Şimdi Ara

VAG-COM (VCDS) Kablosu Sürüm 11.11.3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
2
Favori
4.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

YENİ SÜRÜM 12.10.3 İÇİN YENİ KONUMA TIKLAYIN

http://forum.donanimhaber.com/m_78011745/f_//tm.htm#78011745

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Resimide kabloları denerken çekmiştim :D

Kablo 138 cm
    Program Versiyonu 12.1 windows 7 dahil hepsinde çalışıyor
    1994 ten 2012 moden araçlara kadar Vag araçları destekler
    arıza ışığı gibi şeyler söndürülebilir ve aracın tüm elektronik aksamına erişebilirsiniz ECU dahil
    neler yapılabileceği konusunda en azından nasıl yapılacağını göstericek rehberler verebilirim
    kablo orjinal değil tabiki

yeni ibizada denenmiştir tüm bitleri gösteriyor

buda onlardan biri neler yapılabildiğine kısaca bakabilirsiniz :http://forum.donanimhaber.com/m_40062587/tm.htm

Fiyat: Kargo dahil 110 lira

12 adet

---GÜNCEL ADET---
    Kalan YOK adet

Sahibinden Linki GET'li
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-test-olcum-cihazi-vag-com-vcds-ariza-tespit-11.11.3-kargo-bedava-116758742/detay/

quote:

isteyenler PM atarsa sevinirim ve daha çabuk ulaşmak için alpermertkocak@hotmail.com mail atabilirler

-------------

dikkat edilmesi gerekenler:
    -programı kullanmak için kesinlikle internet bağlantınızı kapatlamısınız.
    -başka programla kullanmaya çalışmayın sadece cd deki programı kullanın.

-------------

peki eski sürümle farkı nedir:
    2009 sonrası arabaların herhangi ezber işlemi olmadan sadece ingilizce bilgisiyle kodlama yapmayı sağlar

örnek 10.6

örnek 11.11

----------------------------------

ben yaptıklarımı hatırlamıyorumda yazıyım hatırladıklarımı

kontağı açınca parklar yanıyor (ledleri bi daha bi daha açmama gerek yok hep açık)
    arabayı kitlediğimde korna çalıyor ( araba kapısını bi daha bi daha kontrol etmeye gerek kalmıyo)
    sisler yanıkken selektör yaptığında sisler sönüp selektör yapıyor bi nevi flashör (bunu sadece artistlik olsun diye açtım sisleri yakmıyorum)
    emniyet kemeri sesini kapattım

bunlar sadece benim yaptıklarım milyonlarca şeyi konun üstündeki yasin abinin yaptıklarından görebilirsiniz

----------------------------------

DRİVER YÜKLENEMEDİ SORUNU İÇİN BAKIN

bazıları windows 7 de şöyle bir hata aldığını söylüyor.(bende onlardan biriyim :D :D )

yapılması gerekeni resimli olarak gösteriyorum:

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pearlb -- 20 Temmuz 2013; 19:19:16 >

• bitanesini sezerbaris'e verdim
    sabrın ve ilgin için teşekkür ederim.

kalan 7 tane
  • kalan 6

neşet mutlu (nemutlu) ya ankaraya 1 tane daha gönderdim
  • kalan 5

orhan (teb057) abimede verdim bi tane kablo
  • güncel
  • 4 tane kaldı
  • 3 adet güncel
  • Bu kablo VCDS lite ile kullanılabiliyor mu? Octavia 2003 model araca uygun mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakangemini

Bu kablo VCDS lite ile kullanılabiliyor mu? Octavia 2003 model araca uygun mudur?

Sadece 11.11.3 icin uygundur en yuksek surum versiyon daha iyi degilmi? Evet calisir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pearlb -- 13 Kasım 2012; 0:49:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakangemini yede verdim birtane

kalan 2 fiyatı 100 lira
  • İşimi gördü, hızlı kargonuz için teşekkür ederim. Ama bir kaşıntım var. VCDS lite ile kabloyu kullanırsam kablo kullanılmaz hale gelirse elinizdeki kablolardan birini dah almam gerekebilir :) Gelen program bilgisayarda virus alarmına sebep oldu. Antivirus devre dışı bırakıp kurdum. VCDS.exe dosyasına virus muamelesi yaıyordu. Exclusion listesine ekledim. Giremediğim engine modüle girebildim. Demek ki KKL kablo ile engine module girilemiyor.
  • yorumunuzu buraya attığınız için ben teşekkür ederim.virüs problemiyle kimse karşılaşmamıştı antivirüs programınız nedir? Programın işinize yaraması sevindirdi. Bu arada 1tane kaldı arkadaşlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lisanslı F-Secure İnternet Security 2011.
  • varmı elinde şu anda.işe yarıyormu alan arkadaşlar yorum yazabilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayee

varmı elinde şu anda.işe yarıyormu alan arkadaşlar yorum yazabilirmi?

alan arkadaşların hepsi memnun elimde şuan 1 adet var 125 liraya veriyorum
  • uzun bi süre sonra 2 tane daha elimde bulunuyor arkadaşlar hiç kullanılmamıştır isteyen ulaşabilir
  • Eğer fazla varsa 100 Liradan bir adet alırım. Elimde Kablo var. Sadece 11.11.3 yazılım lazım fakat CD'sini bulamadığım için alım yapmayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.