Şimdi Ara

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020) (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.371
Cevap
52
Favori
93.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu bölümde dikkat ettimde philin parmaklar oynuyor Daha başındayım spoiler vermeyin

• Çok iyi bölümdü. Ward'u pek sevmem ama adam resmen kötü adam rolü için yaratılmış .

Yeni bölüm trailer

• Geçenlerde bir inceleme paylaşılmıştı orada Ward'un keskin nişancı olduğu yazıyordu bu bölümde de gördük
    Çok iyi bölümdü iyi yerde bitti bakalım haftaya ne olacak.

• Coulson sapıttı . Ward'un da ne kadar başarılı bir ajan olsa da manipülasyona karşı çok başarısız olduğu ortaya çıktı. Rosalind çok çabuk harcandı, sezon öncesi dişi Coulson dediler 9 bölümde rolü bitti.
  • bölüme bak ya harikaydı

coulson'ın sahne efsane olmuş ya, adam uçaktan başka dünyaya atladı resmen

• Şu Fitz hiç gün yüzü göremeyecek mi yeter be kardeşim
  • Bu nasıl bir bölümdü böyle. İşin güzel tarafı daha da güzel bölümlerin habercisi olması herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdi b.ku yediler işte. Fitz ile Ward döner, Coulson orada kalır. Sonra o Azrail mi ne ......
  • off ne bölümdü be dün gotham'ı izledim benim gözümde bu dc - marvel yapımlarında gotham zirveye yerleşti bugün de agents of shield izledim şuan o zirvede

Coulson'un öfkesi gezegenleri aştı artık

Fitz ne çilekeş adammışsın be aşkı için neler yaptı herif.

Ayrıca Ros'a üzüldüm çok karizma kadındı, harcanması ufak çaplı bi şok yarattı.

• Gotham-Shield, bendensin
  • Dizi iyi gidiyor ama Ward bir harika resmen bu sezon ölürse en çok ona üzülcem herhalde adam kötü adam için biçilmiş kaftan resmen.
    O en başta rosayı vurma sahnesi biraz saçma olmuş ama.
  • Sağlam bölümdü

Iain oynamıyor resmen yaşıyor rolünü , bi kere daha ispatladı. Simmons bağırırken yasadigi o çaresizliği ben hissettim resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The-Engineer -- 3 Aralık 2015; 0:29:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bölüm güzel zaten ama sonlara doğru iyice coştu. Haftaya sezon arası var olaylar da malum. Çok sağlam bitireceklerdir.
  • Flash da iyiydi bu bölüm

Roz'un ölmesi şok etkisi yarattı adamlar Ward'u diziye sürpriz yapsın diye koymuşlar sanki önce uçakteki sahnesi şimdi de bu.

Coulson'un gitmesi biraz da iyi oldu aslında hem Fitz'i kurtarabilir hem de Hydra liderinin gelmesini engellemeye çalışır.

• ne telefon kırdılar be

• Bence olayların sonunda Will geri dönerken Fitz i orda birakacak. Will den bi ters köşe bekliyorum Hydra ile bağlantısı falanda olabilir.

• Will, Ward'un kardeşi çıkacak diyorlardı resmen adamlar duymuşlar da kardeşini bulmuşlar
    Ben de Will'den birşeyler bekliyorum Death, Will bile olabilir. Veya daha basit düşünürsek Will astronot olmayabilir, astronotları o vurmuş olabilir.

@GOD_A_MAN

• Will dönerse simmons gider ama bende Hydra ile bir durum bekliyorum veya deathın kölesi olmuş olabilir veya kendisi odur.

• Loki'den sonra Marvel'in elle tutulur kotulerine Ward ve Kilgrave de eklendi.

Bu arada Rosalind'in ölümüne hala inanamiyorum, bir sekilde canlanacakmis gibi geliyor.

• 3.sezon 9.bbölüm incelemsi:

Closure
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.