- x
CASPER NIRVANA TABLET CTA-E07-11A
202 Cevap76635 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     1 [3]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

60 Mesaj
7 Şubat 2013; 1:39:28 

BEYLER BU TABLETTEN BEDAVA İNTERNETE GİRMEK İSTEYEN PM ATSIN benim t20 de hileyi kullanıyorum süper işe yarıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

546 Mesaj
11 Şubat 2013; 16:01:03 

Nasıl rootlayacağız

949 Mesaj
11 Şubat 2013; 21:03:22 

merhaba arkadaşlar.
bende sizler gibi piranha business tab almayı düşünüyordum.
sonra bunu gördüm.bizim buradaki casper storede de vardı.öyle dışardan baktım tasarımını beğendim açıp inceleme fırsatım olmadı.benim yapacaklarım şunlar:
herkesin bildiği andridoyunlarını oynarım.
Minecraft PE,angry birds serisi,temple run,where's my water vs.
deneyenler çalıştırıp çalıştırmadığını yazarsa sevinirim.
birde internete girerim 1-2saat falan o kadar.

ha birde sahibi olanlar açık şekilde 1-2 resim atabilirlermi arayüzü merak ediyorum.umarım klasik ICS arayüzüdür.

421 Mesaj
14 Şubat 2013; 0:11:29 

iki üç sorum var
ben filmleri srt altyazıyı gom playera atıp izliyorum pc de tablettede srt altyazıyı kendi çalıştırır mı bide bunlara ek klavye jelatin nerden alabilirim bu cihazı alsak aparatlar için ne kadar öderim ek olarak

949 Mesaj
14 Şubat 2013; 16:48:54 

quote:

Orijinalden alıntı: açmayın-bağıran-karı

merhaba arkadaşlar.
bende sizler gibi piranha business tab almayı düşünüyordum.
sonra bunu gördüm.bizim buradaki casper storede de vardı.öyle dışardan baktım tasarımını beğendim açıp inceleme fırsatım olmadı.benim yapacaklarım şunlar:
herkesin bildiği andridoyunlarını oynarım.
Minecraft PE,angry birds serisi,temple run,where's my water vs.
deneyenler çalıştırıp çalıştırmadığını yazarsa sevinirim.
birde internete girerim 1-2saat falan o kadar.

ha birde sahibi olanlar açık şekilde 1-2 resim atabilirlermi arayüzü merak ediyorum.umarım klasik ICS arayüzüdür.

up

421 Mesaj
14 Şubat 2013; 19:06:27 

quote:

Orijinalden alıntı: oguzft9

iki üç sorum var
ben filmleri srt altyazıyı gom playera atıp izliyorum pc de tablettede srt altyazıyı kendi çalıştırır mı bide bunlara ek klavye jelatin nerden alabilirim bu cihazı alsak aparatlar için ne kadar öderim ek olarak

up

up up up

421 Mesaj
14 Şubat 2013; 23:37:50 

up up up

22 Mesaj
15 Şubat 2013; 17:56:56 

Kardeş Klavyeli kılıf almak istiyorsan :

http://www.hepsiburada....d%26fh_refview%3dlister

Fİyat çok uygun bence.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
18 Şubat 2013; 11:28:44 

Arkadaşlar yokmu bu cihazı rootlayan Casper 7'' TABLET Cihazın kimliği M25N-762D-3JRH-D cihazın geliştirme kimliği bu root dosyası elinde olan pm atabilirmi veya yayınlayabilirmi buradan?

546 Mesaj
18 Şubat 2013; 22:25:28 

Banada

14 Mesaj
20 Şubat 2013; 20:05:34 

bu gün aldığım casper tablet internete bir ara bağlandım internet hızı sembolü maviydi sanırım. su an sinyal iyi fakat modeme bağlı olmasına rağmen sinyal işareti soluk renkte pasif durumda sanırım yardım.....

