Şimdi Ara

Da Vinci's Demons (2013-2015) | BİTTİ (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.489
Cevap
39
Favori
83.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radamel Falcao

quote:

Orijinalden alıntı: MadTR

Altyazı anca yarın gelirmiş

http://www.yabancidiziizle1.com/720p/da-vincis-demons-2-sezon-3-bolum.html

İndirim izlemeyi sevdiğim için beklicem mecburen

• quote:

quote:

quote:

İdm ile indirsene dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

quote:

quote:

İdm ile indirsene dostum

öyle yapıcam artık sağolun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

quote:

quote:

İdm ile indirsene dostum

öyle yapıcam artık sağolun

Bu site iyi güzel de görüntü kalitesi çamur geliyor bana.Kendi açımdan altyazıyı beklemek daha hayırlı olur.

• şu gözlükten en sonunda bende alacağım
  • altyazı çıktı beyler başkası çevirmiş
  • quote:

altyazı çıktıhttp://divxplanet.com/sub/s/316308/Da-Vinci-s-Demons.html
  • Bu dizi neden bu kadar az izleniyor anlamıyorum. Ben keyifle izliyorum , nedense çok hoşuma gidiyor.

Denizaltı biraz abartı olmamış mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swswsw -- 7 Nisan 2014; 0:09:34 >
  • Aynen cok guzel dizi bence de

Ama su Leonardo nun fantastik ruhani seyler görmesi pek hoşuma gitmiyor daha realistic olsa guzel olur

• denizaltı olayı biraz saçma olmuş ama assasins creed'de de tank yapmıştı adam çılgın yani yaprak kitabı filan hikaye heralde adam zihninde canlandırıyormuş Türk'ü bi dahaki bölümlere bakıcaz iyi gidiyor dizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: nfornirvana

http://osmanlilar.gen.tr/makale.asp?id=72

"Osmanlı ordusu, 1480 yılı Ağustos’unda “çizmenin topuğu” Otranto’yu fethederek İtalya yarımadasına ayak bastı. O zamanlar İtalya irili ufaklı devletçiklere bölünmüştü. Bunların içinde en güçlüleri Venedik ve Papalık idi. İtalya’nın en zengin devletlerinden Floransa, Güney İtalya’yı elinde tutan Napoli ile bunun müttefiki olan Aragon krallıklarıyla harb hâlindeydi ve iyice sıkışmıştı. Osmanlı Devleti ise Venedik’i yıkmak için açıktan Floransa’yı destekliyor; hatta burada daimî bir Osmanlı elçisi bulunduruyordu. Fatih’in İstanbul’u fethinden sonra, 1455’te Floransalılara Osmanlı ülkesinde rahatça ticaret yapma imkanı tanınmıştı. Bu arada Pera, yani Beyoğlu’nda Floransa’dan gönderilen bir konsolos faaliyetteydi. Her yıl iki-üç kadırga, ticaret maksadıyla bu ülkeden İstanbul limanına gelirdi.
    Floransa, zenginlik ve refahını, kendisine büyük ticarî imtiyazlar veren Fatih sayesinde sağlamıştır. Fatih’in İtalya’ya çıkışı da Floransa’nın işine yaramış; hatta Floransa dukası Lorenzo di Medici, Fatih’in resmini taşıyan madalyonlar kestirtmişti. Lorenzo, Fatih’in Güney İtalya’yı fethedeceğini hesaplayarak kendisinin de ileride buna tâbi olacağını; böylece İtalya birliğinin kurulacağını hesaplamıştır. Şurası bir gerçektir ki, İtalyanların çoğu, İtalya’nın Türkler tarafından fethini, en az Türkler kadar arzulamıştır."

3. bölümü merakla bekliyoruz.

bilgi için teşekkürler medici filan kesin buraya bağlıcaklar okuyunca heyecanlandım böyle olunca aklıma hep şu karikatür gelir
     Da Vinci's Demons (2013-2015) | BİTTİ

• karayip korsanlarındaki gibi sandalı ters çevirecekler sandım :D denizaltı biraz saçma olmuş sanki. riario taklidi süperdi :D tutsak elemanın ne oldugu da belli oldu sonunda

• Denizaltı sahnesini ağzım açık izledim. Ancak bu bölümde Da Vinci'den sonra Vespucci de geliyor. Adam hayatının riskini aldı başarılı da oldu. Yalnız çok çabuk bitti gibi geldi bana bölüm. Şimdi bekle bekleyebilirsen

• Denizaltı yapması biraz abartı olmuş sanki.
    Kilitli adam da gerçek papa imiş. Öğrendik sonunda.
    Bölüm biraz ağır ilerledi. Ama sonunda yolculuğa çıkabildiler.
  • Hannibal ile bu dizinin arasında kaldım fikirlerinizi alayım sıfırdan başlanır mı ?

• Denizaltı abartı olmamış bence.Dizi Da Vinciyi anlatıyor sonuçta,kendisi çağının çok çok ilerisinde bir insan.Biraz kurmacayla eğlenceli hale getiriyorlar diziyi.
  • güzel bölümdü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nigahdar

Hannibal ile bu dizinin arasında kaldım fikirlerinizi alayım sıfırdan başlanır mı ?

Hannibal'ı 3-4 bölüm izleyen birisi olarak hiç bekleme ve Da Vinci's Demons'a başla. Kaç aydır bekliyorum diziyi 10 numaradır kendileri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felina.

quote:

Orijinalden alıntı: Nigahdar

Hannibal ile bu dizinin arasında kaldım fikirlerinizi alayım sıfırdan başlanır mı ?

Hannibal'ı 3-4 bölüm izleyen birisi olarak hiç bekleme ve Da Vinci's Demons'a başla. Kaç aydır bekliyorum diziyi 10 numaradır kendileri

Tez zamanda başlamayı düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.