Şimdi Ara

Star Citizen (Çıkmadı) [ANA KONU] (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.248
Cevap
44
Favori
94.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun süre direndim ama ben de sonunda aldım, dayanamadım.
    40$'lık Aurora MR ve 5 dolarlık Arena Commander Pass aldım.

Akşam gidinde kuracağım.
    Sabırsızlıkla bekliyorum bu oyunu.
  • Star Citizen Arena Commander Modulu artik herkese MultiPlayer olarak acildi.

http://starcitizenglobal.com/threads/star-citizen-arena-commander-multiplayer-herkese-acildi.247/
  • Oyunu güya aldım ama bi türlü indiremiyorum ki.
    2 gündür 150kb/s'nin üzerine çıkmıyordu hız, dün 20-30'larda dolandı resmen.
    1 haftada mı indireceğim bunu? :)
  • Video yağmuruna hazır olun.

Buda Constellation modellerinin sayfası.

https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/14080-The-2945-RSI-Constellation-Lineup

• Oyun türkçe çıkıçak mı yada düşünüyolarmıymış bilgisi olan lütfen söyleyebilirmi.
    Her dil var bi tükçe yok bütün oyunlar neredeyse böyle bıktım abi bune ya latince var filipince var daha neler neler koyan adamlara sorsan hangi ülkelerin dili bunlar diye bişi diyemez türkçeye gareziniz mi var arkadaş işşallah bu oyunda böle olmaz
  • archVillain A kullanıcısına yanıt
    Canli yayini izledik guzeldi ama BETA nin adi bile gecmedi.Sanirim 31 Kasim 2014 PAX da FPS haricinde BETA ninda 2015 yilinda cikacaginii duyururlar.Canli yayindaki kesintiler kotuydu ve oyundan ziyade daha cok yeni gemi tanitip satislarini arttirdilar denebilir.Surekli yeni gemiler cikartip insanlari cezbedip insanlari gemi almaya yonlendirmek yerine artik elle tutulur bir oyun istiyoruz.Mesela ELITE ciddi anlamda ilerliyor okudukllarima gorede BETA dan cok memnunlar.Biz hala ALPHA hatalari ve yuksek pinglerle ugrasiyoruz.Paket lost da cabasi.
  • killnOd kullanıcısına yanıt
    2018'de anca oynarız.
  • Arkadaşlar bende ufak bir gemiyle giriş yaptım ve 325A aldım. Ancak kontrol konusunda bazı sorularım olacak. Devamlı oyanayan arkadaşlar hangi kontrol cihazını kullanıyorlar? (Mouse-klavye / joystick-klavye / gamepad-klavye) Hangisini tavsiye edersiniz? Kontrol ayarlarınız hakkında bilgi verirseniz sevinirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OcEloTT -- 18 Ağustos 2014; 16:52:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

2018'de anca oynarız.

Hocam 1-2 ay para biriktirip bende alacagim fakat anca 40 dolarlik alabilirim.

Kafama takilan sey bunu alirsam ileride Constetillation gibi gemilere oyun ici paralarla sahip olabilecek miyim? Sayfalarca tartismistik biliyorum ama son aciklamalarda degisiklik oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiç alakam olmayan bi alanda olsa uzay similasyonu, bende aldım az önce şu siyah hornet hoşuma gitmişti ama 140 dolarda kıyamadım valla ne çıkar sararmı beni oyun bilmediğim için. umarım buda battlefielddeki gibi rakip uçakla birbirimizin arkasına geçmek için sürekli daire çizip sonuca ulaşamayınca can sıkıntısı ve baş dönmesi sonucu uçaktan atlamamla son bulan bir oyun değildir, hadi onda atlayıp stinger filan sallıyorum bunda onuda yapamayız
  • @Ahmi524

Yok hocam değişmedi. Herşeyi oyun içi parayla alabileceğiz.

@Tygris85

En iyisi bence emin olmadan fazla para vermeye gerek yok. Star Citizen'da gemiler çok hızlı dönüyor o yüzden kovalamaca rakibin arkasına geçme yok. Sıkıntı olmaması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 19 Ağustos 2014; 17:18:34 >
  • Oyunun amacı ve fıyatı nedır? Ilk oynayanlar ıcın karmasıkmıdır? Soyle bı kısa ozetle anlatırmısınız. Mobılde oldugumdan her sıte her yazı gozukmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

@Ahmi524

Yok hocam değişmedi. Herşeyi oyun içi parayla alabileceğiz.