546 Mesaj
20 Şubat 2013; 22:08:11 

Merak etme hala aynı internet neden bilmiyorum iki farklı renk var

14 Mesaj
21 Şubat 2013; 16:59:41 

Sorun benim laptoptan. Modeme tabletin bağlanmasına izin vermiyor. Laptopun internetini kapatınca tablet giriyor. sanırım modemin şifreleme sistemiyle ilgili. çift modem kullanıyorum iiki modem arasında kablo var. Nasıl düzeltebilirim bu sorunu?

77 Mesaj
25 Şubat 2013; 19:36:07 

Temple run açıyor mu?

Breaking Bad

949 Mesaj
25 Şubat 2013; 19:55:50 

bende aldım tableti.
temple run angrybirds gta vice city falan hepsini açtı sorunsuz.
rootta yaptım.aynı şekilde hiçbir sorun çıkmadı.

89 Mesaj
25 Şubat 2013; 21:18:03 

Fiyatına göre idare eder

546 Mesaj
25 Şubat 2013; 22:12:53 

quote:

bende aldım tableti.

Arkadaşım nasıl rootladığını anlatırmısın

112 Mesaj
24 Mart 2013; 14:03:58 

ARKADAŞLAR USB HARİCİ 3G BAĞLANILABİLİYOR MU?

4684 Mesaj
24 Mart 2013; 14:27:45 

quote:

Orijinalden alıntı: akoner

ARKADAŞLAR USB HARİCİ 3G BAĞLANILABİLİYOR MU?

3G modemin bağlanmadığı cihaz mı kaldı? :)

112 Mesaj
24 Mart 2013; 15:04:55 

quote:

Orijinalden alıntı: Blur

3G modemin bağlanmadığı cihaz mı kaldı? :)

genel soruyu sen sormuşsun,ben bilmiyorum.
casperde var mı ben onu sorduydum....

321 Mesaj
31 Mart 2013; 11:45:22 

Arkadaslar sizinkinin ekranindada dikey cizgiler var mi ekran kapaliyken

473 Mesaj
31 Mart 2013; 13:37:51 

quote:

Orijinalden alıntı: deep47

5 parmak multitouch denmiş ama ekranı kapasitif mi acaba?

sen hiç rezitif ekran multitouch gördünmü :D

tabletin kulanıcısıyım tabletin ekran kaliteli malzemesi kaliteli kamerası ole 2 megapixellik samsung gibi deil ama 2 mp idare edio tablet deadtrigger gta 3 vs oynuyorum sorun yok azrasıra dokunmatik ekran donmayapıyor ama düzeliyor hmn piyasadaki birçok 250 tllik beşpara etmez tabletten iyi bundan iyisini istiyosan nexus 7 bakmanı tavsiye ederim

iPhone 5 Kullanıcı Kulübü[/center]

54 Mesaj
9 Nisan 2013; 19:30:28 

simkart girişi varmı var ve de altta ölü piksel var bir adet anafenden aldım tableti geri versem yenisini verirlermi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karacaga -- 9 Nisan 2013; 19:41:03 >

393 Mesaj
15 Nisan 2013; 23:26:50 

quote:

bende aldım tableti.

nasıl root yaptın anlatabilirmisin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Martin -- 15 Nisan 2013; 23:27:38 >

|| İntel Core İ3 3220 3.30 Ghz || Gskill 2x4 GB DDR3 1600 Mhz Ripjawsx || Msi B75MA - P45 Sata 3.0 / Usb 3.0 || HD4850 1 GB 256 Bit GDDR5 PowerColor || 160 GB Seagate 7200 RPM || XILENCE XP600 600W 135MM FAN PSU GAMİNG SERİSİ R3 || LG DVD Righter Super Multi || EVEREST KM-8320 Wireless Gaming Desktop Klavye Mouse || Logitech S120 Hoparlör || SAMSUNG 23" S23B350H Geniş Ekran Led Monitör ||

488 Mesaj
19 Nisan 2013; 20:02:29 

Arkadaslar merhaba kucuk yigenim yanlıslık ekran sifresi koymus desen oılarak ve bu sifreyi unutmus forumlarda bir kac kere yanlıs girdikten sonra gmail hesabınndan sıfırlama istegi geldigini soyluyorlar yanlız ben 30 kere yanlölıs girdim yineden oyle bir secenek gelmedi son care hard reset atmak istedim ama wipe reset bolumune ses acma tuslarıyla geldigimde okeylemek icin güc dügmesine bastıgımda isleme almıyor yani tus basmıyor baska herhangi bir tusta yoksa okeylemek icin...ne yapabilirm bu durumda yardımcı olursanız sevinirim ?

