Şimdi Ara

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020) (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.371
Cevap
52
Favori
93.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Favori karakterim Fitz'dir yav ne hallerde neler yapıyor adam
  • dizide avangers çıkamaz çünkü kimse gizli şihılt tan ve kolsın ve yaptığı işlerden haberi yok hepsi çok gizli yürütülüyor

bi de red sıkal yaşamıyo muydu yav teserakt sayesinde zamanda yolculuk yapıp günümüze geliyo kaptanla savaşıyo diye biliyorum
  • Dizide hiçbir zaman Avengers ekibinden birileri gözükmez. Çünkü fiyatları yüksek olan oyuncular. İşte arada Maria Hill gibi yan karakterler çıkar o kadar.
  • Nıck Furyde gözüktü aslında. Bende sanmıyorum gözükceğine zaten bu saatten sonra olmaz gibi artık efekt,bütçe,ve maliyetde dediğiniz gibi etkiler bu durumu. Asıl soru Shıeld karakterleri İnfinity Warda gözükürmü mesela.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Nıck Furyde gözüktü aslında. Bende sanmıyorum gözükceğine zaten bu saatten sonra olmaz gibi artık efekt,bütçe,ve maliyetde dediğiniz gibi etkiler bu durumu. Asıl soru Shıeld karakterleri İnfinity Warda gözükürmü mesela.?

Yok hocam gözükmezler. Koskoca Thanos ile Avengers ve Guardians of The Galaxy ekibi dahil birkaç tane daha karakter kapışırken S.H.I.E.L.D'dan kimse gözükmez.

Ama bi ihtimal Coulson'un yaşadığı ortaya çıkabilir. Çünkü Samuel.L.Jackson malum yaşlandı ve IW onun da son filmi olabilir. Öyle bir durum gerçekleştirdiği zaman artık kahramanları ve S.H.I.E.L.D'ı yöneten Coulson olur.

Hatta Coulson'a bile o imajı vermesi için bir kolunu kestiler. Nick Fury'nin bir gözü yoktu Coulson'un da bir kolu.

• Ben şöyle dedim şu anda Thanosun evreninden olan bir kaç karakterler var Inhumans sonuçta bir Kree topluluğuna aitler şimdi çr bakarsan bu öyle gidiyor fakat bir avengers karakteri olan Sıpıdermanı bile sokamadılarsa onlarıda sokamazlar diyebilirim. Coulsonı zaten öğrenmeleri lazım bence Cıwıl Warda öğrenirler şimdi şöyle oluyor tam cıwıl warın başlıyacağı zamanlarda Shıeld bitiyor sonra cıwıl war başlıcak yine bağlantılı olcak gibi. Bu age Of Ultrona nasıl bağladılarsa buda öyle olabilir.

Inhumans diye bir film çıkcak fakat o ayrı orda kreeleri anlatıcak sanırım nasıl oluştuklarını falan. Mesela Skye bir avengers üyesi fakat o yok sanırım o olmuyacak belki reboot olursa sonradan olabilir bilemicem benim dediğim onun gibi. Dizi bittikten sonra bana göre Coulson oraya entegre olabilir sonuçta IW çok var dizi o kadar uzun soluklu olmaz gibi bakalım.
  • yeni sezon 29 eylülde başlıyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scarlett Johansson

yeni sezon 29 eylülde başlıyormuş

O zamana kadar oyalanmak için Agent Carter'ı öneririm arkadaşlar. Onun da başlaması yakındır
  • burak4242 kullanıcısına yanıt
    Nedense Geçmişteki Shıeldi anlattığı için hiç heves etmedim ona.
  • 10 günde 2 sezonu da bitirdim dizi gerçekten güzel kendine sarıyor ve asla sıkmıyor ama filmlerle bağlantısı daha çok olsa daha güzel olurdu sanki ve de 2 sezon finali de efsaneydi yeni sexonu bekliyoruz heyecanla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az kaldı az yeni sezona 100 gün 8 saat var.
  • Agent Carter mı Agents of Shield mı var mı önerisi olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Agents of Shield izledim ve Agent Carterda aynı kalitede bir dizi mi o yönden sordum? Sıralama olarak doğru yöndeyim :D
  • Kalite olarak kaliteli ancak Agents of SHIELD'daki tempodan sonra ilk bölümler biraz sıkıcı gelebilir. MARVEL hayranı olmayan biri izlemez muhtemelen ama MARVEL ve MCU takipçisi olarak ilk sahneden beri hoşuma gitti. İlk bölümlerden sonra tempo da artıyor güzel bir yerlere de bağlanacak gibi duruyor. İzlenebilir tavsiye ederim.
  • Çok sağolun. Bir marvel hayranı olarak ilk fırsatta başlıyorum ozaman
  • Ben hiç izlemedim Agent Carterı ama Agent Shıelddeki tempo çok daha iyi bana göre bir kaç bölüme üstün körü bakmıştım tam anlamıyla izlemedim ama yinede marvel hayranı olan insan izleyebilir.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Shielddaki tempo hiç ara vermiyor zaten her bölüm bir ekşın var tempo olmasada hayranlar izleyebilir aynen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhanyy

Shielddaki tempo hiç ara vermiyor zaten her bölüm bir ekşın var tempo olmasada hayranlar izleyebilir aynen.

Şu ana kadar marvel dizisi arasındaki yeri bende ayrı inşallah bu şekilde devam eder. Dc dizileri bile bunun kadar etkilememişti beni. Eğer birde işi filme bağlama gibi bir olayda olsa süper olabilir diyebilirim. 97 gün kaldı başlamasına az kalmış.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    DC dizilerini izlemedim maalesef, ama aklımdan geçmiyor değil onlarada mı başlasam Shield son bölümlere doğru öyle bir merak uyandırıp bırakıyorlar ki böyle yeni sezona gün sayıyoruz sonra, bozmadan ilerlemelerini umut ediyoruz
  • Dc dizilerinden Flash iyi gidiyor Arrow başlarda ilk sezon olarak iyiydi sonradan konudan saptı ama idare eder supergirl var çöp gibi duruyor işte smallville var benim bildiğim birde efsane diziler arasında bana göre o zamanki dilime göre.
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.