Şimdi Ara

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020) (103. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.371
Cevap
52
Favori
93.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Black widow u küçümsemiyorum tabikide ama May bir adım önde tecrübe vs her anlamda bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Hocam May'in, Romanoff'tan daha fazla siyah kuşağı var, daha tecrübeli ve dövüş teknikleri olsun strateji olsun daha iyi ama Romanoff da daha çevik ve daha esnek sonuçta biri 50 öteki 30 yaşında. Güzel bir kapışma olur aslında

0:50 sonrasında kendisi de bunun merak edildiğini söylüyor hatta

May giderse Coulson yıkılır

Bu açıklama bile yeter bence

• 2.Sneak Peak

İyice merakım arttı bölüm baya olaylı olacak galiba

This is Earth
  • Kolye sadece Fitz Simmons ikilisine geçmedi herhalde. Onun haricinde herkese geçti sanırım.

Sneak peek'i izledim. Öngörüdeki mevcut patlamada SHIELD logolu bi üniforma vardı ve kolye vardı sadece. Sneak peekte ne Coulson'da nede Daisy'de o üniforma yok. Çok büyük bi ters köşe bizi bekliyor. Çok büyük hemde

• burak4242 kullanıcısına yanıt
    Fragmanda Fitz de alıyor eline. 2 saat kim ölecek diye topu birbirlerine atıp sonunda da ters köşe yapacaklar
  • İyi olan şu ki en azından herhangi biri ÖLECEK. Yani gelecek sezon için ''x kişisi öldü mü acaba, ölecek mi?'' sorunsalına maruz kalmayacağız. Birinin kesin olarak öleceğini biliyoruz.
  • burak4242 kullanıcısına yanıt
    Belki de sadece 1 kişi ölmeyebilir
  • Romanoff demeyin bana

https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13139190_10154248024694090_2519342358373810948_n.jpg?oh=a31cdeefd977d60f1d2875052b349a71&oe=57E4AF12

Şunu da şuraya sıkıştırayım hemen ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 17 Mayıs 2016; 1:20:07 >
  • Sezon finali öncesi bir daha tahmin yapayım :

Coulson: Direktör olmasına rağmen ölecek kişiler arasında Coulsonda var. Ama ben öleceğini sanmıyorum. Bacağı sakat, uzaya çıkacak durumu yok. Direktör ve dizinin en bilinen ismi, Daisy'i çıkartırsak Coulson kadar üzerine düştükleri kimse yok. Ölürse diziye devam edip etmemeyi düşünebilirim.

Daisy: Daisy zaten ölmeyecek, o kimin öleceğini bulmaya çalışıyor.

Lincoln: Önceki tahminimde Lincoln ölecek diyordum ancak hapsedildi, üstüne bir de bağışıklık sistemi falan düştü. Yakın zamanda başından bu kadar şey geçmişken öldürmezler.

Fitz: Lincoln'deki aynı şey Fitz için de geçerli. Bırakın önceki sezonları, şu son bölümlerde bile boynunda bomba vardı zor kurtuldu, Daisy boğuyordu az kalsın. Zaten dizide ne oluyorsa Fitz'in başına geliyor, onu için öldüreceklerini sanmam.

Simmons: Simmonsta Will'le falan konuşarak Hive'la yalnız kaldı, zaten eğer bilimsel olarak bir şeylere bağlamayacaklarsa uzaya gitmesi için bir sebepte yok, onunda öleceğini sanmıyorum.

Mack: Kolyeyi verdiler son bölümde, öldürürlerse çok bariz olur ama dönüp dolaşıp yine kolyenin Mack'te kalma ihtimalı var, ölebilir bence.

May: Benim adayım ve ölmesini istediğim kişi May. Coulsonla diziden önce de ilişkileri olduğu için daha yoğun bir travma yaratır, kocası da öldü, dramatik açıdan da bir rolü kalmadı. Dövüş sahnelerinde vardı ama onu da hallederler bir şekilde, yerine yeni oyuncu gelir, Daisy dövüşür. May ölürse pek bir eksikliğini hissedeceğimizi sanmıyorum.

Joey ve Elena: Bunlar da ölebilir ama bunları az gördüğümüz için pek bağ kuramadık, en azından ben kuramadım, ölmeleri istenen etkiyi yaptırmaz. Sırf biri ölsün diye öldürecek olsalar bu ikisinden birini öldürürler ama kaç bölümdür kim ölecek diye ilerlediler, daha önemli birisi olacaktır bence ölecek olan.
  • Bi kerede birden fazla ölümü ne dizi ne de izleyici kaldıramaz hocam ya. Önceki sayfalarda bi arkadaş May'in ölebileceğini mantıklı sebeplerle açıklamıştı. Bende May mi acaba diye düşünüyorum.

