Şimdi Ara

Asus'dan kablosuz görüntü aktarabilen yeni Mini-ITX anakart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Asus'dan kablosuz görüntü aktarabilen yeni Mini-ITX anakart

Dünyanın en büyük donanım üreticilerinden Asus, Intel'in Ivy Bridge tabanlı üçüncü nesil Core işlemci ailesi için hazırladığı Mini-ITX formundaki yeni anakart modeli P8Z77-I Deluxe/WD'yi duyurdu. Yüksek kaliteli bileşenlere ve uzun bir özellik listesine sahip olan kompakt boyutlu anakart, yüksek performans segmentindeki medya bilgisayarlarını hazırlıyor.

Üzerinde iki adet DIMM slotu bulunan anakart, işlemciye entegre grafik birimi yerine harici ekran kartı kullanmak isteyenler için bir adet PCI Express 3.0 x16 slotuna da sahip. 10 fazlı  Digi+ CPU VRM tasarımı ile desteklenen anakart, depolama sürücüleri için iki adet SATA-III portu ve iki adet SATA-II portu ile birlikte çok sayıda USB 3.0 konnektörünü de bünyesinde barındırıyor. Aynı zamanda üzerinde WLAN kontrolcüsü bulunan anakart, Intel'in kablosuz görüntü aktarım teknolojisi olan WiDi ile de uyumlu. Görüntü aktarımı için DVI, HDMI ve DisplayPort bağlantılarıyla uyumlu olan P8Z77-I Deluxe/WD'de 6 kanal analog ve 8 kanal dijital ses desteğine ek olarak kablolulu bağlantı için Gigabit Ethernet portuna da sahip.

Windows 8 işletim sistemiyle uyumlu olan anakart, işlemcisinden daha fazla performans isteyenler için temel hız aşırtma yeteneklerini de bünyesinde barındırıyor. Özellik seviyesi itibariyle kendi seviyesindeki en iddialı modellerden biri olan Asus P8Z77-I Deluxe/WD'nin yakında satışa sunulması beklenirken, satış fiyatının da 199 dolar olacağı açıklandı.  

• PC modellerinin geleceği yavaş yavaş ITX modellere doğru kayıyor.
    Yurtdışında satışa sunulan bir model ama biz Türkiye'de görebilir miyiz, orası meçhul???
    http://promotions.newegg.com/Asus/12-3820/index.html?cm_sp=Cat_Motherboards-_-Asus/12-3820-_-http%3a%2f%2fpromotions.newegg.com%2fAsus%2f12-3820%2f118x118.jpg

• İşte bana bunlarla gelin :)

• Donanım sıtesıne, bir donanım haberının cep telefonu vs. haberlerınden daha gec -hatta gelmemesı- gelmesi ne ılgınc ama.

• asus forever

• quote:

Orijinalden alıntı: p8p67b3

asus forever

Nick - Mesaj.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus'un kablosuz görüntü aktarmak için ayrı bir ürünü de vardı ama ne yazık ki Türkiye'ye gelmedi.Bunun da geleceğini pek sanmıyorum.
  • quote:

asus forever

İmzana da bari asusla ilgili bir yazı yazaydın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Livermorium

quote:

asus forever

Nick - Mesaj.

• bitfenix prodigy kasada super ikili olur

• ben kablosuz görüntü aktarma özelliğinden birşey anlamadım.biraz daha açabilseydik yazıda iyi olurmuş.en azından ne getiriyor bu özellik?

harici gpuyu takınca hdmi kabloyu monitöre/tv'ye takmaya getek kalmayacak mı, bunu mu anlamalıyım ?

• görüntüyü kablosuz olarak tv ye aktarabiliyor. ilk çıkanlar daha düşük çöznürlüklerde aktarım yapıyordu ama sanırım geliştirmişler. birde tv de bu özellik yoksa bir receiver gerekli sanırım.
    http://intel.shiftdelete.net/2011/01/10/widi-nedir-ve-widi-2-0-neler-getirecek/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysroguz -- 13 Ekim 2012; 5:36:00 >
  • seviyorum seni Asus:)

• Kullandığım çoğu ürün Asus.Gerçekten kaliteli üretiyor.
  • Mini ITX anakartlar yaygınlaşıyor . Firmalarında bu yöndeki girişimleri gerçekten çok iyi . Ufacık tefecik ama işlevi büyük .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

quote:

asus forever

İmzana da bari asusla ilgili bir yazı yazaydın.

gerek yok panpa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Livermorium

quote:

asus forever

Nick - Mesaj.

• Tr de varmı bundan .
  • fena

• Fiyata bakin hele

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.