Şimdi Ara

Da Vinci's Demons (2013-2015) | BİTTİ (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.489
Cevap
39
Favori
83.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eğer bu yaratık kadın ölmezse veya öldüğünde çok iyi biriymiş gibi arkasından ağlayan karakterler olursa ve seni affediyoruz falan derlerse gözüm açık gider.
    Top olmasını
    geçtim eğer Da Vinci bu kadını sevdiğini falan söylerse intihar ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 12 Şubat 2015; 16:08:43 >
  • 2X1

Bu kadın ölmezse oturup ağlayacam. Ortalık..... bildiğin. Ulan bi Nico ile yatmamış. Ayrıyetten katil. Bş zamanlarında ise hainlik yapıyor. Dolu zamanlarında insanları arkasından bıçaklıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 12 Şubat 2015; 16:08:07 >
  • yeni sezon ne zaman geliyo arkadaşlar

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • spoiler kullanın lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

Orada 5 mesaj var hangisine ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni sezon başladı zannettim

• Denizaltı icat ettirmeseylerdi iyiydi. Biraz abarttılar gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Riaro bu karaya kalacak adam mıydı ? Güzel bir kadın bulamadınız mı ? Ayrıca şu hain katil azmış karıyı da öldürüp filmden çıkarın ulen. Kanser oldum onun derdinden. ÖLDÜRÜN ŞUNU.
  • 2X9

Acayip şaşırttı bölümün sonu. Dizi gayet güzel. Ama abartıları ve bazı saçmalıkları göz ardı edemem etmem. Pis bir huyumdur. Huyum kurusun.

Lorenzonun karısına resmen aşık oldum. Çok temiz pürüzsüz bir tei var kadının. Ayrıca
    şu pislik karı ölmedi ölmedi.
    Yara oldu artık bende bu durum.
  • 2X10

Sonunda ağzım iki karış açık kaldı. Sanırım bu kadın gebermeyerek beni çıldırtmaya devam edecek. Yani öl artık bak çok rica ediyorum lütfen allah aşkına öl. Ölür müsün lütfen geberesice. Gözüm açık gidecem.

Ya Lorenzonun karısına ne demeli? Ülkeyi batırdı m.l .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzlenir mi beyler ne dersiniz başlamayı düşümnüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Bookill

İzlenir mi beyler ne dersiniz başlamayı düşümnüyorum

Tarihin en büyük dehasını konu alan müthiş bir dizi. 1 sezonunu 1 günde bitirmemek için kendinizi zor tutacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: PH_Ganso

quote:

Tarihin en büyük dehasını konu alan müthiş bir dizi. 1 sezonunu 1 günde bitirmemek için kendinizi zor tutacaksınız.

Teşekkürler başlayacağım

• quote:

Overrated diziler arasında kaybolmuş süper bir dizi kesinlikle izleyin
  • İlk bölümü izledim fena değil çok iyi çekimler be kurgu var bir şeyi anlamadım türk'ün dediği marthrie miydi neydi oğullarının ne olduğunu anlamadım

• quote:

İlk bölümü izledim fena değil çok iyi çekimler be kurgu var bir şeyi anlamadım türk'ün dediği marthrie miydi neydi oğullarının ne olduğunu anlamadım

Mithras in oğulları

• quote:

İlk bölümü izledim fena değil çok iyi çekimler be kurgu var bir şeyi anlamadım türk'ün dediği marthrie miydi neydi oğullarının ne olduğunu anlamadım

ilerleyen bölümlerde onlar hakkında daha fazla bilgi veriyor. yine de tam olarak ne oldukları belli değil.
  • Ben bu Türk'ü anlamadım adam ışınlanıyor mu yoksa Da'vinci mi şizofren?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BannedAccount -- 16 Şubat 2015; 0:40:06 >
  • Dizinin en büyük sırlarından.. Herhalde finalde yada ilerki bölümlerde sürpriz bir şekilde açıklayacaklar. Yada batıracaklar.

Tarihin en büyük dehası denmiş, kesinlikle yanlış.. Biruni ve Ebu'l Vefâ Buzcânî' yi bir araştırın..
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.