Şimdi Ara

2si1:Yeni Nesil Haber ve Teknoloji Programı 5. Bölüm!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
17.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu hafta da teknoloji ve oyun gündemi heyecan verici haberlerle dolu. GTA 5'in çıkış tarihi kesinlik kazanıyor, ASUS'un telefon ve tablet karışımı Pad Phone 2 lansmanı 16 Ekimde! Need for Speed cep telefonlarındaki grafikleri bir üst seviyeye taşımaya hazırlanıyor! daha fazlası ise bu videomuzda sizleri bekliyor.

• PC, TV'ye bağlandı. Mısırlar patlatıldı. Salonun en rahat koltuğuna geçildi.

2si1 keyfim başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 13 Ekim 2012; 14:18:18 >
  • üşenmesem mısır patlatacamda neyse. yorumu burada yazacam

• Merhaba ben "2si1:Yeni Nesil Haber ve Teknoloji Programı 5. Bölüm!", "Mesut Çevik" videomuzda sizlerle birlikteyiz.

• iyimiş

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sessiz fan çok iyi duruyor.

• cok guzel program olmus tebrık ederım bu arada ılk yorumlardan haberınız olsun :)

• Sonu çok iyiydi.:D

• mısırlar patlasın

• merak etmeyin vitayada need for speed çıkçak mesut bey hemde basit mobil versiyonlarından daha iyi olarak dedigime inanamazsanız Street Fighter X Tekken
    oyunun iki versiyonunun gameplay videolarına bakın

• spotify haberine çok sevindim böyle servislere can kurban :=)

• nfs
  • abi bağımsız 9 nerede?
  • Hitman > Ac

Hitman serisiyle sadece Ac 1 yarışabilir oda ezilir.. diğer ac oyunları ise yanından bile geçemez.

thq nun en iyi oyunu kesinlikle metro 2033 tür. öyleki half life boşluğunu bile tam olarak olmasada doldurduğunu düşünüyorum. thq kesinlikle var olmalı çok önemli bir firma

videoyu izledikten sonra wii u alsammı diye düşündüm ..
  • BSC Misafiri
    13.10.2012 00:00:57

misafirler yorum yazmasın arkadaş... ac 1 miş :D en iyi oyunu... oldu... ac1 ing altyazı bıle yok... kendını çok tekrar edıyor.. kendıne bağlayamıyor... ac2 serinin en çok puan alan ve en yenılıkçı oyunu...-- ac brotherhood... multıplayer da yeni soluk getirdi... ac revelations hikaye bakımından- tekrara düşmüyor ac1 gibi.. zaten puanlamalarda da belli ezio trilogy nin ac1 den iyi oldugu... altairi seviyorsunuz diye.. abartmayın.. ac1 de bir bok yok ... ac 1-2 incelemelerine bakın ne diyor... başarısız -tekrara düşen ilk yapım ardından ilk yapımdan daha başarılı devam oyunu '' ve puan ortalamalarınada bir bakın bi zahmet...

bu arada... hitman tabıkı daha bir oyun ac den... yapay zeka başta... verilen seçenekler olsun...
    ama bu yıl GOTY olarak DISHONORED seçilecek bence büyük ihtimalle öyle gözükor 9.5 tan aşşagı puanı yok galıba :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Süper olmuş ama sonu bayağı bomba olmuş.
  • teşekkürler
  • eline sağlık mesut reyiz
  • İyi güzel de bizim s3 güncellemelerinden bi haber yokmu hocam çok merakla bekliyoruz. Türkiye güncellemesi geldiğinden incelerseniz güzel olur. Başarılarınızın devamını diliyorum gerçekten büyük iş çıkartıyorsunuz.

• oyunların türkçe olması çok güzel ama bu konuyu nereye bağladı bir arkadaş.
    bilmediğin anlamadığın konularda yorum yapma arkadaşım.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.