Şimdi Ara

Samsung GT-i9260 Galaxy Premier'e ait olduğu öne sürülen detaylar sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
5.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung GT-i9260 Galaxy Premier'e ait olduğu öne sürülen detaylar sızdırıldı

Gün geçmesin ki Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung cephesinde yeni gelişmeler yaşanmasın. Samsung GT-i9260 Galaxy Premier'e ait olduğunu öne sürülen teknik özellik listesi ve görsel, Mobile Geeks sitesi tarafından internete sızdırıldı.

Samsung'un amiral gemisi Galaxy S III'ü anımsatan tasarım çizgilerine sahip olan Galaxy Premier'in uzunluğu 133.97 mm, genişliği 68.1 mm, kalınlığı 8.8 mm. Akıllı telefonun ağırlığına ve bataryasına ilişkin bilgi bulunmuyor. 1.5 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli ARM Cortex-A9 işlemciden ve 1 GB RAM'den güç alan akıllı telefon, Android 4.1 ''Jelly Bean'' mobil işletim sistemiyle gelecek. İşletim sistemine her zaman olduğu gibi Samsung'un TouchWiz kullanıcı arayüzü eşlik edecek.

4.65-inç boyutunda ve 720 x 1280 piksel çözünürlüğünde dokunmatik kapasitif Super AMOLED ekrana yer verilen akıllı telefonda 8 GB'lık ve 16 GB'lık iki farklı depolama alanı seçeneği sunulmuş. Merak edenler için kapasite microSD kartlar aracılığıyla yükseltilebilmekte.

Ön yüzünde 2 megapiksel çözünürlüğünde, arka yüzünde ise 8 megapiksel kamera konumlandırılan akıllı telefonun ana kamerasında LED flaş ve otomatik odaklama özellikleri mevcut durumda. Bu bilgilere ilaveten Bluetooth 4.0, GPS, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n ve NFC gibi teknolojilere destek veren Galaxy Premier'in, 2012 yılı sonuna doğru 480 Euro seviyesinde boy göstermesi bekleniyor. Elimize ulaşan bilgilerin tutarlı çıkmasını diliyoruz.

• Bugünün Galaxy'si de ortaya çıktı

• Biraz tasarım değiştirseler süper olucak
  • hahaha s3 ün fiyatı yine ucuzlayacak bu samsung ne ayak hala çözemedim

• Galaxy nexus 2 değil mi bu?
  • Resmen HTC Gibi Oldu Samsung Hergün Yeni Seri S3'un Donanımını Değiştirip Değiştirip Satıyorlar(Fan Boylukla İlgi Alakam Yoktur.)

• Bende bunu Galaxy Nexus un güncellenmiş yeni modeli olduğunu okumuştum. 8 ve 16 GB ile gelecekse de Nexus un güncellenmiş modelidir...

• 1000TL aşağısı olursa çok satar.

Yukarısında alternatifi çok.

• şu iğrenç tasarımı devam ettirmedeki amaç nedir çok merak ediyorum

• Hergün yeni bir, Galaxy serisi modeli çıkarmaktan ne zaman bıkacaklar?;BİLMİYORUM.
  • Bunu alacak adam zaten S3'e yönelir. az daha üstüne koyarak. Ayrıca s3 miniyi çıkaracaksan 6 ay önceden ace 2 yi neden çıkardın? veya bu fiyat farkının sebebinide anlamış değilim özellikleri inceledikten sonra. S advance diye model çıkardılar kimse almadı. Aynı hataya burada da düşüyolar. Birde çıkan galaxy pocket music telefonları falan.. Yani htc yi eleştiriyoruz ama samsung ise farklı değil yani. htc daha iyi yolda diyesi geliyor insanın. htc den tek farkı çıkarılabilen batarya olarak gözüküyor şu anlık.. Samsung mobile co. çoğu modelde zarar etti ama kuruluş ve hissedar yapısı htc den farklı olduğu için htc zarar, samsung ise kar ediyor diye algılıyoruz. Kesin dengeleri wp çıktıktan sonra göreceğiz belkide. Çünkü android'i gerçekten çöplüğe çevirdiler. Hemde bu iğrenç tasarımlı telefonlarla.

• gün geçmesin ki, dedikten sonra aklıma recep ivedik geldi

bu arada tasarımda farklılığa gitse iyi olurmuş
  • Nexus adı altında çıkarsa düşünülebilir.
  • Samsung'un ara modellerine verdiği destek zayıf.Samsung alacaksanız ana model bir cihaz almalısınız.

Ayrıca Xperia T'yi bu cihaza tercih ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugünkü galaxy telefonumuz buydu yarın yine bi galaxy telefonla görüşmek üzere.. :))

• Mehmet ali birand gibi habere girilmiş kem küm de edilseydi iyi olurdu

• Uzun süredir hakkında sızıntı haberler yapılıyordu zaten garipsemek yersiz olur.

Bu model için düşünülecek bir kaç şey var. Öncelikle model numarası Nexus serisinin devamı gibi gözüksede Premier olarak isimlendirildiğinden Google desteği olup olmadığı konusunda çelişkiye düşürüyor. Diğer bir husus ise Galaxy Nexus'da ki gibi OMAP işlemci + PowerWR SGX540 chipsetin güncellenmiş/overclock edilmiş hali kullanılır ise dün haberi çıkan Galaxy S 3 Mini ne alaka denir çünkü performansları birbirlerinden çok farklı olmayacak.
  • bu telefonun esprisi ne şimdi. şunu 4.0-4.3 inç yap aynı çözünürlükte. orta seviyenin kralı olsun. üst seviye zaten s3, one s vs. var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Senbonzaku®a

Uzun süredir hakkında sızıntı haberler yapılıyordu zaten garipsemek yersiz olur.

Bu model için düşünülecek bir kaç şey var. Öncelikle model numarası Nexus serisinin devamı gibi gözüksede Premier olarak isimlendirildiğinden Google desteği olup olmadığı konusunda çelişkiye düşürüyor. Diğer bir husus ise Galaxy Nexus'da ki gibi OMAP işlemci + PowerWR SGX540 chipsetin güncellenmiş/overclock edilmiş hali kullanılır ise dün haberi çıkan Galaxy S 3 Mini ne alaka denir çünkü performansları birbirlerinden çok farklı olmayacak.

1.5ghz ise buyuk ihtimal snapdragon olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Artik bazi yorumlari okudugumda, yorum mu haber mi ayirt edemez oluyorum...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.