Şimdi Ara

Amazon'dan Mükemmel Square Enix Kampanyası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     PC oyuncularına sunduğu dijital satış platformuyla ara sıra gündeme gelen Amazon'un bu indirimi kesinlikle kaçmayacak cinsten. Amazon'dan Square Enix oyunlarına mükemmel bir kampanya geldi.

Kampanyaya göre içerisinde 8 adet oyun bulunan Square Enix paketi, sadece 10 dolardan satılıyor. Ayrıca bu paketi satın alırsanız Hitman: Absolution'un dijital ön siparişi için 5 dolarlık bir indirim kuponu da elde etmiş oluyorsunuz. Yani böylelikle bu 8 oyunun haricinde Hitman: Absolution'u da 40 dolara getirebilirsiniz. 

8 oyunun arasında neler mi var? İşte Amazon'un dolu listesi ve kampanya sayfası;

- Deus Ex: Human Revolution - Augmented Edition
    - Deus Ex: Human Revolution - The Missing Link DLC
    - Hitman: Blood Money
    - Just Cause 2
    - Just Cause
    - Quantum Conundrum
    - Supreme Commander 2
    - The Last Remnant

• çok iyi kampanya ama adres yerine türkiye yazmayın
    amerikadan bi adres bulun onu yazın öyle alınıyo.
  • hitman ve deus ex için alınır
  • O nasıl bir indirimdir öyle ! steamdan aktif ediliyormu bu oynlar

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XxxOnurxxX123

O nasıl bir indirimdir öyle ! steamdan aktif ediliyormu bu oynlar

Böyle bir not düşmüşler dostum. ''Requires Steam Client to activate.''

Adamlar nasıl indirim yapmışlar. 155 Dolar indirim. Türkiye'den sorunsuz alan oldu mu? Almayı düşünüyorum.

• Evet steam aktivasyonu gerekiyormuşki bu oyunların benbir kaçı zaten var ne yazıkki

• trye bağlı kredi kartıyla aldım tek yapmanız gereken ilk arkadasın da dedigi gibi amerikadan adres bulmak. bütün oyunlar steamden kayıt ediliyo ayrıca
  • Az önce aldım ve Steam'den aktif ettim.Oyun listemde duruyorlar.İsteyen internetten amerikan adresi bulup alsın, amazon dijital alımlarda adresi fazla takmıyor.

• Los Angeles Başkonsolosluğu
    6300 Wilshire Blvd.
    Suite 2010, city: Los Angeles code:CA zip: 90048
    Tel : 00 1 323 655 88 32

satın aldım onaylandı

• Beyler ben satın aldım ancak nasıl steam den aktif edicim su an amazondan indirebiliyorum sadece steam hesabınıza nasıl aktardınız siz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi op.55 no.1 -- 14 Ekim 2012; 21:09:32 >
  • Bu sadece pc için mi ? xbox için yok mu ?

• keşke kredi kartım olsa :(
  • haberi gördüm hemen sarıldım kredi kartına :)
    yaza kadar oynayamıyacağım ama güzel oyunların kütüphanede durmasında bir sakınca yok vakti gelince oynarık belkim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: WBJoker

Beyler ben satın aldım ancak nasıl steam den aktif edicim su an amazondan indirebiliyorum sadece steam hesabınıza nasıl aktardınız siz?

steam uygulamasında games sekmesinden activate a product on a steam seçeneğini seç ileri diyip keyi yapıştır tamamdır. amazon da oyun kütüphanende download değil de cd key'i göster de önce gösteriyor keyini.

• "Unavailable
    This item is currently unavailable."
    Kampanya bitmiş...

• @canpii
    Eyvallah dostum nasıl görememiştim o ayrıntıyı anlamadım neyse Tesekkurler tekrar.
  • Kampanya bitmedi sadece stoklarda kalmadı. Yazılanlara göre daha var kampanyanın bitmesine. Bende bugün alacaktım ama stoklarda olmadığını gördüm, stoklar yenilendiği an alacağım :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.