Düş Pe$indeyim Dü$ pe$ime ..!

Mutluluk için günde bir yudum Trance DİNLEYİN !!

761 Mesaj
21 Nisan 2013; 14:54:50 

Arkadaslar bende bu tabletten almak ıstıyorum ancak ttnet wın cıhazıyla nete gırmem gerekıyorç bu tablette usb gırısı olmadıgından bu mumkun olmuyormu, bır aparatlamı bunu yapabılcem

393 Mesaj
21 Nisan 2013; 18:44:07 

quote:

Orijinalden alıntı: h@ydut

Arkadaslar bende bu tabletten almak ıstıyorum ancak ttnet wın cıhazıyla nete gırmem gerekıyorç bu tablette usb gırısı olmadıgından bu mumkun olmuyormu, bır aparatlamı bunu yapabılcem

ben memnunum ama almanı tavsiye etmem..

Daha iyi cihazlar var aynı fiyata..

Mesela vestel`in şu tableti mükemmel f/p ürünü..

http://www.vestel.com.t...blet-pc-wifi-vp-70.aspx

Yada şunu tavsiye ederim..

http://www.hepsiburada....02355&categoryId=300801

aslınbda ikinciyi alman daha iyi..Sanırım klavyeli kılıfda hediye olarak geliyor..Forumda kullanan arkadaşlar çok memnun.

|| İntel Core İ3 3220 3.30 Ghz || Gskill 2x4 GB DDR3 1600 Mhz Ripjawsx || Msi B75MA - P45 Sata 3.0 / Usb 3.0 || HD4850 1 GB 256 Bit GDDR5 PowerColor || 160 GB Seagate 7200 RPM || XILENCE XP600 600W 135MM FAN PSU GAMİNG SERİSİ R3 || LG DVD Righter Super Multi || EVEREST KM-8320 Wireless Gaming Desktop Klavye Mouse || Logitech S120 Hoparlör || SAMSUNG 23" S23B350H Geniş Ekran Led Monitör ||

761 Mesaj
21 Nisan 2013; 19:53:29 

Tavsiyeler icin tesekkurler yarın bakarım linklere sımdı telden detaylı goremıyorum. Peki bu cihazlarda ve casperde vın ıle lnternet kullanılıyırmu

761 Mesaj
21 Nisan 2013; 20:00:12 

Bırde casperın ekran goruntusu ıyı denıyor, vestelin veya dıger linkteki urunun ekran goruntusude ıyımıdır. Onları tavsıye etmenızdekı + lar nedır acaba

393 Mesaj
21 Nisan 2013; 22:23:46 

quote:

Bırde casperın ekran goruntusu ıyı denıyor, vestelin veya dıger linkteki urunun ekran goruntusude ıyımıdır. Onları tavsıye etmenızdekı + lar nedır acaba

evet görüntü güzel..

diğer cihazları tavsiye etmemin diğer nedenide bluetooth olması...Casper tablette maalesef mevcut değil..

761 Mesaj
22 Nisan 2013; 9:13:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Jack Martin

evet görüntü güzel..

diğer cihazları tavsiye etmemin diğer nedenide bluetooth olması...Casper tablette maalesef mevcut değil..

yardımlar için teşekkürler, ustat peki bunları ttnetin wın cihazıyla kullanmam mümkünmü. Casperda dahil özellikle casper soruyorum çünkü belki bir tanıdığım casperdan indirimli alabilir.

393 Mesaj
22 Nisan 2013; 9:45:43 

quote:

yardımlar için teşekkürler, ustat peki bunları ttnetin wın cihazıyla kullanmam mümkünmü. Casperda dahil özellikle casper soruyorum çünkü belki bir tanıdığım casperdan indirimli alabilir.

evet mümkün...

