Şimdi Ara

Star Citizen (Çıkmadı) [ANA KONU] (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.248
Cevap
44
Favori
94.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mahfuzalbayrak

şu an oyun diye bir şey yok ortada.

O zaman hala beklemekte yarar var
  • serkanay54 kullanıcısına yanıt
    Kısaca bu ay veya önümüzdeki ay çıkartmayı planladıkları FPS için ön hazırlık olduğunu söyleyip cıkartılar bu güncellemeyi yani hadi 0 dan birdaha demelerine ihtimal vermiyorum 25 GB az bir rakam değil işin suyunu çıkartmaktan başka bir şey olmaz bence ama oyunu sürekli açıp oynayan biri değilseniz beklemekte yarar olabilir tabi.
  • F-Rock kullanıcısına yanıt
    Her ikinize de katılıyorum, bugün güncellemeye çalıştım da olacak gibi değil, 80 kbit i geçmiyor birde hız, gece gündüz açık bıraksak
    elektrik faturasından bir gemi parası daha çıkacak ,
    dosyaları laptopa kopyalayıp oradan yapmayı düşünüyorum güncellemeyi, zararı minimize etmek lazım bir yerde

yahu bir de oyunu ssd ye kurmayı düşünüyordum , 100 gb haberini görünce yalan oldu o işte, yaktın bizi Chris abi...
    en azından oyun dolu dolu geliyor buna da razıyız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyperneon -- 23 Mart 2015; 21:34:18 >
  • hyperneon kullanıcısına yanıt
    Benimde aklımda SSD var oyun için.Oyunda yüklemeler uzun sürüyor
  • Fautzin kullanıcısına yanıt
    yerinizde olsam oyun betaya geçmeden almam ssd yi, yarın çıkıp 150 gbı biz yaptık oldu, demesinler sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyperneon -- 23 Mart 2015; 21:39:33 >
  • Bende bu oyunu uzun zamandır takip ediyorum bakalım, sonuç ne olacak. SSD olayına gelince 120gb SSD mevcutta var. BF4 kurulu olduğu için 55GB zaten gidik durumda. Oyunlar için ekstra 250GB SSD almam ufukta görünüyor. Fakat PCI-E takılan SSD olayında ilerleme var. Bu yıl bu tarz ürünler çoğalır, aynı zamanda fiyatları düşer diye bekliyorum. Avantajı 2-3 kat daha hızlı ve ekstra güç bağlantısı istemiyor sanırım, gücü anakart üzerinden alıyor. Sata yok, power yok.
  • Ufak bir soru soracağım arkadaşlar oyunun MMO kısmı nasıl olacak ? Sunucu yapısı vs ? Anladığım kadarı ile tek bir sunucuya sahip değiller.Guild Wars ve Elder Scrolls'daki gibi cross realm mantığında mı olacak ?
  • Retaliator hangara geldi ve Gladius'lada uçabiliyoruz.Gladius genel anlamda dengeli gözüküyor,maksimum hızı 240.Şimdilik bilinen diğer gemilerin maksimum hızları:

SHIP TOP SPEED
    300i ..... 230
    315p ..... 230
    325a ..... 230
    350r ..... 300
    Aurora CL Clipper ..... 150
    Aurora ES Essential ..... 150
    Aurora LN Legionnaire ..... 150
    Aurora LX Deluxe ..... 150
    Aurora MR Marque ..... 150
    Avenger ..... 220
    Cutlass Black ..... 180
    F7C Hornet ..... 200
    F7C-M Super Hornet ..... 200
    F7C-R Hornet Tracker ..... 200
    F7C-S Hornet Ghost ..... 200
    Gladius ..... 240
    M50 Interceptor ..... 280
    Mustang Alpha ..... 200
    Mustang Beta ..... 200
    Mustang Delta ..... 200
    Mustang Gamma ..... 270
    Mustang Omega ..... 270
    Vanduul Glaive ..... 250
    Vanduul Scythe ..... 240

Şimdi Retaliator hakkında konuşmak gerekirse gemi bombardıman uçağı ile denizaltı kırması bir şeye benziyor.Geminin yeterli ateş gücü var.5 tane kendinden mürettebatlı seviye 4 e kadar geliştirilebilen taret ve bir miktar güdümlü füzeye sahip.Torpidolar ise oldukça ölümcül olacağa benziyor.Yalnız torpidolar muhtemelen güdümsüz ve yavaş olacak.Bundan dolayı torpidolar sadece yavaş ve büyük hedeflere karşı etkili olacak.Bunun haricinde gemi bana göre çok büyük zayıflıklara sahip.Geminin hızı gerçekten çok yavaş olacağa benziyor.Gemiye sadece seviye 5 iki tane motor takılmış.Yani Freelancer'la aynı.Ama bu gemi Freelancer'dan tam 5 kat daha ağır.Belki seviye 5 te olsa takılan motorlar özel olacak ama yinede yavaş olacağa benziyor.Diğer bir sorun boyutları,Constellation'dan 10 m uzun ve tam 2 katı genişlikte buna karşın kalkanı sadece seviye 3.Buda onu çok kırılgan yapacak gibi gözüküyor.Retaliator sadece belirli durumlarda kullanılmak için dizayn edilmiş bir gemi,özelliği oyundaki en büyük sınıf gemiler olan Capitallere karşı etkili olmak.Bunun dışında çok fazla bir şey vaat etmiyora benziyor.

