- x
tableti cep telefonuna bağlamak gelin buldum,süper
3 Cevap6568 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3374 Mesaj
15 Ekim 2012; 18:03:58 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

selam arkadaşlar
ben sordum ama cavap alamadım,aranızda bilyemenler vardır diye yazıyorum,faydam olsun
bugün alışveriş yerinde elema gittim sordum
dedim tablet aldım usb den telefona nasıl bağlarım,
evde masaüstüne telefonu taktım ve usb den internete girdim dedim bunda nasıl olcak dedim,masa üstünü pc suit ile bağlamıştım dedim

eleman usb ile bağlanmaz dedi telefonunda wireless sinyal gönderici varsa modem gibi yaparsan olur dedi

bende eve geldim google bakarken buldum benim telefon n95 tir ve onla ilgili konuya yazmışlar

bende denedim oldu çok kolay

JoikuSpot Light Beta v2.1

diye program var ücretsiz lisanssız serbest yani .sis dosyasıdır

bunu indirip n95 me kurdum,program açılınca ok deyince bağlantı şekillerini sordu benim hat avea diye avea dedim bağlandı

aslında o bağlantı wireless sinyal göndermesi bağlantısıdır

masaüstünden wireless taraması yaptırdım telefonumda programıda gördüm,wireless aratmasında joikuSpot bu isim çıkıyor

bende tıkladım bağlandı o anda konturum gitti

ben aveadan ınternet uyelık alırsam 1 gb falan o zaman kontur gıtmez,direk modem yapan program bu

şimdi tabletimi açıcam ve wireless taraması yapcam dırek cıkıcak

dosyayı upload yaptım

http://www.upload.gen.t...pot_Light_2_10.sis.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 15 Ekim 2012; 18:06:07 >

353 Mesaj
15 Ekim 2012; 18:58:44 

Eğer Tablet ile kullanmayı başabilirsen yaz arkadaşım. Bende 5800 XM var. Bahsettiğin aynı programı kullanıyorum, Laptop ile sorunsuz bağlanabiliyorum, gel gelelim 1 hafta önce aldığım Probook 7" tablet ile bağlanamıyorum malesef, bağlantıyı görmüyor bile.

Asus M4A785TD-V EVO | AMD Phenom II x4 945 Processor | Zotac 9800 GT 1 GB | Kingston 2x4 GB Ram | Aerocool X-Warrior | Inca 22" Wide 1680x1050 | 1x500 GB Samsung 1 x 2 TB Seagate | Boost 500W Power | A4 Tech GlassRun G9200 Wireless Klavye+Maus | Sony Dav DZ 260 DTS Ses Sistemi | Samsung 40C530 1920x1080 Full HD LCD TV | Egreat M34A HD MKV Oynatıcı | Hiremco FX TURBO HD Uydu | Nokia 5800 XM | LG Optimus Black P970 TR ICS 4.0.4

4 Mesaj
16 Ekim 2012; 20:40:27 

android işletim sistemi türkçe karakterle adlandırılmış ağ isimlerini görmüyor. ağ ismini değiştirmeyi deneyin.

3374 Mesaj
1 Aralık 2013; 5:58:38 

ne yaptımsa olmuyor şifreledim şifrelemedim türleri değiştirdim yapmadığım kalmadı full çekiyor kaydedildi diyor ama bağlanmıyor
bu nasıl illet tablet teknolojisi hiç bir şeyle uyum sağlamıyor
ağ adı 1 dedim görüyor kaydedildi diyor ama bağlan deyince bekliyor olmuyor

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Android Tabletler » Diğer Markalar » tableti cep telefonuna bağlamak gelin buldum,süper
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.140