@Tygris85

En iyisi bence emin olmadan fazla para vermeye gerek yok. Star Citizen'da gemiler çok hızlı dönüyor o yüzden kovalamaca rakibin arkasına geçme yok. Sıkıntı olmaması lazım.

Teşekkür ederim hocam. 1-2 aya ön sipariş geçerim galiba
  • Oyun hakkında türkçe içerikli videolar yayınlamaya başladık, genel anlamda oyun hakkında bilgilerin yanı sıra içerisinde barındırdığı modlar ve oynayış hakkında videolar da ilerki zamanlarda youtube kanalımıza eklenmiş olacak dileyen arkadaşlar kanalımıza üye olabilir ve internet sitemiz üzerinden üyelik formu doldurabilirler.Sitemiz üzerinden her türlü soru ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz elimizden geldiğince istekler ve sorular cevaplanacaktır.

Ayrıca oyunda hesabı bulunan arkadaşlarhttps://robertsspaceindustries.com/orgs/SCGLOBAL adresinden oluşturduğumuz Organizasyonumuza katılım da bulunabilirler.

Saygılar.

Star Citizen Genel Bilgilendirme

Arena Commander Türkçe İnceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EgeTurk -- 21 Ağustos 2014; 18:22:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

Canli yayini izledik guzeldi ama BETA nin adi bile gecmedi.Sanirim 31 Kasim 2014 PAX da FPS haricinde BETA ninda 2015 yilinda cikacaginii duyururlar.Canli yayindaki kesintiler kotuydu ve oyundan ziyade daha cok yeni gemi tanitip satislarini arttirdilar denebilir.Surekli yeni gemiler cikartip insanlari cezbedip insanlari gemi almaya yonlendirmek yerine artik elle tutulur bir oyun istiyoruz.Mesela ELITE ciddi anlamda ilerliyor okudukllarima gorede BETA dan cok memnunlar.Biz hala ALPHA hatalari ve yuksek pinglerle ugrasiyoruz.Paket lost da cabasi.

Evet bir sürü gemi tanıtıyorlar bence iyi oluyor herkes bu oyunu bir sürü gemi çeşidi olsun diye de alıyor. Gerçi bir sürü oyun var zaten.

Beta ancak 2015'de çıkar.

Bu arada 2K monitör almayı düşünüyorum sırf bu oyun için . Acep Amd FX-8350,1600Mhz 8GB,MSI GTX 660 Tİ PE'yla high'da oynayabilir miyim ki 2K'da

Bu arada Star Citizen konsollara düşünülmüyor sanırım? Sonradan caymacılık yapmasınlar da

• Sonrasindada oncesindede konsol ve mobil cihazlara cikmasi mumkun ve soz konusu bile degil , iciniz rahat olsun.
  • quote:

Sonrasindada oncesindede konsol ve mobil cihazlara cikmasi mumkun ve soz konusu bile degil , iciniz rahat olsun.

Bu oyunda bize özel olsun

Ne zaman çıkar bu arada 2016'ya kadar çıkar mı ki?
  • Beta tahmini 2015 de , full surum ise 2016 da cikacak gibi duruyor.
  • quote:

Beta tahmini 2015 de , full surum ise 2016 da cikacak gibi duruyor.

Beta'da bir sürü bug olacak bence Alpha'da varmış zaten epey. Fakat bence gayet normal böyle bir oyun için.

Yıllardır adam akıllı bir Uzay Sim'i çıkmadı. Bundan kesinlikle umutluyum. Süper bir şey geliyor.

Bu arada Uzay dili ekleyeceklermiş. Çok ilginç olacak. Yeni gezegenler yeni uzaylı yaratıklar keşfetmek daha da süper olur. .

Umarım oyunun full sürümünden sonra oyuna olan destek bitmez de sürekli bir şey eklerler .

Bu arada oyun 2 yıl olmuş geliştirilmeye başlayalı.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.