MALTHAEL hocam yapmayın gece gece

Şunlarda taze sayılır:

• quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Sezon finali öncesi bir daha tahmin yapayım :

Coulson: Direktör olmasına rağmen ölecek kişiler arasında Coulsonda var. Ama ben öleceğini sanmıyorum. Bacağı sakat, uzaya çıkacak durumu yok. Direktör ve dizinin en bilinen ismi, Daisy'i çıkartırsak Coulson kadar üzerine düştükleri kimse yok. Ölürse diziye devam edip etmemeyi düşünebilirim.

Daisy: Daisy zaten ölmeyecek, o kimin öleceğini bulmaya çalışıyor.

Lincoln: Önceki tahminimde Lincoln ölecek diyordum ancak hapsedildi, üstüne bir de bağışıklık sistemi falan düştü. Yakın zamanda başından bu kadar şey geçmişken öldürmezler.

Fitz: Lincoln'deki aynı şey Fitz için de geçerli. Bırakın önceki sezonları, şu son bölümlerde bile boynunda bomba vardı zor kurtuldu, Daisy boğuyordu az kalsın. Zaten dizide ne oluyorsa Fitz'in başına geliyor, onu için öldüreceklerini sanmam.

Simmons: Simmonsta Will'le falan konuşarak Hive'la yalnız kaldı, zaten eğer bilimsel olarak bir şeylere bağlamayacaklarsa uzaya gitmesi için bir sebepte yok, onunda öleceğini sanmıyorum.

Mack: Kolyeyi verdiler son bölümde, öldürürlerse çok bariz olur ama dönüp dolaşıp yine kolyenin Mack'te kalma ihtimalı var, ölebilir bence.

May: Benim adayım ve ölmesini istediğim kişi May. Coulsonla diziden önce de ilişkileri olduğu için daha yoğun bir travma yaratır, kocası da öldü, dramatik açıdan da bir rolü kalmadı. Dövüş sahnelerinde vardı ama onu da hallederler bir şekilde, yerine yeni oyuncu gelir, Daisy dövüşür. May ölürse pek bir eksikliğini hissedeceğimizi sanmıyorum.

Joey ve Elena: Bunlar da ölebilir ama bunları az gördüğümüz için pek bağ kuramadık, en azından ben kuramadım, ölmeleri istenen etkiyi yaptırmaz. Sırf biri ölsün diye öldürecek olsalar bu ikisinden birini öldürürler ama kaç bölümdür kim ölecek diye ilerlediler, daha önemli birisi olacaktır bence ölecek olan.

Coulson zaten yeterince acı çekti; öldü, elini kaybetti, ailesi sayılacak SHIELD'ı kaybetti, sevdiği kadını kaybetti en son da kendini kaybetti. Bunun üzerine Daisy ve May ölürse kendini kolay kolay toparlayamaz.

Mack ve Lincoln arasında düşünüyorum, Mack olursa bariz olur gibi geliyor. Lincoln bu aralar çok ön plana çıktı kendini sevdirmeye başladı, ciddi bir aday konumunda şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

http://comicbook.com/2016/05/17/who-dies-in-the-agents-of-s-h-i-e-l-d-season-3-finale-/2

Fitz-Simmons %80-85 baya yüksek rakamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow in the Dark

Gençler geçmiş olsun. Agent Carter iptal, Most Wanted es geçildi. Most Wanted'dan zaten ümidim yoktu ancak Agent Carter ile ne güzel sezon arasında vakit geçiriyorduk.

Bakalım Bobbi ve Hunter ne zaman ana gruba yeniden dahil olacak? Bu arada tahminlerinizi alayın. Sizce sezon finalinde kim ölecek?

O değil

kadını öldürdüler zaten Civil War'da içim bi garip oldu.Ama hızlı geçtiler orası ayrı dava.

Ayrıca; sezon aralarında vakit geçiriyoruz güzel oluyordu.

Sezon finali ölüm tahminim,
    Skye. Kimseye söylememe nedeninden ötürü böyle bir tahmin yaptım.

Edit:Spoiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfer Rosa -- 18 Mayıs 2016; 5:04:54 >
  • Ugurhasgul1903 U kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle Natasha.Filmden gördü ya da Scarlett yüzünden diyorsun diyenler saldırmadan Hatta romanlara bakarsak Natasha'da böyle bir durum var.''Genişletilmiş Ömür: Süper Asker Serum varyantı da önemli ölçüde onun doğal yaşlanma sürecini yavaşlatarak onu ömrü genişletmiştir. Neredeyse 70 yaşında olmasına rağmen, hayatında fiziksel asal bir kadının genç bir görünüm ve canlılık vardır. '' Tabi sinematik evrende ne yaparlar bilinmez
  • Güzel bölümdü daha da iyi olabilirdi.

