Şimdi Ara

NEWMAN N1 // 4.3' IPS Android 4.0 MTK6577 1G RAM 3G GPS 8 MP (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.274
Cevap
18
Favori
108.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: that_inspector

quote:

Orijinalden alıntı: kuts
    Hocam ben bunu xda'dan aldim, ama onlarda kesin bbs newmandan almistir. Yalniz Beta 2 yaziyor, ve dosya bugun yollanmis o linke. Yani bu o sizin denediginiz miui'nun guncellenmis hali olabilir.

Indiriyorum su anda yuzde 60 dayim, yavas iniyor.

Evet, oradaki arkadaşlar da newman forumundan almıştır. Dediğiniz gibi o betanın güncellenmiş hali bu. Ben de dün incelemiştim, bahsettiğim ufak tefek sorunlar bunda da var.

Ana konu linki:http://bbs.newman.mobi/forum.php?mod=viewthread&tid=72592&extra=page%3D1%26filter%3Dtypeid%26typeid%3D28%26typeid%3D28

Bu da Google Translate ile aktarılmış hali:

Update log:  
    ================================================== ==========================
    12.03 update content:

· · · · · Repair automatic restart bug
    · · · · · UI interface re-typeset, clean and tidy · · · · · repair topics replacement problem · · · · · repair external card mount, built-in card is temporarily unable to unlock Caton mount · · · · · repair · · · · · fluency optimization
    · · · · · Join three seconds fast boot

12.03 update package download address:
    http://pan.baidu.com/share/link?shareid=140343&uk=2905181389

Brush Description:
    · · · Card brush, boot time is longer (about 2-3 minutes) for the first time, please be patient.
    · · · In order to avoid an unknown bug, do not recommend the use of large memory. After looking forward to do a special optimized for large memory is relatively stable.

================================================== ============================

rom description:
    Support dual card dialing
    SMS, temporary supports dual card using a the go SMS modified version instead, late repair
    Support the global theme
    Camera, wifi, Bluetooth and other basic functions of normal
    Some bug fixing process reference xx Forum compile repair and retain the part of the copyright information, and to express my gratitude!

Note:
    The interface does not support dual-card set boot prompt settings, click Cancel, otherwise the phone will automatically restart
    Contact could not be copied from the sim card contacts to the phone, the solution: the the Brush before phone book export to sd card, brush miui from sd recovery can be.

Support 2G, 2.5G memory directly brush machine theory supports 3G, please self-test.

Hatalardan ziyade bir ton gereksiz program ve oyun koymuslar..

yeniden v5 gommers ' e geçtim, su an en stabil olani. Tek kusuru Gps'in çalismamasi bende.

• arkadaşlar hangi model için kaç tane rom üretilmiş olduğunu kıyaslayabileceğim ya da herhangi bir modele ait tüm romları bulabileceğim bir site var mı?
  • arkadaşlar bir sorum olacak.benim zopo da şu sıralar yolda.ancak kafama takılan bişey var.kargo durumu ptt de şu an şöyle gümrükten geçmiş mi yoksa hala takılma riski var mı?denizlide yaşıyorum.
    quote:

1. Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM) 05/12/2012 11:47:38

• quote:

Orijinalden alıntı: that_inspector

quote:

Orijinalden alıntı: mendoza27

Gps yi halen hallededim gomers v5 yuklu yokmu yardim edecek

Gommers v4 ve v6 denedim ben bir sonuç alamadım GPS konusunda. Lewa romda birkez bağlandım, zaten aktif olarak kullanmadığım için gps uygulamalarını kaldırdım.

