Şimdi Ara

Profilo CM1000DTR ve Elektrik tüketim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
5.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sizin tavsiyeniz üzerine birkaç sene önce CM1001CTR almıştık. Gayet memnunuz teşekkürederiz yorumlarınız için.
    Şimdi bir makina daha ihtiyacı var. Yeni modeli olan CM1000DTR almayı düşünüyorum. A+++ diyor fakat teknik özelliklerine bakınca
    yıkama A, sıkma C sınıfı diyor. Nasıl A+++ oluyor anlayamadım.. Belki lg veya samsunga yöneliceğim bu yüzden.
    Sıkmada B yada A olan bir cihazla bu profilo arasında enerji tüketimi açısından çok fark olurmu sizce..
    Teşekkürler, saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cellteq -- 13 Ekim 2012; 13:54:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: guzelevim.com.tr

http://www.guzelevim.com.tr/Profilo-CM1000DTR-7-Kg-1000-Devir-camasir-Makinesi_3439.html

kendi siteniz kendinize göre güvenli =) reklamınızı yapmaya gerek yok.

birde çamaşır makinesi araşıtıroyrum nedense hep bu makineden bahsediliyor ve öneriliyor.

zamanında profilonun buzbolabını aldık illahlar ettirdi.soğutma sorunu vardı.aramadığımız yer kalmadı 4-5 kere servis geldi.geldikleri gibi gittiler ozamanlar lise elektronik okuyordum servis elemanları voltajı ölçtü yok efendim voltaj dengesiz geliyor o yüzden iyi soğutmuyor dedi. dedim sizin kıçı kırık dolabınız yüzünden elektriğe suç buluyosunuz bu evde bilgisayar kullanılıyor sorun olsa onda olur çamaşır makinesinde olur televizyonda olur.bişey demeden gittiler o dolapta elimizde patladı 2ay kadar kullandık hala daha balkonda durur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.