Birde Freelancer ve Constellation elden geçirelecek.Constellation'un içi ve Freelancer'inda kokpit görüşünün değiştirilebileceği söyleniyor.Bundan sonra hangara gelecek gemiler arasında sırada Starfarer,Khartu-Al ve P-52 Merlin(Sadece Constellation içinde)var.Gemilerle ilgi genel bilgiyi buradan görebilirsiniz.
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/tnx5w5EwJw23lPYhHdlHs5g/htmlview

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Versalid -- 26 Mart 2015; 12:48:58 >

• Versalid kullanıcısına yanıt
    Retaliator zaten bombardıman gemisi adı üstünde sitede de böyle sınıflandırılmış, büyük gemilere saldırmak ve onlara ateş destegi saglamak.Ek görevi de eskortluk etmek Caterpillar türevi kargo gemilerine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fautzin -- 26 Mart 2015; 16:47:09 >

• Avenger ile bende Star Citizen topluluğuna katılmış bulunmaktayım. Hadi hayırlısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uygar2580 -- 29 Mart 2015; 20:27:30 >
  • şöyle bir video paylaşılmış bugün, bizden deneyen var mı merak ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyperneon -- 1 Nisan 2015; 14:25:42 >
  • hyperneon kullanıcısına yanıt
    Zaten benim bu oyunda en çok merak ettiğim gemideki bir adam tuvaletteyken gemiye füze isabet ediyor adam tuvaletle birlikte boşluğa süzülüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eufloria

Zaten benim bu oyunda en çok merak ettiğim gemideki bir adam tuvaletteyken gemiye füze isabet ediyor adam tuvaletle birlikte boşluğa süzülüyor

• Eufloria kullanıcısına yanıt
  • Selamlar arkadaşlar bende aranıza Mustang Alpha ile katılmış bulunmaktayım. :)
  • Star Citizen türkçe anlatımlı olarak aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz arkadaşlar.

https://www.youtube.com/watch?v=1sN5eawvJAY
  • skylarkman S kullanıcısına yanıt
    Öncelikle tebrik ederim güzel bir çalışma yapmışsınız baya uğraşmışsınız belli İngilizcesi yeterli olmayan bir çok arkadaşın merak ettiği bir çok konuya da değinmişsiniz.

Lakin bazı noktalarda eleştiri değilde (Zira Emeğe Saygı) düzeltme yapmak isterim, Öncelikle Oyun sadece Pc ye çıkacak konsola çıkarmayı düşünmediğini Chris Roberts kendi ağzından defalarca söyledi kendi lafını yerse bilemem ama %999.999 böyle bu noktayı biraz muğlak bırakmışsınız konsol sahibi arkadaşları gereksiz yere ümitlendirmeyelim.

Bir diğer nokta Türkçe olup olmayacağı oyun başta söylenilen diller dışında kalan dilleri desteklemeyecek kaldı ki bunu ben değil Chris Roberts ve yakın ekibi diyor hali hazırda birçok dili desteklese de Türkçe beklemek bence iyi niyet temennisinde nirvanaya ulaşmaktır.

Oyunda sadece insan ırkını seçebiliyoruz diğer ırkları seçmek gibi bir şansımız yok bunu da ben değil Chris Roberts bir kaç defa tekrarladı tabi gelecek ne getirir bilemeyiz ama yine %999.999 böyle ayrıca oyunda insan dışında kesin bilinen 5 ırk var bunlar sırasıyla insanların savaşarak hemen hepsini yok ettiği Tevarinler, (Tevarinler konusu biraz muğlak bırakılmış hepsinin yok olduğunu söyleyenlerde var hayatta kalanların insanlarca ''köleleştirildiğini'' söyleyende) Xi'An, Banu, Vanduul, ve keşfedilmeyi bekleyen Kr'tak, (bunlar hakkında kesin bilgi yok malum keşfedilmemiş bir ırk) lakin bütün ırklar bunlar diyemiyoruz zira oyun genişledikçe yeni ırklar keşfedebileceğimiz söyleniyor.

Gel gelelim Auroradan 60 saatte Constellation Andromeda ya geçiyor oluşumuz gözünüzü seveyim bu bilgiyi nereden buldunuz oyun daha dengeleme aşamasında Alpha betada kaldı ki 45 dolar niree 275 dolar niree oyunda gemi almanın o kadar kolay olmadığını üzülerek söylemek zorundayım yahu Auroranın 16 birim kargo kapasitesi varken Andromeda nın 1100 birim kapasitesi var 16 birimle 60 saatte Andromeda alabiliyorsak 1100 birimle 60 saatte alacak ne kalırsa artık bilemiyorum.

Meslek konusuna girmeyeceğim.

Arena Commander için fizik işlemiyor demişsiniz saka herhalde şu haliyle fizik motoru değme oyunlara tozunu yutturuyor.

Reel oyuncuları ASLA köle olarak alamayacağız kaldı ki NPC karakterleri köle olarak aksakta bazı sistemler de bu yasak bu yüzden görüldüğünüz yerde öldürülebilirsiniz.

İniş yapılabilen her gezegen elle şekillendiriliyor. Random olayını Chris Roberts kesin olarak reddetti.

Son olarak şu ölüm olayı fazla derine girmeden EVE Online deki sistemin biraz değiştirilmiş hali var Star Citizen'da Kısaca Clon diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F-Rock -- 9 Nisan 2015; 16:38:29 >

• alpha 1.1.1. çıkmış.... turretler kullanıma açılmış yani 2 oyuncu aynı anda bir gemide oynayabilecek.
    https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/14652-Star-Citizen-Alpha-111-Released
    tabiki her gemide değil
    Starting today, three of our ships, the Super Hornet, the Cutlass Black and the newly released Gladiator

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilonsahiden -- 11 Nisan 2015; 10:07:30 >
  • bağışlar ne kadar oldu acaba ?meraktan duramıyorum.
  • ben robert ın yerinde olsam, biraz daha bagıs toplayıp ulke satın aılırım
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.