Şimdi Ara

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020) (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.371
Cevap
52
Favori
93.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Yarın kimler filme gidiyor elleri görelim

7-8 aydır bekliyorum hocam. Bilet paraları vs herşey hazır. Yarın gişeden alacaz inşAllah

Yok mu başka giden yaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kanyon'da galaya gidiyoruz bu akşam. IMAX biletlerimi iptal edicem haftaya 2. sefere giderim :)
  • Aldık biletleri biraz tuzlu geldi ama olsun. IMAX'e değer.

• Dizinin yayınlanan son bölümünü (S02E19) 2. kez az önce yine izledim. Bölüm tamamen Avengers Age of Ultron altyapısını oluşturmaya yönelik bir bölümdü. Kısa kısa değinmek gerekirse ;

1- Ward'ı tekrar takımda görmek güzeldi ama sanırım temelli bıraktı takımı.
    2- Hydra'nın kutuplardaki üssü tamamen yerle bir edildi. Şimdi Segovia'dakiler düşünsün. Gelecek bölüm muhtemelen Theta Protocol üzerinden işlenecek.
    3- Bölümün belkide en güzel anlarıydı Skye'ın dövüş sahneleri. Anlaşılan bu kız Marvel'ın dizilerinden ziyade filmlerinde yer almak istiyor. Çünkü son bölümdeki hareketleri diziden daha çok filmlerde görebileceğimiz hareketlerdi
    4- Garibim Sunil Bakshi resmen b*k yoluna gitti. Ward'u koruyacağım derken Simmons'ın salakça planının kurbanı oldu. Yazık oldu.
    5- Raina'nın güçlerinin tam olarak ne olduğunu öğrendik. Geleceği Görmek. Güçleri çok iyi ama acı çekiyor geleceği görürken. O kötü. Ayrıca Ultron'a yaptığı göndermeler (metalden adamlar, dünyanın yerle bir olması vs) güzel şeylerdi.
    6- Dizinin sonunda Maria Hill'i görünce yerimden kalktım bi esas duruşa geçtim resmen. Bu diziye ne kadarda çok yakışıyor o abla Ayrıca şu Theta Protocol hakkında bilgi verseydi iyiydi.

Avengers'ı oyuna sokma vakti.

• quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Niye ?

Hocam izleyenlerin yorumlar hep ilk filmin daha iyi olduğu yönünde. Kez IMDB puanıda bu doğrultuda ilkine göre daha düşük olacak ve Metacritic ortalaması da. Beklentimi yükseltip hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum.
  • yaban arısı Y kullanıcısına yanıt

Film aslında kotu değildi.Sadece olayların çok hızlı gelişmesinden kaynaklanan bir kopukluk vardı.Bence gerektiği kadar Ultron un gelişme dönemini yansitamadılar ve Ultron botlarinin sayisi nedense az geldi.
    Bir de kalkanın kırılması sadece bir hayal olarak görmek kotu oldu.Kırılmasını istediğinden değil tabiki ama bize denilen "Ultron o kadar güçlü olacak ki Kalkanı bile kırabilecek." bu olunca biraz altta kaldı.
    Ayrıntılı dusuncemi yarin yazacağım ama film aksiyon dışında biraz sınıfta kaldı

• ÖZel gösterime gittim bugün süperdi , yarın birde IMAX çakarım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Three Dimensions

Bölüm mükemmeldi özellikle sonu. Theta dedikleri şey Avengers'la alakalı birşey olabilir mi acaba? Yada Defenders?

Bu arada şu Gonzales'i gebertsinler yahu. Hiç sevemedim adamı, çocukların oynadığı topu bıçakla patlatan şerefsiz bakkal gibi tipi var.

• 19. bölüm

Skye nerede antrenman yaptın lan, paso gezdin dondurma yedin şimdi bir de adam dövüyon mübarek Black Widow.
    Yav sahne iyiydi de şeye çok güldüm bildiğin masanın etrafından kovaladı

Ayrıca Ward'ın görevi anlatması sahnesinde bastım kahkahayı hahaha çok komikti ya, "by you" "by you"
    Skye zırt pırt belki de kafana sıkmalıydımlar falan

Reina da mahalle çocuklarına hikaye anlatır gibi toplamış kızanları sallıyor kafadan

Dizi yine hız kesmedi, Coulson'ın A ov. Spoiler alert demesi iyiydi

Ward adamlığını yaptı helal olsun. Ama takımdan ayrılmasın ya. Simmonsa da deli oldum içim gitti öldürecek diye. Bakshi'yi harbiden hipnoz etmiş helal olsun adama nerden geldiyse aklına.

