- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
ölümcül kadınlar dizisini sansürsüz izleyebileceğimiz imkan varmı?
8 Cevap1633 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3790 Mesaj
12 Ekim 2012; 15:18:47 

arkadaşlar...şifreli yayın sinema tv paketinin üzerinden malesef sansürlü yayınlanan ölümcül kadınlar dizisini sansürsüz izleyebileceğimiz imkan varmı?...yardımcı olursanız sevinirim...saygılar...

pandora receiver uydu ve iptv yayını...netmaster uydunet modem...schaub lorenz plazma televizyon...samsung laptop...htc wildfire s cep telefonu...sony dream machine alarm radio clock...digitürk play premium...lg lcd tv...next hc 12 teledünya set top box...

3790 Mesaj
14 Ekim 2012; 10:08:03 

quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...şifreli yayın sinema tv paketinin üzerinden malesef sansürlü yayınlanan ölümcül kadınlar dizisini sansürsüz izleyebileceğimiz imkan varmı?...yardımcı olursanız sevinirim...saygılar...

arkadaşlar...şahane yapım ölümcül kadınlar dizisini internet üzerinden izleyebilirmiyiz?...

pandora receiver uydu ve iptv yayını...netmaster uydunet modem...schaub lorenz plazma televizyon...samsung laptop...htc wildfire s cep telefonu...sony dream machine alarm radio clock...digitürk play premium...lg lcd tv...next hc 12 teledünya set top box...

2132 Mesaj
14 Ekim 2012; 20:51:45 

torrent sitelerinde ve divx sitelerinde bir araştır derim. benimde hayranı olduğum ve kaçırmadan izlediğim bir seriydi. kaliteden anlıyorsun dostum

Katılım zamanı: 17 Şubat 2007

We are not English! We are scouse!

5509 Mesaj
İletişim Bilgileri
14 Ekim 2012; 22:51:39 

quote:

arkadaşlar...şahane yapım ölümcül kadınlar dizisini internet üzerinden izleyebilirmiyiz?...

dizimag.com

www.bestuydu.com ümraniye 0216 3359979 Kadikoy 0216 4183313

3790 Mesaj
15 Ekim 2012; 10:13:18 

quote:

Orijinalden alıntı: xswordfishx

torrent sitelerinde ve divx sitelerinde bir araştır derim. benimde hayranı olduğum ve kaçırmadan izlediğim bir seriydi. kaliteden anlıyorsun dostum

arkadaşım...şahane yapımı internet üzerinden izleyebileceğim imkanı olduğuna sevindim...

2132 Mesaj
15 Ekim 2012; 10:20:51 

quote:

arkadaşım...şahane yapımı internet üzerinden izleyebileceğim imkanı olduğuna sevindim...

yaşımız kaç oldu ama hala izlerken bir ürperirim lan.. öyle etkileyici bir seri

3790 Mesaj
15 Ekim 2012; 10:32:44 

quote:

yaşımız kaç oldu ama hala izlerken bir ürperirim lan.. öyle etkileyici bir seri

arkadaşım...ölümcül kadınlar erotik-korku yapımı dizimi?...yaşınızı merak yaptım...

2132 Mesaj
15 Ekim 2012; 10:46:53 

quote:

arkadaşım...ölümcül kadınlar erotik-korku yapımı dizimi?...yaşınızı merak yaptım...

yaş 23 dostum. korku erotik değil yahu sende naptın ama gerilimi ve canlandırmaları müthiş. sanki karşında o anları yaşıyor gibi oluyorsun buda seni geriyor.. mesela bir kadın vardı tamammı. 5 tanede çocuğu vardı. ve sırf çok gürültü yapıyorlar diye onlar oynarken önce birini götürdü öldürdü.. sonra diğerini götürdü öldürdü.. ve sonra hepsini. zavallı çocuklar gezicez sanıyorlardı..

3790 Mesaj
15 Ekim 2012; 11:46:02 

quote:

yaş 23 dostum. korku erotik değil yahu sende naptın ama gerilimi ve canlandırmaları müthiş. sanki karşında o anları yaşıyor gibi oluyorsun buda seni geriyor.. mesela bir kadın vardı tamammı. 5 tanede çocuğu vardı. ve sırf çok gürültü yapıyorlar diye onlar oynarken önce birini götürdü öldürdü.. sonra diğerini götürdü öldürdü.. ve sonra hepsini. zavallı çocuklar gezicez sanıyorlardı..

arkadaşım...ölümcül kadınlar dizisi anlattığın senaryoya göre canlandırmayla beraber gerilimi tırmandırıyor...benim yaşım 37 dostum...korkusever ve erotiksever vatandaşım...

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın » Uydu Haberleri, Güncel Frekanslar » ölümcül kadınlar dizisini sansürsüz izleyebileceğimiz imkan varmı?
Sayfa: [1]

Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.282