Şimdi Ara

House of Cards (2013-2018) | 6. Sezon (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.396
Cevap
28
Favori
47.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

4x9

demek devlet büyükleri kapalı kapılar ardında oyun oynuyorlarmış, vay be prezervatif diyalogu efsaneydi

4x10

benim için dizinin bu zamana kadar ki en iyi bölümüydü, robin wright'in yönettiği bölümler harikulade olmuş gerçekten. 10/10'luk bir 10.bölüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 7 Mart 2016; 5:30:06 >

• Arkadaşlar, ilk iki bölüm DP'ye düştü. Aynı şekilde 3 ile 4. bölümler de %75 civarında şuan. Oldukça hızlı ilerliyorlar bu sezon için.
    Sizden küçük bir ricam, fırsatınız olursa altyazılar için teşekkür etmeyi unutmamanız.
    Cidden bu verdikleri emekler takdire şayan.
  • 4x2

Frank Yalnız Claire bu sezon çok kötü şeyler yapacakmış gibime gelior, başkanlığa aday bile olabilir bu gidişle. Seyirciye konuşmasını özlemişim reyisin. Petrov'u yine görmek güzel, dış ilişkilerle de uğraşacak kampanya süresince bir de.

• 4. sezonu izleyenler genel bir spoilersız yorum yapabilirler mi ? Çok merak ediyorum kötü olmasa da ortalama 3. sezona göre nasıldı
  • 4x2

Reyiz Claire'e ayarı verecektir.Anlattığı hikaye ye bağlaması mükemmeldi.İleri ki sezonlarda öldüredebilir aslında.

İlk 2 bölüm gayet güzeli özlemişim kesinlikle.Mükemmel bir yapım efsane oyunculuk fazla söze gerek yok.
  • Şu diziyi izlerken fazla heyecanlanmaya başladım. Geriliyorum resmen reyize bişey olacak diye. Frank hüllooğ
  • daha son 3 bölümü izlemedim ama bu haliyle bana göre 2 ve 3.sezondan daha iyi, 1 ile yarışır. (ben en çok 1'i beğenmiştim ilk 3 sezon içinde)
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

daha son 3 bölümü izlemedim ama bu haliyle bana göre 2 ve 3.sezondan daha iyi, 1 ile yarışır. (ben en çok 1'i beğenmiştim ilk 3 sezon içinde)

Hocam benim favorim de 2. sezon. 3. sezon konusu itibariyle bi tik daha az güzel gelmişti entrikaya alışan bünyem için

Teşekkürler yorum için son 3 üde izleyince beni bir daha dürt
  • Şu diziyi izlerken zevkten dört köşe oluyorum.
    4x6-7

Sonunda Frank ile Claire güçlerini birleştirdi.Vali de iyi karşılık verdi ama üstadın son sözünden sonra, şimdi onlar düşünsün.
  • 4x11

son sahne çok garipti ya, 3ünün oturup kahvaltı yapması

"Underwood may be a crook but he's no killer"

bu arada https://www.reddit.com/r/HouseOfCards/comments/49ct6t/justin_doescher_has_appeared_in_38_episodes_as/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 8 Mart 2016; 1:44:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

4x11

son sahne çok garipti ya, 3ünün oturup kahvaltı yapması

"Underwood may be a crook but he's no killer"

bu arada https://www.reddit.com/r/HouseOfCards/comments/49ct6t/justin_doescher_has_appeared_in_38_episodes_as/

Bölüm puanlarına falan bakarken ben de farkettim o adamı
    Ama
    House of Cards (2013-2018) | 6. Sezon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 8 Mart 2016; 1:58:43 >

• 4x3

Lucas'a üzülmeye başladım adamın haline bak. Seth'in foyası ne zaman açığa çıkacak acaba cezası ne olacak. invade Russia Claire fena konuştu ve haklı da, Frank nasıl hareket edecek bundan sonra acaba

4x4

haydaaaa neler oluyor hiç beklemiyordum... meechum frank'ten sonra en sevdiğim karakter ölemez yav tam da elini duvara çizdiği sahneden sonra olur mu bu. boşanma, çin, lucas bu bölüm ters köşelerle geçti yahu mükemmel bölümdü. fake olabilir mi diye düşünüyorum ama yok olaydan önce bir şeyler oluyordu aralarında ama haydaa şoktayım

4x5

Doug karaciğer için birisini öldürürebilir frank'e bu kadar bağlı başka kimse yok. karısı ölüm döşeğinde arkasından işler çeviriyor skyler white'ı geçti valla Tusk'ı tahmin etmiştim Çinle alakalı bir olayda gelmemesi olmazdı. Bir bölüm geçti meechum'u şimdiden özledim..remy&jackie ilişkisi bir yerde patlayacağı belliydi.

4x6

Doug birini öldürebilir dedim kendisi yapmadı ama ölmesine izin verdi. russo-zoey halüsinasyon sahneleri çok iyiydi onları da tekrar görmek güzeldi. kevin spacey mükemmel oyuncu ya her bölüm üzerine katıyor. dunbar artık rakip değil reyis ölüm döşeğinde rakip eledi. fena yaşlanmış görünüyor şu an çöktü resmen. ama kendine geldi bakalım neler olacak.

• 4x13

son sahne bu arada kesinlikle sezonun/dizinin en iyi bölümü 10.bölümdü. hatta izlediğim diziler arasında ki en iyi bölüm desem yalan olmaz heralde

sonunda claire'de 4. duvarı kırdı, bu gelişme gelecek sezonu daha da güzel yapacak. uzun zamandır bekliyordum claire'den bunu. seçimler bu sezon sonuçlanır diye tahmin ediyordum ama teröre değindiler genel olarak, gelecek sezona kaldı artık.

House of Cards (2013-2018) | 6. Sezon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 8 Mart 2016; 11:41:36 >

• Beyler bu dizi de mahkemede ağzını geverek şov yapılan bi şeyler var mı. Yorumlar çok iyi başlayasım var, sezonları bluray da buldum ama eğer bu varsa hiç uğraşmayım. Ne diyonuz napayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet_Şahin

Beyler bu dizi de mahkemede ağzını geverek şov yapılan bi şeyler var mı. Yorumlar çok iyi başlayasım var, sezonları bluray da buldum ama eğer bu varsa hiç uğraşmayım. Ne diyonuz napayım.

mahkeme diye bir şey yok hocam 3 sezon izledim :d olaylar arkaplanda
  • 4x3

Yine beyaz-siyah olayları oldu,Frank'e ağır bi yara oldu babasının fotoğrafı.Seth'in foyası ne zaman çıkacak acaba ayrıca meechum ölecek gibi geliyor.
  • 4x5

gördüğüm en ilginç saldırı doug tarafından yapıldı. bir eliyle ağzı bardakla kapatıp diğer eliyle burun deliklerini tıkamak nedir ?
  • 4X4

İnanılmaz bir bölümdü bence.

Başkanın suikaste uğramasını bekliyordum açıkçası bu sezon ama bu kadar erkenden beklemiyordum.Ayrıca Meecumda öldü üzücü gerçekten, kolay harcadılar.Başkan vekili bence uçak işini baya kötü yönetti, Claire'nin katkılarıyla
  • Arkadaşlar torrentte ilk sezon yok diziye başlayamıyorum. Link atabilecek var mı?
  • Dün gece bitirdim bence geçen sezondan daha iyi olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.