Şimdi Ara

Dell XPS 12 Ultrabook için ön siparişli satışlar başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dell XPS 12 Ultrabook için ön siparişli satışlar başladı

Windows 8 işletim sistemi için hazırlıklarını sürdüren üretici ortaklarından birisi olan Dell, yeni ürünlerini ön siparişe açmaya başladı. Bunlardan birisi dönebilir ekranlı XPS 12 Ultrabook modeli.

XPS 12 Ultrabook modeli farklı konfigürasyonlarla tüketiciye sunulacak. Modelin 12.5 inçlik Full HD dokunmatik ekranı ortak. İşlemci olarak Ivy Bridge tabanlı Intel Core i5-3317U veya  Intel Core i7-3517U seçeneği bulunuyor. 4GB/8GB DDR3 1600MHz hızında RAM, Intel HD 4000 grafik birimi, 128GB/256GB SSD, tam boy klavye şeklinde özellikler mevcut.

Baz model XPS 12 Ultrabook fiyatı 1199$. Seçime göre 1399$, 1499$, 1699$ fiyat etiketleri mevcut.

Dell, sitesi üzerinden ön sipariş almaya başladı. Modelin sevkiyat tarihi ise 30 Ekim 2012. Global olarak dağıtımın ne zaman başlayacağı ise bilinmiyor.

• İyi bir çözümde docklu olsa daha hafif olmaz mıydı?

• Çok güzel. hem tablet hem de notebook işlevli olucak.
  • Asus'un çift ekranlı modelinden daha iyi bir çözüm olduğu kesin.

• Asus'un modelinden daha ergonomik olmuş.2 ekran olmadığı halde neden bu kadar pahalı onuda bilsek güzel olurdu.

• Ekran büyüklüğü tablet için uygun ama notebook için bana göre küçük. 13 yada 14 inch versiyonları da üretilirse çok şahane olur. Yeni bir tasarım olduğundan olsa gerek fiyatı çok yüksek tutmuşlar.

• güzel tasarım canımız sıkıldıkca ekranı çeviririz akşama kadar:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: savasserter

Ekran büyüklüğü tablet için uygun ama notebook için bana göre küçük. 13 yada 14 inch versiyonları da üretilirse çok şahane olur. Yeni bir tasarım olduğundan olsa gerek fiyatı çok yüksek tutmuşlar.

Yeni bir tasarım değil,daha önce de aynı dizaynda netbook yapmışlardı
    dell inspiron duo

Dell XPS 12 Ultrabook için ön siparişli satışlar başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B6C467102 -- 14 Ekim 2012; 20:59:47 >

• Tabletten çok notebook özelliği ağır basmakta... Ağırlık olarak 900 gr altı bile değil... Bu model daha çok dokunmatikli ultrabook .. Çok kalın...

160 derece görüş açısı çok kötü olmuş...

EN kötüsü 1.52 kg olması... Çok ağır... Ekrana rağmen bu kadar ağır olmamalıydı...

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Tabletten çok notebook özelliği ağır basmakta... Ağırlık olarak 900 gr altı bile değil... Bu model daha çok dokunmatikli ultrabook .. Çok kalın...

160 derece görüş açısı çok kötü olmuş...

EN kötüsü 1.52 kg olması... Çok ağır... Ekrana rağmen bu kadar ağır olmamalıydı...

Donanım olarak en iyi tablet diyebiliriz. Ve çok kullanışlı. Türkiye'ye gelince almayı düşünüyorum.
  • Lenovom otobüs rafından düştü,çalışırken 2 kez Masadan ve 1 kez ranzadan betona düştü,yaz kış demedi download yaptı,oyun oynadı...Sonuç 1 kırık usb.Aynı sonucu bu bilgisayarda da alacağımı düşünemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: savasserter

Ekran büyüklüğü tablet için uygun ama notebook için bana göre küçük. 13 yada 14 inch versiyonları da üretilirse çok şahane olur. Yeni bir tasarım olduğundan olsa gerek fiyatı çok yüksek tutmuşlar.

13" BİLE 1080P çözünürlük için küçük gelecektir. 13" standardındaki ultrabookların ekran ölçüsünü beğenmeyen o kadar çok insan var ki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.