Şimdi Ara

Da Vinci's Demons (2013-2015) | BİTTİ (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.489
Cevap
39
Favori
83.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dizi iyi gidiyor meceralı ama habeşli kimdi ya hatırlayamadım yada göstermemişmiydiler
  • Aynen ben de onu dusundum izlerken yav bu habesli kimdi diye .s Turk u kastediyor olabilir mi ki .s

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bayanlar , aranızda introyu saniye saniye durdurup ipucu , mesaj , sübliminal falan arayan var mı ? Malum her saniye 2-3 değişiklil oluyor.
  • mükemmel bölümdü vespuçi güldürdü
  • Bölüm baya hoşuma gitti , zaten ilk bölümden beri beğenerek izliyorum. Umarım bu şekilde 4-5 sezon devam ederler .
  • Bundan sonraki 4 bölümde Türkleri fazlasıyla göreceğiz. Tahtta olan hangi padişahsa yüzünü görmeyi umuyorum. Umarım Fatih'tir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Activision

Bundan sonraki 4 bölümde Türkleri fazlasıyla göreceğiz. Tahtta olan hangi padişahsa yüzünü görmeyi umuyorum. Umarım Fatih'tir

imdb ye göre dizide da vinci karakteri 25 yaşında..

wikipedi ye göre 1452 de da vinci doğmuş.

yani dizi 1477 yıllarında geçiyor..

o yıllar da fatih sultan mehmet in son dönemleri..hatta ilk sezonda vlad da fatihten bahsediyordu..

• Çok iyi bölümdü bundan sonraki bölümler daha da iyi olur keşke 10 bölümden fazla olsaydı diyor insan
  • Gelecek hafta yayınlacak olan bölümle alakalı bir foto

Da Vinci's Demons (2013-2015) | BİTTİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dwdark -- 21 Nisan 2014; 13:56:50 >

• güzel bölümler başlıyor artık hele şükür 2.sezonun ilk bölümlerini begenmemiştim
  • geçen sezondaki drakulanın olduğu bölümdeki siyahi adam

• Oha Clarice'ye bak sen ilk boşlukta papiçulo.Medici 1 ay falan gelmezse neler olur bilemiyorum.Bu arada yakışmamış uzun saç Vinci'ye
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Oha Clarice'ye bak sen ilk boşlukta papiçulo.Medici 1 ay falan gelmezse neler olur bilemiyorum.Bu arada yakışmamış uzun saç Vinci'ye

bu işler böyle hacı , Lorenzo'da casuslarla düşüp kalkıyordu yakın zamanda eski sevgilisiyle de yatar . İyice Brezilya dizileri gibi oldu bu inişli çıkışlı aşk hayatları

•  Da Vinci's Demons (2013-2015) | BİTTİ

• quote:

Oha Clarice'ye bak sen ilk boşlukta.Medici 1 ay falan gelmezse neler olur bilemiyorum.Bu arada yakışmamış uzun saç Vinci'ye

papiçulo nedir tam olarak.
  • 2*4'ü yeni izleyebildim.

Türk vardı, şimdi Osman Gazi'nin Kılıcı çıktı. İstanbul'a doğru geliyorlar. Da Vinci'nin şifresi istanbul'da çözülecek heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

quote:

Oha Clarice'ye bak sen ilk boşlukta.Medici 1 ay falan gelmezse neler olur bilemiyorum.Bu arada yakışmamış uzun saç Vinci'ye

papiçulo nedir tam olarak.

bafi bafi

• quote:

Orijinalden alıntı: Maggese

quote:

Oha Clarice'ye bak sen ilk boşlukta papiçulo.Medici 1 ay falan gelmezse neler olur bilemiyorum.Bu arada yakışmamış uzun saç Vinci'ye

bu işler böyle hacı , Lorenzo'da casuslarla düşüp kalkıyordu yakın zamanda eski sevgilisiyle de yatar . İyice Brezilya dizileri gibi oldu bu inişli çıkışlı aşk hayatları

Yalnız varya o zenci odaya girdi içimden verdim Alço melodiyi.1 2 bölüm sonra diye geçinirken bir de ne göreyim pompei.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoksi -- 22 Nisan 2014; 20:53:18 >

• quote:

quote:

quote:

Yalnız varya o zenci odaya girdi içimden verdim Alço melodiyi.1 2 bölüm sonra diye geçinirken bir de ne göreyim pompei.

Lorenzoya'da yap bir müzik , Da Vinci ve bir ihtimal Riario içinde

• quote:

quote:

quote:

quote:

Lorenzoya'da yap bir müzik , Da Vinci ve bir ihtimal Riario içinde

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.