949 Mesaj
22 Nisan 2013; 19:00:19 

alacak olan arkadaşlara söylüyorum:
almanızı kesinlikle tavsiye etmem.çünkü çok sorunlu bir cihaz.bendede vardı daha öncede anlatmıştım hep tuş kilidi sorunları kasmalar falan varda var.geçen teknosaya gittim tablet oradada vardı 2tane baktım sorun tek benimkinde değilmiş.2sindede benimki gibi saçma sapan kasma sorunları vs. vardı.
şikayetvar.com ada bakabilirsiniz.kendi kendine kapanıp açılanından tutun şarjda iken ekranı çatlayanına kadar hertürlü şikayet var.
benimkininde ekranı çatladı.hemde içten.üstelik aldığı darbede çok ağır değildi arkadaşın 200e bimden aldığı 10" tableti aynı yerden bıraktık birşey olmadı.
şuan kutusunda dolabın derinliklerinde duruyor.Bugün 3.ayını doldurdu.ama bana 1ay kullanmak bile kısmet olmadı.
tavsiyem markasının adının duyulmuş olmasına vs. aldanıpta servisi iyidir heryerde bulunur demesinede aldanmayın.
Ainol,Artes vs. markaların 300tllik tabletlerine bakın.adı önemli değil.5-6 aydan beri sapasağlam Ainol tablet kullanan arkadaşlarım var.
adamlar 140tl istiyor ekran için.
zaten tableti 250ye aldım.
aynen böyle söyledim ve o bizi ilgilendirmez parasını veriyorsanız alalım dediler bende birşey söylemeden çıktım gittim.
bu yazımı okuduktan sonra amaan şans işi bana sağlam çıkar deyipte alırsanızda artık yapacak başka birşey kalmaz.

markayı kötülüyor inanmayın diyeceklerede birazdan tabletin ekranı ve düştüğü yerin resimleri gelecek.

1620 Mesaj
22 Nisan 2013; 23:41:31 

Bende bugün aldım tableti. Güya ekranı kaliteli diye heves ettim. Lakin ekranda sanki dikey çizgiler var. Yakından bakınca belli oluyor. Gri renk resimlerde, menü butonlarında daha fazla belli oluyor. Yani tam saf bir renk yok ekranda, silik çizgiler var. Sizinkilerde de böylemi? Bir cevap bekliyorum. Gerçi yarın her halukarda iade edeceğim galiba.

761 Mesaj
23 Nisan 2013; 10:02:29 

quote:

almanızı kesinlikle tavsiye etmem.çünkü çok sorunlu bir cihaz.bendede vardı daha öncede anlatmıştım hep tuş kilidi sorunları kasmalar falan varda var.geçen teknosaya gittim tablet oradada vardı 2tane baktım sorun tek benimkinde değilmiş.2sindede benimki gibi saçma sapan kasma sorunları vs. vardı.
şikayetvar.com ada bakabilirsiniz.kendi kendine kapanıp açılanından tutun şarjda iken ekranı çatlayanına kadar hertürlü şikayet var.
benimkininde ekranı çatladı.hemde içten.üstelik aldığı darbede çok ağır değildi arkadaşın 200e bimden aldığı 10" tableti aynı yerden bıraktık birşey olmadı.
şuan kutusunda dolabın derinliklerinde duruyor.Bugün 3.ayını doldurdu.ama bana 1ay kullanmak bile kısmet olmadı.
tavsiyem markasının adının duyulmuş olmasına vs. aldanıpta servisi iyidir heryerde bulunur demesinede aldanmayın.
Ainol,Artes vs. markaların 300tllik tabletlerine bakın.adı önemli değil.5-6 aydan beri sapasağlam Ainol tablet kullanan arkadaşlarım var.
aynen böyle söyledim ve o bizi ilgilendirmez parasını veriyorsanız alalım dediler bende birşey söylemeden çıktım gittim.
bu yazımı okuduktan sonra amaan şans işi bana sağlam çıkar deyipte alırsanızda artık yapacak başka birşey kalmaz.

