Şimdi Ara

BRZ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Subaru Gerçekten Çok İddalı Ve Güzel Bir Modelle Aklımızı Aldı

BRZ

BRZ

• Aracı tesadüf eseri görüp forumda varmı diye baktım. Aracın göz alıcı bir tasarımı var. Fiyatıda astronomik değil gibi.
  • Bence böyle bir subaru için fiyat iyi. Arkadan itişli ve otomatik olması güzel. Toyota tasarımcıları tasarlamış, subaru motoru üretmiş. Zaten toyota GT ile kardeş durumunda. Tasarım olarak birçok ''çok bin'' euro spor arabadan da hoş bence. Spor araba baksam ilk tercihim olurdu.
  • Hayırlı uğurlu olsun cok uzun zamandır acaba BRZ mi yoksa GT86 mı sahibinden.com a düşecek diye bekliyordum ve Subaru beni şaşırtmadı. GT86'dan önce satış sitelerinde yerini aldı
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-15.000km-de-subaru-brz-120512572/detay

bu araç test aracı idi, izmire getirdiklerinde kullanmıştım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HondaPower

Hayırlı uğurlu olsun cok uzun zamandır acaba BRZ mi yoksa GT86 mı sahibinden.com a düşecek diye bekliyordum ve Subaru beni şaşırtmadı. GT86'dan önce satış sitelerinde yerini aldı

dostum neden subarunun daha önce satışa çıkacağı öngörüsünde bulundunuz ?
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    Toyota ulkemızde spor arac getırme konusunda bır haylı cımrı davranırken subaru denınce akla dırek spor arac ve beraberınde ımprezanın basarılı cızgısının gelmesı. Tabi bunların hepsı benım şahsi fikrim + olarak araca subaru mavısı harıka sekılde yakışmış.
  • Aracın dehşet albenisi var. İçini, dışını yurtdışında bir Subaru showroom'da inceledim fakat sürme fırsatım olmadı. Subaru için ilk arkadan itiş denemesi demişti Subarunun yöneticilerinden bir japon abi ama performansı nasıl merak ettim.

Bu arada alan var mı hiç forumda acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Link234 -- 23 Temmuz 2013; 22:42:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Link234

Aracın dehşet albenisi var. İçini, dışını yurtdışında bir Subaru showroom'da inceledim fakat sürme fırsatım olmadı. Subaru için ilk arkadan itiş denemesi demişti Subarunun yöneticilerinden bir japon abi ama performansı nasıl merak ettim.

Bu arada alan var mı hiç forumda acaba?

Showrom,disinda daha goremedim :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gözünün yağını yiyim Subaru Türkiye, şu aracın fiyatını normal seviyelere çekin.

110-120 bin TL edecek araç degil bu.. Yurtdışında " Affordable Sport Cars " sinifinda piyasaya tanıtıldı, 20-25 bin $ fiyat seviyesiyle satışa çıktı. Fakat adamlar gelmis BMW 3.20 fiyatına satmaya çalışıyorlar türkiyede. Muadili Mazda RX-8 70 bin TL seviyesinden,Scirocco dolusu 80 bin TLden satilirken BRZ'nin 120 bin TL olmasi cok büyük ayıp olmuş.

75-80 bin TL olsun sıfırı, o zaman üstünde düşünürüz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ControlYourDream kullanıcısına yanıt
    böyle arabayı herkes almasın zaten

şaka bir yana vergi problemi var. 2.0 litre motor ile

Mazda RX 1.3 litre, sirocco 1.4 litre(2 litre olan 138000-140000 lira fiyatı var güncel kur ile) BMW 3.20 1.6 litre motora sahip

abd de satılan brz fiyatını vergilerle türkiye fiyatına cevirirsek 123579 lira yapıyor. (türkiye satış fiyatı 128.543 lira imiş.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeopol -- 18 Nisan 2014; 16:38:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.