Pazara avengers.

• Surfer Rosa kullanıcısına yanıt
    Hocam bayılıyorum senin şu diziyi yorumlamana Kahkaha atarak okudum hepsini
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak4242

Hocam bayılıyorum senin şu diziyi yorumlamana Kahkaha atarak okudum hepsini

Dizide çok eğlendim ben ya, bölüm gerçekten güzeldi. Biraz da lakayık yorum yapmak istedim.

• Surfer Rosa kullanıcısına yanıt

Ward'ın konuşması çok iyiydi tam duygusala bağlarken "by you"lar geldi sonra da Skye bir daha vururum deyince koptum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Ward'ın konuşması çok iyiydi tam duygusala bağlarken "by you"lar geldi sonra da Skye bir daha vururum deyince koptum

Şey de iyiydi, quinjet'e bindiler kapısı kapanırken Skye geldi ya, orada da may silah doğrultmuştu bu kadar erken mi tarzı bişey söylemişti orda da koptum

• Dizi nasıl devam edecek acaba Age Of ultronu izledim bugün yeni bölümde bahsederlermi ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: SetrekiaN

Dizi nasıl devam edecek acaba Age Of ultronu izledim bugün yeni bölümde bahsederlermi ki

Bence sonuçlarının ne olduğunu falan gösterirler. Olaylarla ilgili bir şey olmaz.

Dizinin filmle bağlantısı da şöyle :

19. Bölümden sonra devam ediyor film.

19. Bölümü izlemeyenler açmasın.

Coulson Maria Hill'e Avengers'i oyuna sokma vakti dedikten sonra Maria Hill, Tony Stark'a söylüyor Strucker'in yerini (segovia). Avengers da toplanıp orayı basıyor. Gerisi de filmde anlatılıyor işte

• quote:

Orijinalden alıntı: grkm1

quote:

Dizi nasıl devam edecek acaba Age Of ultronu izledim bugün yeni bölümde bahsederlermi ki

Bence sonuçlarının ne olduğunu falan gösterirler. Olaylarla ilgili bir şey olmaz.

Coulson Maria Hill'e Avengers'i oyuna sokma vakti dedikten sonra Maria Hill, Tony Stark'a söylüyor Strucker'in yerini (segovia). Avengers da toplanıp orayı basıyor. Gerisi de filmde anlatılıyor işte

Sonuçlarını merak ediyorum bende onları gösterirlerse güzel olur

• age of ultron spoiler

coulson niye yoktu ya filmde, bir görseydik keşke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 3 Mayıs 2015; 14:58:33 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: grkm1

quote:

Sonuçlarını merak ediyorum bende onları gösterirlerse güzel olur

Büyük ihtimal göstermeyecekler

• Age of Ultron Spoiler'ı
    Olayları resmen Coulson başlattı. Filme çok iyi zemin hazırladır, filmden de aynı şekilde etkilenirse tadından yenmez.
    Theta ne çıkacak acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow in the Dark

Film aslında kotu değildi.Sadece olayların çok hızlı gelişmesinden kaynaklanan bir kopukluk vardı.Bence gerektiği kadar Ultron un gelişme dönemini yansitamadılar ve Ultron botlarinin sayisi nedense az geldi.
    Bir de kalkanın kırılması sadece bir hayal olarak görmek kotu oldu.Kırılmasını istediğinden değil tabiki ama bize denilen "Ultron o kadar güçlü olacak ki Kalkanı bile kırabilecek." bu olunca biraz altta kaldı.
    Ayrıntılı dusuncemi yarin yazacağım ama film aksiyon dışında biraz sınıfta kaldı

Hocam yeni okudum. Beklentim düşmüştü ama bence gayet güzel olmuş, çok beğendim.

Dizi ile bağlantısı hakkında:
    Dizi bundan daha güzel bağlanamazdı filme heralde. Filmde o kadar olay ve aksiyon olmasa diziyi izlemeden filmi izleyenleri bile "Bunlar Sekovia'yı nereden buldu ki?" sorusuyla diziye başlatmaya teşvik edecek derecede bir bağlantı. Bakalım ileriye nasıl bağlanacak.

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.