Şimdi Ara

House of Cards (2013-2018) | 6. Sezon (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.397
Cevap
28
Favori
47.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asdemre

Adam gibi altyazı bulamadim lanet olsun. 3. Bolumde kaldim altyazi ayarlamaktan sıkıldım. Var mı düzgün altyazi linki verecek bir arkadaş?

Hocam düzgün altyazı bulursan benide haberdar edersen sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer demand sürümü ise elinizdeki bölümler ona uygun altyazı çıktı divxplanet'ta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

Eğer demand sürümü ise elinizdeki bölümler ona uygun altyazı çıktı divxplanet'ta.

Hocam bahsettiğin şey senkronsa, senkronda sıkıntı yok çeviride sıkıntı var altyazıyı vasat diyorlar sizin bahsettiğiniz altyazı nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

quote:

Eğer demand sürümü ise elinizdeki bölümler ona uygun altyazı çıktı divxplanet'ta.

Hocam bahsettiğin şey senkronsa, senkronda sıkıntı yok çeviride sıkıntı var altyazıyı vasat diyorlar sizin bahsettiğiniz altyazı nasıl?

Vasatlığı elbette var ona birşey diyemem. Ancak daha önce hep hd olmayan sürümlerin altyazıları olduğundan sekron sorunu oluyordu. Ben sorunun o olduğunu düşünerek yeni altyazı çıktı demand sürümü için dedim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

quote:

Vasatlığı elbette var ona birşey diyemem. Ancak daha önce hep hd olmayan sürümlerin altyazıları olduğundan sekron sorunu oluyordu. Ben sorunun o olduğunu düşünerek yeni altyazı çıktı demand sürümü için dedim.

Ben çevirmenle konuştum vasat altyazıları çevirmem 3 ay kadar sürer dedi

• İlk bölümü beğenmedim ama dizi sonradan tat veriyor. Başta kafa karıştırıcı olabilir ama ben çok eğlendim. Favori karakterlerim Doug, Claire, Linda ve son 2 bölüm için Zoe. Her ne kadar Spacey'i sevsem de Underwood'u hiç sevmedim. Adamın usta oyuncu olmasından zaar
  • abi mükemmel bi dizi.

oyunculuk, kurgu , akış herşey süper. su gibi geçti bi sezon
  • Beyler dizinin altyazısı noldu düzeldi mi?

• Boardwalk Empire'a benziyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

Boardwalk Empire'a benziyor mu acaba?

Hocam Boardwalk Empire'a işleniş şekli olarak bu kadar benzeyen bir dizi yoktur herhalde. Konu olarak ise aynı olmasalar da birbirlerini tamamlıyorlar. Boardwalk Empire izleyen birinin House of Cards'ı beğenmeme ihtimali çok düşük bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: trotsky

quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

Boardwalk Empire'a benziyor mu acaba?

Hocam Boardwalk Empire'a işleniş şekli olarak bu kadar benzeyen bir dizi yoktur herhalde. Konu olarak ise aynı olmasalar da birbirlerini tamamlıyorlar. Boardwalk Empire izleyen birinin House of Cards'ı beğenmeme ihtimali çok düşük bence

Madem öyle listeye alalım.
  • haklısın,o "Newsroom" faciası neydi yahu...peşpeşe jet gibi konuşmalar...öyle dizimi olur,gazete alır okurum daha iyi...banane oranın basınından ya !!!!
  • Dizinin yapımcısı 2. Sezonun son sezon olacağını açıkladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

Dizinin yapımcısı 2. Sezonun son sezon olacağını açıkladı.

Halbuki ne kadar kaliteli ve güzel bir dizi House of Cards. Neden böyle bir karar almışlar? Reytingleri yüksek diye biliyorum ben
  • İzleyenlerin yorumunu okuduktan sonra izlemeye karar verdim. An itibariyle dizi, arşivdeki yerini alıyor.
  • Dizinin sonlandırılması normal herkese hitap etmiyor ve bu türün izleyici kitlesi zaten bu türe doymuş durumda.

Olan harika bir diziye oldu .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Dizinin sonlandırılması normal herkese hitap etmiyor ve bu türün izleyici kitlesi zaten bu türe doymuş durumda.

Olan harika bir diziye oldu .

Başka hangi yapımlar var ki içinde politik bir tema barındıran Pek rastlamadım son dönemlerdeki dizilerde. Newsroom var son dönemden. Eski veya benim gözümden kaçan yeni yapımlardan bu kalitede olan bildiğin bir yapım varsa söyleyebilir misin?

• Cypon kullanıcısına yanıt
    Türünden kast sadece politik değil , dram ağırlılı , karakter analizi barındıran diziler.Mad Men , Broadwalk Empire vs...
  • quote:

Niye ki, Kevin Spacey felan mı istemedi acaba? Şuan dizi çok güzel ilerliyor, ellerindeki konuyla dizinin kalitesini hiç bozmadan en az 4 sezon daha çıkardı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chucky Pancamo

quote:

Niye ki, Kevin Spacey felan mı istemedi acaba? Şuan dizi çok güzel ilerliyor, ellerindeki konuyla dizinin kalitesini hiç bozmadan en az 4 sezon daha çıkardı bence.

reytingler yüksek ama daha ne kadar gidebilir ki bu hikaye. Adam ikinci sezonda hardcore kozlarını oynayıp son'a gidecekti bencede.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.