Şimdi Ara

Dokunmatik ekranlı Asus VivoBook X202 için 599$'dan ön sipariş alımları başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dokunmatik ekranlı Asus VivoBook X202 için 599 border=dan ön sipariş alımları başladı" border="0" />

Microsoft'un yeni nesil işletim sistemi Windows 8 ile beraber standart dizüstü bilgisayarlarımızın dokunmatik ekranlara kavuşmaya başladığını söyleyebiliriz. Asus'un bir süre önce üzerindeki örtüleri kaldırdığı dokunmatik ekranlı dizüstü bilgisayarı VivoBook X202, Amazon sitesi üzerinden ön siparişe açılmış. 26 Ekim 2012 tarihinden itibaren Amazon sitesinin stoklarına giriş yapacağı tahmin edilen VivoBook X202'nin ön sipariş fiyatı 599$ olarak belirlenmiş durumda.

Windows 8 Home Premium işletim sistemi ile gelen VivoBook X202, 11.6-inç boyutunda ve 1366 x 768 piksel çözünürlüğünde, LED arka aydınlatmalı dokunmatik ekrana sahip. 22 nm üretim süreci teknolojisiyle geliştirilen ve 1.8 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Intel Core i3-3217U işlemcinin, Intel HD4000 grafik biriminin ve 4 GB DDR3 RAM'in güç verdiği dizüstü bilgisayarda depolama çözümü olarak 5400 devir / dakika hızında çalışan 500 GB'lık sabit disk tercih edilmiş.

Wi-Fi 802.11 b/g/n bağlantısı, Bluetooth 4.0, kart okuyucu, HDMI çıkışı, 2 adet USB 2.0 portu, 1 adet USB 3.0 portu ve 2 hücreli batarya ile donatılan dizüstü bilgisayar, 5 saate varan pil ömrü sunuyor.

Dokunmatik ekranlı Asus VivoBook X202 için 599 border=dan ön sipariş alımları başladı" border="0" />

• Dokunmatik teknolojisi gerçekten iyi bir teknoloji ama görüldüğü gibi fiziksel kontrolün rahatlığından bi hayli uzaklar.Dolayısı ile alternatif olarak dokunmatik cihazları tercih ederim.Gerçekten windows 8 ile bu rahatlığı yaşayabiliyor hale geliyor teknoloji sektörü.İyiki varsın Microsoft...

• i7 olan versiyonu yok mu acaba bunun,bu aletin ekranı arkaya doğru tamamen yatıyor olsa tadından yenmezmiş.

• hd4000 bunu kullanarak bu aletleri öldürüyorlar amd apuları kullanıp daha yüksek çözünürlük de paneller kullansalar bunu alacak kişiler için daha menun edici cihazlar ortaya koyarlar

• 2 hücreli pil işin en berbat tarafı. 5 saat pil ömrüne inanmak çok güç. 2 saat gitsin çok iyi.

• bizede dokunarak windows kullanmak nasip olur inş :D

• vaio duo akar
  • Dokunmatik laptop kullanan var mı bilmem. Ben uzun bir süre hp tablet pc kullanmıştım. Tek söyleyebileceğim şey, dokunmatik laptop fikri saçmalık. Harici klavye&mouse kullanmıyorsanız ellerinizi ikide bir laptop klavyesinden kaldırıp ekrana dokunmak inanılmaz yorucu ve rahatsız edici...

• quote:

Orijinalden alıntı: mudeb

vaio duo akar

kesinlikle

şu anda alınabilecek 2 tane ürün var birisi surface diğer sony duo

ben bu ürünü niye çıkardılar anlamadım? hem ekran dönerek katlanmıyorda? touchpad ya da mouse tercih edilir dokunmatikden ziyade
  • güzel ürüne benziyor

• o kareler cep telefonunda neysede dizüstünde hiç mi hçi almamış...klavyesi olan dizüstü bilgisayarının ekranına dokunmak acıkcası daha yorucu gibi geldi..fare kullanımı daha zevkli ve kolay bence..fazladan dokunmatik olması kötü... fiyatı ve pil tüketimini etkliyor sonucta.... ayrıca su ekran çözünürlüğünü bari full hd yapın ...millet cep modellerine bile hd soktu...
  • bence aleti kötülemeyin 1200 liraya satılan bir ultrabook için son derece güzel bir ürün,f/p olarak daha iyisi yok..inceleyin derim güzel alet gerçekten
  • Bu aleti bugün aldım dizayni mükemmel. UMARIM pişman olmam. 5 saat batarya banada pek inandirici gelmedi. 3 saat yeter

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.