Şimdi Ara

Sega, Crazy Taxi oyununu App Store'da yayınladı, Android versiyonunu resmen duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sega, efsane oyunu Crazy Taxi'yi iOS platformuna port edeceğini birkaç gün önce resmen açıklamıştı. Bugün Apple App Store'daki yerini alan oyun, mobil sürüm optimizasyonlarıyla iPhone, iPad ve iPod Touch kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Dağıtımcı ayrıca ilk duyuruda bahsi geçmeyen Google'ın Android işletim sistemi için de müjdeyi verdi.

Bir Dreamcast klasiği haline gelen oyunun The Offspring ve Bad Religion'dan orijinal müziklerini yapısında ihtiva eden mobil port, 16 mini bölüm ile Crazy Taxi çılgınlığını daha farklı mekanlarda tecrübe etmeyi mümkün kılacak. Game Center desteğine sahip içeriği farklı iOS cihazlarınızda kullanabilecek, bağımlılık yapan oynanışı mobil aygıtlarınızla tekrar yaşayabileceksiniz. Dokunmatik butonlar veya sensörler yardımıyla kontrol edebileceğini dört farklı araç ve sürücüyle San Francisco cadde ve kıyılarında müşterilerinizi en hızlı şekilde istedikleri yere ulaştırmaya çalışacaksınız. iOS 4.3 ve üstü sürümlerle uyumlu olan oyun, 125MB büyüklüğünde. 4.99$ değerindeki Crazy Taxi'yi buradaki App Store bağlantısından satın alabilirsiniz. Oyuna şuan Asya dışındaki tüm bölgelerden erişilebiliyor.

Çok yakında Android platformu için de yayınlanacak olan Crazy Taxi'nin yeni tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. 

• abi carmageddon 2 yi sürmediler şu mobile piyasasına.
    Gidiyorlar böyle oyunlar sürüyorlar..

• Android e gelmesi harika oldu

• Bir kez de ilk androide gelse ne olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su uyduruk grafikli oyuna eski ve klasik diye 5 dolar fiyat koymuslar

• quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

Su uyduruk grafikli oyuna eski ve klasik diye 5 dolar fiyat koymuslar

apk sağolsun ;)
  • Grafikler oyunu kötü gösteriyor, fiyatıda çok pahalı.

• al işte bazıları her şeyin grafik olduğunu zannediyor söyler misin grafik mi daha önemli oynanabilirlik mi eğlence mi işiniz gücünüz grafik olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: IceRulez

abi carmageddon 2 yi sürmediler şu mobile piyasasına.
    Gidiyorlar böyle oyunlar sürüyorlar..

carmageddon'a bayılırım. Çocukluğumu geçirdiğim ve en çok sevdiğim oyunlardan birisi, fakat bu oyunun da hakkını yememek lazım, bu da bir efsane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Bir kez de ilk androide gelse ne olur

• quote:

Orijinalden alıntı: IceRulez

abi carmageddon 2 yi sürmediler şu mobile piyasasına.Gidiyorlar böyle oyunlar sürüyorlar..

Carmageddon da geliyor 2013'e ertelendi sanırım ancak gelecek, umarım.

• o yokuşta ne heyecanlanırdım hey gidi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilal Akgündüz

quote:

Orijinalden alıntı: IceRulezabi carmageddon 2 yi sürmediler şu mobile piyasasına.Gidiyorlar böyle oyunlar sürüyorlar..
    Carmageddon da geliyor 2013e ertelendi sanırım ancak gelecek, umarım.

gelirse orjinal satın alacağım ilk ve tek oyun carmageddon olabilir :)

• En çok beklediğim oyun Age of Empires.Symbian da bile vardı :S

• ateri salonlarında kaç jetonumu yemişti bu oyun benim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

Su uyduruk grafikli oyuna eski ve klasik diye 5 dolar fiyat koymuslar

bazıları klasik sever :D

• İnstallous sağolsun ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdemre -- 12 Ekim 2012; 9:05:39 >
  • eski ve klasık bır oyun aynı şekilde yapılmış olması çok ıyı olmus.... grafık ve konu aradıktan sonra başka oyun oynamak lazım sonucta .....amac eskı olan bır oyunun yenıden ıos a aynı sekılde uygulanmasıydı o anlamda cok guzel olmus fıyatta 4.99 du sanırım ben aldım gayet normal sonucta sega nın oyunu tavsıye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bellair

o yokuşta ne heyecanlanırdım hey gidi :)

aynı heyecanı tatdım :)

• katlı otoparkın ordan dönerken eski günlerim geldi aklıma fakat kontroller biraz basit kaçmış.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.