markayı kötülüyor inanmayın diyeceklerede birazdan tabletin ekranı ve düştüğü yerin resimleri gelecek.

siz hangi tabletten bahsediyorsunuz acaba? casper dan mı. Ben yukarıdaki arkadaşımızın tavsiyesi üzerine padopia almayı düşünüyorum, eğer yorumunuz bu cihaz ile ilgili ise vazgeçim. Yoksa bugün almaya niyetim var

949 Mesaj
23 Nisan 2013; 14:43:37 

quote:

siz hangi tabletten bahsediyorsunuz acaba? casper dan mı. Ben yukarıdaki arkadaşımızın tavsiyesi üzerine padopia almayı düşünüyorum, eğer yorumunuz bu cihaz ile ilgili ise vazgeçim. Yoksa bugün almaya niyetim var

evet casper nirvana 7" için.
bu zamana kadar alıpta çok pişman olduğum 2şey var:
kullandığım ekran kartım
ve bu tablet

adamlar size orda gösterme amaçlı verdiklerinde çok güzel akıcı duruyor ama aldanmayın.o gösterdikleri tablet sadece göstermek için.gösterim kapatıyorlar.o yüzden öyle sorunsuz gözüküyor.gidip bir teknosada vs. karıştırın göreceksiniz ne kadar sorunlu olduğunu.casper nirvana 7" nin diğer konusundada 3-4 arkadaş daha benim sorunların birebir aynısını yaşadıklarını yazmıştılar.bu demek oluyorki üretim hatası var.dahada kötüsü sorunlar kronik.bitmek bilmiyor.

949 Mesaj
23 Nisan 2013; 14:54:24 

quote:

Orijinalden alıntı: siyahbalik

Bende bugün aldım tableti. Güya ekranı kaliteli diye heves ettim. Lakin ekranda sanki dikey çizgiler var. Yakından bakınca belli oluyor. Gri renk resimlerde, menü butonlarında daha fazla belli oluyor. Yani tam saf bir renk yok ekranda, silik çizgiler var. Sizinkilerde de böylemi? Bir cevap bekliyorum. Gerçi yarın her halukarda iade edeceğim galiba.

hocam sende bizler gibi daha fazla sorunla karşılaşmadan hemen iade et derim.

1 Mesaj
30 Haziran 2013; 15:49:05 

ben o tabletten aldım fakat andriod yazılın hatası varmış servise gönderecekler teknosada denedim tableti dokunmatik süper ses kalitesi iyi oyunlarda canavar gibi hiç kasmıyor çözünürlülük güzel yanlız hafıza kartı takmassan oyun yüklemiyor bende hata vermişti fiyatına göre en iyi tablet diyebilirim bide jatter diye bi tablet var onada yönelebilirsin 10 inch ekran 360 tl ydi en son baktığımda süper bi tablet isterseniz ona bir bakın

Bu mesajda bahsedilenler: BluEegE35

2 Mesaj
26 Temmuz 2013; 21:19:50 

bende casper cta e07 13a olanı var çift çekirdek olanı 10 tl farkla aldım gayet memnunum tavsiye ederim

949 Mesaj
27 Temmuz 2013; 0:41:52 

quote:

Orijinalden alıntı: mcoadg

bende casper cta e07 13a olanı var çift çekirdek olanı 10 tl farkla aldım gayet memnunum tavsiye ederim

biz kaçırdık artık treni yapacak birşey yok maalesef.
bu saatten sonra artık ancak tab2 wifi veya tab 3 wifi alırım.
birdaha caspermi tövbe.
almam aldırtmam.

179 Mesaj
27 Temmuz 2013; 10:29:28 

2 çekirdek ekran kartı var AMLOGIC olduğu için normal çin tabletlerden farkı yok belki garanti desktek iyidir
Çinde üretiliyor Türkmalı diye satıyorlar General mobile gibi

949 Mesaj
27 Temmuz 2013; 11:46:05 

quote:

Orijinalden alıntı: ismailertunc

2 çekirdek ekran kartı var AMLOGIC olduğu için normal çin tabletlerden farkı yok belki garanti desktek iyidir
Çinde üretiliyor Türkmalı diye satıyorlar General mobile gibi

garanti destek iyidirde 250tllik tabletin ekranına 180tl istemekte soygundan başka birşey değil.
kutuyla önlerine atıp çıkasım geldi yemin ediyorum.