Şu linkte x15 nickli arkadaşın kullandığı gps ayarları var, dilerseniz recovery menüsüne girip oradan rm yükler gibi yükleyin belki işe yarar.

http://www.mediafire.com/?tf9nsfglg4vtkab

teşekkürler dostum dediğiniz şekilde yükledim gommers v5 e uyduları buldu. Syngic.v12.1.3 kullandım fena değil cihazı bir kaç defa kapattım açtım .gps yi kapattım açtım sorunsuz şekilde gps uydularını buldu ama kullandığım navigasyon programı ne kadar stabil bilemediğim için tam olarak karar veremeddim eğer gps sorunu olan varsa x15 arkadaşın vermiş olduğu eklentiyi yükleyerek gommers v5 de sorunu giderebilirler. teşekkürler x15 ve the ınspector dostum.ayrıca sorunsuz kullanılabilecek ve full olarak tavsiye edebileceğiniz başaka program varsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: drfettah

http://www.aliexpress.com/item/Unlocked-oneX-Android-4-0-3G-Smart-Phone-4-7-inch-SIM-Free-WiFi-GPS-WCDMA/666568961.html

arkadaslar bu telefon nasıl sizce bunun gibi çok ilanvar. görüşlerniz?

Arkadas satici cihaz icin dual core da dememis quad core da dememis qual core yazmis oyle bisey yok. Kasten oyle yazmis bence bikac kez. Neyse ben guvenmedim hic uzak dur bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mrb arkadaşlar benim telefonum açıkken şarj olma süresi 6 yada 7 saat falan sürüyor kapalıyken 3 veya 4 saatte doluyor
    kapalıyken doldugu zaman açtıgımda %98 gösteriyor açıkken şarj oldunda %100 oluyor bu normalmidir
    sizdeki şarj süreleri nasıll
    birde şarjım 1 günde bitiyor
    konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yrd lütfen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gicae1705

arkadaşlar bir sorum olacak.benim zopo da şu sıralar yolda.ancak kafama takılan bişey var.kargo durumu ptt de şu an şöyle gümrükten geçmiş mi yoksa hala takılma riski var mı?denizlide yaşıyorum.
    quote:

1. Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM) 05/12/2012 11:47:38

Merhaba hocam,

Gümrük işleminin nerede yapıldığını bilmemekle birlikte kargonuzun birkaç güne elinizde olacağını söyleyebilirim. Şimdiye kadar bu şekilde Ptt sayfasında yazı görünen tüm kargolar alıcılara sorunsuz teslim edildi.

quote:

Orijinalden alıntı: mendoza27
    ... teşekkürler x15 ve the ınspector dostum.ayrıca sorunsuz kullanılabilecek ve full olarak tavsiye edebileceğiniz başaka program varsa sevinirim.

Sorunun hallolmasına sevindim hocam. Alternatif olarak IGO Myway navigasyon uygulamasını deneyebilirsin.

quote:

http://www.aliexpress.com/item/Unlocked-oneX-Android-4-0-3G-Smart-Phone-4-7-inch-SIM-Free-WiFi-GPS-WCDMA/666568961.html

Yukarıdaki arkadaşın da belirttiği gibi güvenilir bir satıcı bulun hocam. Klon telefonlarda çok belli olmasa da birçok çeşit var. Rami, işlemcisi, ekran özellikleri önemli. Aliexpress'teki satıcılar test sonuçlarıyla oynayabiliyor ona bakıp değer vermeyin telefonlara. Birkaç arkadaş aldı One X klonu. Denk gelirse onlardan fikir alın, adlarını şu an hatırlayamadım.

quote:

Orijinalden alıntı: giresunlu4

mrb arkadaşlar benim telefonum açıkken şarj olma süresi 6 yada 7 saat falan sürüyor kapalıyken 3 veya 4 saatte doluyor
    kapalıyken doldugu zaman açtıgımda %98 gösteriyor açıkken şarj oldunda %100 oluyor bu normalmidir
    sizdeki şarj süreleri nasıll
    birde şarjım 1 günde bitiyor
    konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yrd lütfen?

Merhaba hocam, şarjın bu kadar çabuk tükenmesi kullandığın roma bağlı olabilir. Gommers V6 romu kullanıyorsan işlemcinin sürekli yüzde yüzde çalışma ihtimali var. v5 romuna geçip bir de öyle dene. Benim telefon açıkken 2,5-3 saate şarj oluyor, şarjımda 1,5-2 gün gidiyor. Lewa rom kullanıyorum, son 4-5 sayfada yanılmıyorsam konuyla ilgili bilgiler var. Uğraşmak istemiyorsanız ilk olarak Gommers V5'i deneyin.