Lincoln'ın ölüşü şaşırtmadı Kendini feda edebilecek biri olduğunu söylemiştim
    İlk bölümü son kısmı hariç sevdim, Daisy ne saçmalıyorsun sen diyordum ki Lincoln ile yaptığı bağımlılık konuşması durumu toparladı.
    Jeti sudan götürmek nedir ya
    Güzel bir takım çalışması yaptılar ve sonunda Hive'ı kehribara aldılar

2.bölümde Daisy'nin pişmanlığını güzel yansıttılar.
    Daisy-Lincoln konuşmaları güzeldi aynı şekilde Lincoln-Hive konuşmaları da.
    Tahmin ettiğimiz gibi ceketi-kolyeyi elden ele taşıyıp ters köşe hazırlığı yaptılar.

"Help me Obi-Wan Kenobi"
    Director?

• ilk bölümde lincoln'un ayrılacağını belirttiği sahneden sonra kesinleşti lincoln'un öleceği.

yeni director kim acaba, furry'mi geri döndü ki?
    daisy tam badass olmuş, uçuyor bide
    radcliffe'te baya sağlam çıktı, yeni sezonda önplanda olacak fitz&simmons ile. sonda ki olay bunlarla alakalıymış

https://en.wikipedia.org/wiki/Life_Model_Decoy
    http://imgur.com/a/DzpcY

sonda ki lincoln - hive sahnesi çok iyidi, ikisinin relax bir halde dünyaya bakışı
    fitz'in görünmez silahı, jeti sudan götürmek, obi wan, fitz'in yeşil perdede ki hareketleri
    civil war ile ilgili hiçbirşey yoktu eğer kaçırmadıysam, diziyi evreden çıkardılar mı ne yaptılar

http://io9.gizmodo.com/agents-of-shield-star-says-marvel-doesnt-care-enough-ab-1777057136

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 18 Mayıs 2016; 12:26:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

ilk bölümde lincoln'un ayrılacağını belirttiği sahneden sonra kesinleşti lincoln'un öleceği.

yeni director kim acaba, furry'mi geri döndü ki?
    daisy tam badass olmuş, uçuyor bide
    radcliffe'te baya sağlam çıktı, yeni sezonda önplanda olacak fitz&simmons ile. sonda ki olay bunlarla alakalıymış

https://en.wikipedia.org/wiki/Life_Model_Decoy
    http://imgur.com/a/DzpcY

sonda ki lincoln - hive sahnesi çok iyidi, ikisinin relax bir halde dünyaya bakışı
    fitz'in görünmez silahı, jeti sudan götürmek, obi wan, fitz'in yeşil perdede ki hareketleri
    civil war ile ilgili hiçbirşey yoktu eğer kaçırmadıysam, diziyi evreden çıkardılar mı ne yaptılar

http://io9.gizmodo.com/agents-of-shield-star-says-marvel-doesnt-care-enough-ab-1777057136

LMD'yi çrlerde Dum Dum Dugan'da görmüştüm şimdi de Lincoln için kullanacaklar demek ki.
    Jetin suda gitmesi harikaydı, Obi-Wan'da kahkaha attım direk
    Ward da Han Solo gibi dondu iyice SW göndermesi yapıp duruyorlar

• Ve sezon finali izlendi
    Sonunda yeni sezon için bazı sahneler vardı pek anlamadım biri açıklasın :)

Mükemmel bir sezon finaliydi sonunda Daisy i neden kovalıyolar ve o neden kaçıyor pek anlamadım ama Coulson directöre haber verin dedi acaba Fury gerimi döndü ? Bide o adam Vision tarzı bişeymi yapıyo pek anlamadım iyimi? kötümü?

Ayrıca Daisy güçlerini yavaş yavaş alışıyo gibi çizgi romanlarda adı Quake bi bakın dizidekinden daha güçlü duruyor.(bilmeyenler için yazdım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wertyparty -- 18 Mayıs 2016; 14:38:59 >

• Final çok iyiydi gözümden yaş geldi .

Coulson'un director e haber erin demesi , galiba fury geri dönüyor .

Papatyanın heryeri yıkması ve uçması .

Yapay zekaya vücut veriyor olmaları ki kadın olması lazım sesi kadına ait çünkü

Hive ın çok basit bir şekilde yenilmesi suratını gösterip paketlediler ahtapotu

Star Wars göndermelerini anlamadım açıklayın bana

Gelecek sezonu merakla bekliyorum tabi iptal etmezlerse malum Carter'ı iptal ediverdiler ....
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.