179 Mesaj
27 Temmuz 2013; 14:51:03 

İçini açtınmı bilmiyorum ama zaten ekrandan başka bir şey yok için de bu ekran pahalı olması telefonlardada aynı iphone4 ün ekranı gibi 125 falan isteseler neyse 180 çok olmuş çünkü ekran türkmalı değil :) aslında türkmalı olsa daha pahalı olur ama neyse CUBE30GT MINI ALDIM HİÇ OLMASA MADE İN ÇİN Nİ(ÇİN) CASPER ALAM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailertunc -- 27 Temmuz 2013; 14:52:34 >

949 Mesaj
27 Temmuz 2013; 16:38:56 

quote:

Orijinalden alıntı: ismailertunc

İçini açtınmı bilmiyorum ama zaten ekrandan başka bir şey yok için de bu ekran pahalı olması telefonlardada aynı iphone4 ün ekranı gibi 125 falan isteseler neyse 180 çok olmuş çünkü ekran türkmalı değil :) aslında türkmalı olsa daha pahalı olur ama neyse CUBE30GT MINI ALDIM HİÇ OLMASA MADE İN ÇİN Nİ(ÇİN) CASPER ALAM

yok açmadım.
cube iyidir kullananlardan hiç sorun duymadım.

334 Mesaj
1 Ağustos 2013; 13:04:02 

quote:

kardeş tabletin düştüğü yerin resimlerini atarmısın
bide 250 tl lik tabletten 180 tl istemek artı 50 tl usb etti 230 oldu zaten git yeni tablet al bu paraya %400 küsür kar ekliyorlar herhalde

zaten adamın sattıktan sonra senle bizle işi yokki ucuz tablet alan birdaha başka ürün alamaz diye düşünüyorlar verdiğimiz o tablet parası da adamların çerez parası oluyor

285 Mesaj
1 Ağustos 2013; 18:42:36 

beyler 4.0.4 yüklenmiyor deli olacagım yardım edin

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

949 Mesaj
1 Ağustos 2013; 21:04:20 

quote:

Orijinalden alıntı: ByKafi

kardeş tabletin düştüğü yerin resimlerini atarmısın
bide 250 tl lik tabletten 180 tl istemek artı 50 tl usb etti 230 oldu zaten git yeni tablet al bu paraya %400 küsür kar ekliyorlar herhalde

zaten adamın sattıktan sonra senle bizle işi yokki ucuz tablet alan birdaha başka ürün alamaz diye düşünüyorlar verdiğimiz o tablet parası da adamların çerez parası oluyor

fayans üstüne serili kalın halıya düştü.

sen 4.0.4 ü nerde buldunda yüklemeye uğraşıyorsun ki?
casper tablete güncelleme vermeyecek.
verdiysede link at bakalım daha önce rom attım çünkü tablete.

Bu mesajda bahsedilenler: @ahmett99

285 Mesaj
1 Ağustos 2013; 21:10:10 

Casperin sitesinde var. http://casper.com.tr/yazilim-ve-surucu-arama gir modelini işletim sistemini gir sürücüler seç. Orda var 4.0.4 ama ben tam yükleyemedim defalarca denedim olmadı.

Bu mesajda bahsedilenler: @açmayın-bağıran-karı

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

285 Mesaj
1 Ağustos 2013; 21:12:50 

949 Mesaj
1 Ağustos 2013; 21:15:26 

quote:

Orijinalden alıntı: ahmett99

SS aldım.

http://imgim.com/1707incil6305274.png

indiriyorum.
tahminen eski 4.0.3 2012 versiyonudur.
büyük ihtimalle yanlış yazıldı.
4.0.4 olduğunu hiç sanmıyorum karıştırayım build prop dosyasını 4.0.4ise yüklemeyi anlatırım resimli olarak.

