Şimdi Ara

TTNET LİMİTSİZ İNTERNET+EV TELEFONU+TİVİBU 1 YIL BOYUNCA 39 TL(Kayseri ADANA GAZİANTEP VE MERSİN )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
640
Cevap
9
Favori
96.884
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

LİMİTSİZ İNTERNET + TTNET Alo (Konuştukça Öde) + TİVİBU EV Maxi Paket = HEPSİ BİR ARADA AYLIK 39 TL (KDV DÂHİL)

KDV DAHİL 39 TL YE LİMİTSİZ İNTERNET EV TELEFONU VE ÇANAK ANTENE İHTİYAÇ DUYMAYAN MÜTHİŞ BİR TELEVİZYON SERVİSİNE SAHİP OLACAKSINIZ...(TİVİBU EV HİZMETİ SADECE ALTYAPININ DESTEKLEDİĞİ LOKASYONLARDA SAĞLANMAKTADIR.)

KAYSERI ADANA, GAZİANTEP VE MERSİN İLLERİNE ÖZEL OLARAK ÇIKARILAN 3 Ü BİR ARADA KAMPANYASI 5 EYLÜL-30 EKİM 2012 TARİHLERİ ARASINDA GEÇERLİDİR VE 15000 ABONE İLE SINIRLIDIR!!!

TTNET LİMİTSİZ İNTERNET+EV TELEFONU+TİVİBU  1 YIL BOYUNCA 39 TL(Kayseri ADANA GAZİANTEP VE MERSİN )

TTNET LİMİTSİZ İNTERNET+EV TELEFONU+TİVİBU  1 YIL BOYUNCA 39 TL(Kayseri ADANA GAZİANTEP VE MERSİN )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorbey27 -- 20 Ekim 2012; 16:30:16 >

• Kampanya müthiş görünüyor da 3 ille sınırlı olması kötü ayrıca bir yıldan sonra ne olacak orası belli mi???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

Kampanya müthiş görünüyor da 3 ille sınırlı olması kötü ayrıca bir yıldan sonra ne olacak orası belli mi???

bende afişlerde gördüm bugun carsıda ttnetin sayfasında bu kampayaya dair hiç bi bilgi yok.
  • Mayıs 2013'de notebook taksitleri bitiyor. Aslında memnun olmama rağmen Superonline fiber'e geçiş yapasım var.
    Bütün şartlar uyuyor ama taahhüt falan var, düzeni bozmaya gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 11 Ekim 2012; 17:12:08 >
  • 3 İL DE OLDUĞUNA EMİN MİSİNİZ

geçen hafta yeğenim de oldu üstelik engelli üyelikle aynı rakama yüzde 25 de indirimli verdiler
  • Bu illerde Superonline'ın yaptığı yatırımdan dolayı çok müşteri kaybettiğinden dolayı sıkıntılıydı, sonunda indirim yapmış Telekom.
  • Urfa da olsaymış iiimiş. Bi sormak lazım yinede
  • Bugün 59 tl ye internet+telefon cazip gelmişti ona geçicektim şimdi bunu görünce şok oldum baya internet 19-20 liraya falan geliyor çok iyi fiyat şimdi 59 tl ödersem kazık yiyecekmişim gibi geliyor...
  • Cidden 3 ille sınırlı olması kötü olmuş.
  • antalyayada gelene kadar beklicem evimde tel yok uydunet kullanıyorum antalyada da bu kampanya olursa hemen alırım
  • ben alacaktım sırf ttnet diye vazgeçtim.1yıl sonra aboneliği iptal ettirmen gerekiyor yoksa 100 lira civarı fatura gelir.
  • Superonline bızık bızık öttürmüş sevgili TTNet'i. El-ayak dolaşmış. Rüyamda görsem inanmazdım.
  • Link falan yok mu ? Net hızı kaç acaba.

• ben bu kampanyadayım zaten ama tivibu olayı gazikentte çekmiyormuş şimdilik..Çok da lazım değil...39 tl internet bana yeter...
  • harbiden ttnetin durumu kötü bu ne böyle hiç kıl aldırmayan arkadaşlar sürekli indirim yapmaya başladı
  • Uzun bir süre piyasanın kaymağını da yedi ama TTnet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Mayıs 2013'de notebook taksitleri bitiyor. Aslında memnun olmama rağmen Superonline fiber'e geçiş yapasım var.

superonline taahhut cezalarini da oduyor, ama nb veya pc icin odemez sanirim:)

• quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Mayıs 2013'de notebook taksitleri bitiyor. Aslında memnun olmama rağmen Superonline fiber'e geçiş yapasım var.

superonline taahhut cezalarini da oduyor, ama nb veya pc icin odemez sanirim:)

Benim taahhütüm yok. Geçtiğimiz Şubat ayında bitti. Bu kampanya yine taahhüt ister o yüzden TTNet'e bağlı kalmak istemiyorum. Notebook taksitleri bitince fikrim değişebilir, 6-7 ay var daha.
  • Sadece 3 il için geçerli ise yazik

• Ben abone olup kullanmaya başladım. Gerçekten iyi bir kampanya. Fiber hızım 23Mbit download 2 Mbit upload. Tivibu bugün bağlandı ve gayet güzel. Kampanya 3 il ile sınırlı maalesef.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.