• hocam bu örnekti aceleyle link attım gördüm cevapları sağolun tegra 3 işlemcili htc one x klonu bunlar. hoşuma gitti hani kullanan varsa hatırlıyorum bu forumda alan olmuştu.
  • quote:

hocam bu örnekti aceleyle link attım gördüm cevapları sağolun tegra 3 işlemcili htc one x klonu bunlar. hoşuma gitti hani kullanan varsa hatırlıyorum bu forumda alan olmuştu.

Tegra 3 işlemcili telefonların fiyatı nedir blmiyorum ama bu fiyat aralığındaki hemen hemen tüm Çin üretimi telefonda MTK 6775 veya 6577 var. O işlemci isimlendirmeleri de aldatmaca olabilir, bir forumda üzerinde 1700 mah yazan bataryanın aslında 1400 olduğu gibi bir yazı okumuştum. Onun için güvenilir satıcı çok önemli.

Şimdi aklıma geldi, one x alan arkadaşların konusu vardı. Buyur buraya bir bak:http://resim.donanimhaber.com/m_68220945/tm.htm

• Merhaba arkadaşlar... Bu üründen son 10 gün içerisinde alan oldu mu? Eternal Team şu anda bu ürünü fabrikasından tedarik edemediğini belirtti bana... Birde bu newman n1 telefon için üreticinin bir web adresi yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pardayyan

Merhaba arkadaşlar... Bu üründen son 10 gün içerisinde alan oldu mu? Eternal Team şu anda bu ürünü fabrikasından tedarik edemediğini belirtti bana... Birde bu newman n1 telefon için üreticinin bir web adresi yok mu?

Son zamanlarda bulunamıyor sanırım stoklarda. Takip ettiğim kadarıyla alan olmadı. Neo N02 ve Jiayu G3 aldı bazı arkadaşlar. Bir önceki başlığa (Diğer Android Telefonlar) dönerseniz konularını görebilirsiniz.

Newman'in ana sitesi:

http://www.newsmyglobal.com/

• Merhaba ben gommers v6 kurmustum ilk aldigimda sarj birgun anca gidiyor ve çok gec sarj oluyor.gommers v5 te bu sorunlar yok saniriim.v5 e gececegim ama uygulamalari mi nasil koruyabilirim.ve ben cepnet kullaniyorum ama youtubeden veyaa baska bir yerden video izleyemiyorum nedendir acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Uzak dur derim.Satıcının 0 Feedback'i var..
  • şu an nerden sipariş verebilirim stok olan biryer önerebilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: afoR1zma

şu an nerden sipariş verebilirim stok olan biryer önerebilirmisiniz

Aliexpress.com da ben stok olan satıcı bulamadım belki feedback puanı düşük olanlarda vardır... Acelen varsa bu telefon şu an indirimde...

THL W3
    http://www.aliexpress.com/store/product/4-5-android-phone-THL-W3-MTK-6577-Dual-Core-3G-WCDMA-RAM-1GB-ROM-4GB/103919_617940783.html

Fiyatı 210.39 $

Edit: Fiyat yazmayı unutmuşum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pardayyan -- 6 Aralık 2012; 15:45:39 >

• HOCAM TABİKİ ALMADIM BUNUN GİBİ ÇOK CİHAZ VAR FEEDBACKLER İYİ. HATTA LİNK VEREYİM.
  • Bir şey sormak istiyorum:

imei numarasını aktaracağımız telefonun 3G GPS gibi özellikleri yoksa, Newman ile bu özellikleri kullandığımızda sorun çıkar mı? imei'nin çakma olduğunun bu yolla ortaya çıkması ihtimali var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @mc@bey -- 6 Aralık 2012; 18:22:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: @mc@bey

Bir şey sormak istiyorum:

imei numarasını aktaracağımız telefonun 3G GPS gibi özellikleri yoksa, Newman ile bu özellikleri kullandığımızda sorun çıkar mı? imei'nin çakma olduğunun bu yolla ortaya çıkması ihtimali var mı?

Sorun olacagini sanmiyorum..

LewaOS linki olan varmi beyler, birde onu deniyim, su gps olayi onda çalisir belki.
  • arkadaşlar zte huawei lenovo gibi bilindik markalar daha iyi değilmidir.neden başka marka alıyorsunuz merak ettim
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.