon üzerinden ön siparişli satışları başladı. 26 Ekim 2012 tarihinden itibaren Amazon sitesinin stoklarına girmesi beklenen ultrabook için 699$ fiyat belirlenmiş durumda.

14.1-inç boyutunda ve 1366 x 768 piksel çözünürlüğünde dokunmatik LCD ekranıyla Microsoft'un yeni nesil işletim sistemi Windows 8'e hazır olan VivoBook S400, yaklaşık 2 kg ağırlığında tasarıma sahip. 22 nm üretim süreci teknolojisiyle geliştirilen ve 1.7 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Intel Core i5-3317U işlemcinin (2 çekirdek, 4 izlek, turbo modunda 2.6 GHz çalışma frekansı), DirectX 11 destekli Intel HD4000 grafik biriminin ve 4 GB DDR3 RAM'in güç verdiği ultrabookta, depolama çözümü olarak 24 GB SSD entegreli, 5400 devir / dakika hızında çalışan 500 GB'lık hibrit sabit disk sürücü tercih edilmiş.

VivoBook S400, yukarıdaki bilgilere ilaveten Wi-Fi 802.11 b/g/n bağlantısı, 1 adet USB 3.0 portu, 2 adet USB 2.0 portu ve HD web kameraya ev sahipliği yapıyor.

• Yok artık mükemmel bi fiyatla geliyor bence yaklaış 1500 lira filan fiyatı hangisi daha iyi filan diye düşünürken alcağımı buldum

• 2 kilo çok agır . ux31 ve ux32 zenbooklar daha çok tercih edilir bence. )
  • Ekran ve klavye problemi yeni modellerde olmaz umarım. Birde SSD'yi artık standart yapın. Mekanik yakışmıyor ultrabooklara.
  • 240 GB SSD 134 dolar, adam dokunmatik ekranlı dizüstüne hdd takmış, Allah bilir BD Yazıcı da yoktur bunda.

• Gel artık be dostum!
  • bu fiyat kdv dahil satış fiyatımı acaba eğer öyleyse piyasa canlandı dokunmatik ekranlar ön planda olup normal dizüstülerin fiyatı epey düşecek gibi görünüyor.

• HD3000 nedir yaa. Yuh artık tarih öncesinden.

• Amazonda 1599 dolar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar kendime iyi bir ultrabook almak istiyorum marka olarak asus ta karar kıldım ama aşağıda detaylarını verdiğim 2 ultrabook modelleri arasında gidip geliyorum.szi hangisini tavsiye edersniz hangisi daha hızlı ve daha iyi..

Asus UX31A-R4003H Ultrabook (W8)
    Windows 8 ile Performans ve Görselliğin en üst seviyede yaşayın..
    Intel®Core™ i73517UMaks Turbo Frekansı 3 GHz1,90 GHz13,3 "1920 x 1080 px4 GBSSD256 GB5400 rpmWindows 81333 MHz1,30 kgIntel HD Graphics4 MBSecure Digital Kart (SD)PaylaşımlıDDR34 GBEthernet 10/100/1000

Asus UX31A-R4003V Ultrabook
    İnce Şık ve Zarif zapısının yanı sıra Ful HD ekran ve SSD Harddiski ile hız farkını yaşayın.
    Intel®Core™ i73517UIntel® Turbo Boost Technology 3.00 GHZ'e kadar.1,90 GHz13,3 "1920 x 1080 px4 GBSSD256 GB5400 rpmWindows 7 Home Premium1600 MHz1,30 kgHD Graphics 40003 MBSecure Digital Kart (SD)PaylaşımlıDDR3Türkçe Q

• birazdaha bekleyip çift ekranlı olanları çıkınca onlardanmı alsam diyorum ama onların bu kadar hıza sahip olacaklarını sanmıyoum siz nedersiniz değerli fikirlerinizi bekliyorum

• bu cihazı bugün gezinirken bimekste gördüm ve 1660 tl /10 ay şeklinde aldım. ürün 10 numara arkadaşlar. ekranına hayran kaldım Mouse kullanmadan tamamen kontrol edebiliyorsunuz ve ekran klavyesi mevcut. 1.8 kg ağırlığında 14 inç ve 6 gb ram var üzerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greenyucel -- 8 Kasım 2012; 23:23:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenyucel

bu cihazı bugün gezinirken bimekste gördüm ve 1660 tl /10 ay şeklinde aldım. ürün 10 numara arkadaşlar. ekranına hayran kaldım Mouse kullanmadan tamamen kontrol edebiliyorsunuz ve ekran klavyesi mevcut. 1.8 kg ağırlığında 14 inç ve 6 gb ram var üzerinde.

Ekran sabit mi? Yani klavyenin uzerine katlanabiliyor mu? Birde kalem var mi?

• ekran normal notebookların ki gibi içe katlanır şekilde. kalemi bulunmuyor kaleme gerekte bulunmuyor şahsi fikrim. ekranın üzerinde cam gibi bi panel daha var. led hd ekran.
  • quote:

bu cihazı bugün gezinirken bimekste gördüm ve 1660 tl /10 ay şeklinde aldım. ürün 10 numara arkadaşlar. ekranına hayran kaldım Mouse kullanmadan tamamen kontrol edebiliyorsunuz ve ekran klavyesi mevcut. 1.8 kg ağırlığında 14 inç ve 6 gb ram var üzerinde.

Önce hayırlı olsun...
    Bu cihazın açılış süresi ne kadar?
    Blutut var mı ve ses çıkışı nasıl ?

Bende böyle bir cihaz istiyorum Casperınkinden daha ucuz üstelik

• gayet iyi işte..

• şuanda en kapsamlı orjinal makina bence

http://www.pcdepo.com/asus-s400ca-ca020h-ultrabook-urun8673.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: talsuv61

quote:

Önce hayırlı olsun...
    Bu cihazın açılış süresi ne kadar?
    Blutut var mı ve ses çıkışı nasıl ?

Bende böyle bir cihaz istiyorum Casperınkinden daha ucuz üstelik

teşekkür ediyorum sağolun. Açılışı 10-20 sn civarı. Sistem oturduktan sonra biraz daha hızlandı açılışı. bluetood 4.0 var cep telefonundan şarkı çaldırıp ses kontrolünü yine cep telefonundan yapabiliyorsunuz. sesi oldukça tatminkar.
    ve son olarak şunu ekleyim, dün pc de bilgilerimi düzenliyordum ve bir yandan da kardeşimle müzik dinliyorduk. müziğin etkisiyle oynayım zıplayım derken elini ekranın arkasından kapatma yönüne doğru hızla çarptı ve pc nin ekranı kapanıp havada resmen parenda attı ve yere düştü. kesin bozuldu derken baktım ki ne çizik ne kırık ne bozulma mevcut. 70-80 cm den düşmeye test edilmiştir garanti veriyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greenyucel -- 12 Kasım 2012; 21:37:15 >

• 1675 liraya bimeksten aldım. Cihaz çok güzel de W 8 ve dokunmatiği tam öğrenemedim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.