949 Mesaj
1 Ağustos 2013; 21:17:56 

tam dediğim gibi.

ro.build.description=f32ref-user 4.0.3 ICS.f32ref.20121220

Bu mesajda bahsedilenler: @ahmett99

285 Mesaj
1 Ağustos 2013; 21:19:44 

quote:

indiriyorum.
tahminen eski 4.0.3 2012 versiyonudur.
büyük ihtimalle yanlış yazıldı.
4.0.4 olduğunu hiç sanmıyorum karıştırayım build prop dosyasını 4.0.4ise yüklemeyi anlatırım resimli olarak.

Casperda artık bunuda yaparsa Bekliyorum bakalım ne olacak.Forumda biri konu açmıştı bir mail adresi var ona mail atınca sürücü bios güncellemelerini veriyormuş istiyorsan maili pm atayım.Bugün mail attım bakalım ne olacak Dandik çin
tablette bile 4.1 desteği var.Casper da yok sıkıştıralım belki custom rom filan vardır..

949 Mesaj
1 Ağustos 2013; 21:29:53 

quote:

Casperda artık bunuda yaparsa Bekliyorum bakalım ne olacak.Forumda biri konu açmıştı bir mail adresi var ona mail atınca sürücü bios güncellemelerini veriyormuş istiyorsan maili pm atayım.Bugün mail attım bakalım ne olacak Dandik çin
tablette bile 4.1 desteği var.Casper da yok sıkıştıralım belki custom rom filan vardır..

casperden ben beklerim açıkçası.
diğer tabletlerininde arkasında durmadı.
samsung p1010(ilk seri galaxy tab) a bakın 2.2yle çıktı 4.1 i hala çalıştırıyor.
custom romu caser yapamaz çünkü üreticiler zaten custom rom olayına karşılar.
ancak xda falan yaparda kimse uğraşmaz sadece türkiyede satılan tabletler için.
dandik dediğiniz tabletlerde bile aynen öyle güncelleme alıyor.
arkadaşın 4.0.4 lü 10" tableti vardı 200tl ye aldığı.geçen gün aradı beni güncelleme falan diyo yapsam zararı olurmu diye baktım 4.1.1 çıkmış tablete.o gün casper aldığıma bir kez daha pişman oldum.

285 Mesaj
1 Ağustos 2013; 21:33:22 

quote:

casperden ben beklerim açıkçası.
diğer tabletlerininde arkasında durmadı.
samsung p1010(ilk seri galaxy tab) a bakın 2.2yle çıktı 4.1 i hala çalıştırıyor.
custom romu caser yapamaz çünkü üreticiler zaten custom rom olayına karşılar.
ancak xda falan yaparda kimse uğraşmaz sadece türkiyede satılan tabletler için.
dandik dediğiniz tabletlerde bile aynen öyle güncelleme alıyor.
arkadaşın 4.0.4 lü 10" tableti vardı 200tl ye aldığı.geçen gün aradı beni güncelleme falan diyo yapsam zararı olurmu diye baktım 4.1.1 çıkmış tablete.o gün casper aldığıma bir kez daha pişman oldum.

mail attım casper'a bakalım yarın ne diyecek.İnanıyorum bu forumda bu tableti alan çok kişi organize olsak her şey olur

949 Mesaj
1 Ağustos 2013; 21:46:23 

quote:

mail attım casper'a bakalım yarın ne diyecek.İnanıyorum bu forumda bu tableti alan çok kişi organize olsak her şey olur

organize olduğumuz firma casper.
samsung,sony vs. gibi ulusal bir firma değil.
hiç sanmıyorum.
adamlar yeni çıkarttıkları tabletlere bile yazılım güncelleme bölümünü koymadılar.

285 Mesaj
1 Ağustos 2013; 21:52:12 

quote:

organize olduğumuz firma casper.
samsung,sony vs. gibi ulusal bir firma değil.
hiç sanmıyorum.
adamlar yeni çıkarttıkları tabletlere bile yazılım güncelleme bölümünü koymadılar.

eğer maille 4.0.4 pm atarım inşallah atarlar

949 Mesaj