Şimdi Ara

LG Nexus 4 ile çekilen fotoğraflar sızmaya devam ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• LG Nexus 4 ile çekilen fotoğraflar sızmaya devam ediyor

LG'nin Nexus'una ait fotoğraf ve teknik bilgilerin sızmasının ardından cihaz ile çekilen fotoğraflarda yayınlanmaya devam ediyor. Şu an için cihazın adlandırması konusunda resmi bir açıklama yapılmış olmasa da çekilen fotoğrafların EXIF verilerine bakıldığında ''Nexus 4'' isminin kullanıldığı görülüyor.

Bu yeni fotoğrafların kaynaklarından biri Teksas'ta yaşayan bir Google çalışanı iken diğeriyse, LG'nin Pyeongtaek Eğitim Merkezi. LG'nin Eğitim Merkezinden sızan fotoğrafta Nexus 4'ün ön kamerasının test edildiği görülüyor. Daha önce sızan fotoğrafların EXIF verilerinde cihaz için ''Mako'' kod adı kullanılırken, son fotoğraflarda ise, bu adın Nexus 4 olarak değiştiği görülmekte.

Google ve LG tarafından bir açıklama gelmese de, resimlerin EXIF verilerinde cihazın  adının Nexus 4 olarak geçmesi resmi adın bu olacağı şeklinde yorumlanmış durumda. Ayrıca, cihazın 29 Ekim tarihinde tanıtılması beklendiğini belirtmekte fayda var. 
    LG Nexus 4 ile çekilen fotoğraflar sızmaya devam ediyor

• Bulanık çekmiş
  • ön kamerası diyor ön kameradan böyle görüntü alıyorsa çok iyi bence :)

• Foto'nun bilgilerinde 2048x1536 pixel yazıyor bu pixel sayısı benim telefonumda 3Mpixele eşit buna göre 3 sonuç var.

1-Ön kamera 3 megapixel
    2-Arka kamera 3 mp ayarına getirdi çekildi
    3-Foto fake

• quote:

Orijinalden alıntı: hayaldeki_hayat

Foto'nun bilgilerinde 2048x1536 pixel yazıyor bu pixel sayısı benim telefonumda 3Mpixele eşit buna göre 3 sonuç var.

1-Ön kamera 3 megapixel
    2-Arka kamera 3 mp ayarına getirdi çekildi
    3-Foto fake

bence 1veya3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ön kameranın 3 megapixel olması pek inandırıcı değil,arka zaten olamaz, öyleyse ...m.k

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.