Şimdi Ara

YENİ SKODA OCTAVIA ANA KONU (172. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.421
Cevap
193
Favori
1.276.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zzgx

beyler 2012 kasa bir octavia ile 2013 kasa arasında çılgın bir fark var mı ?
    manuel ve dsg için ayrı ayrı yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    bütçem bir türlü 50 bin tl'nin üzerine çıkamadığından ikinci el almayı düşünüyorum..
    Alacağım aracı 4-5 yıl kullanacağım. Tavsiye ve yorumlarınızı rica ediyorum..

Görsel olarak yeni kasa daha büyük ve daha hoş görünsede eski kasa octavia gerek malzeme kalitesi gerek yol tutuş gerekse konfor olsun daha üstün tabiki bu benim yorumum büyük ihtimalle bu forumda karşıt fikirler ağırlıklı olacaksada ben böyle düşünüyorum. Ha yeni octavianın üstün yanlarıda var tabi hafifleyen ağırlığı beraberinde düşük yakıt tüketimi ve yüksek performans getirdi. Sonuç olarak paran eski kasaya yetiyorsa bence onu al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu bayiler beni çıldırtacak arkadaşlar bir işe niyetleniyoruz karar kılıyoruz araç almayı istiyoruz ilk çıktığında oldukça fazla bayilerde olan 1,6 tdı manuel elegance octavialar şimdi aralık sonuna kadar sıra yazıyorlar araç teslimi gerçekleştiremiyorlar beni o zamana kadar bekleteceklermiş bu neyin nesi oluyor ya vw den sonra birde bunlar mı çıktı sıra yazmaya. zaten sene sonuna yaklaşıyoruz ellerinde bir sürü araç olacak kalacak bu zamanlarda bunu sıra yazma işini nasıl yapıyorlar 2 ay sonra bir kampanya yapıp stoktaki araçları bitirmeye yana yana müşteri bulmaya çalışmayacaklar mı ? rapide bile 1,5 ay sıra yazıyorlarmış benim elimde şuan araç almak için para var o kadar bekleyemem başka bir araç alacağım aslında başka bir markaya vw grubu zorla teşvik ediyor bununda farkında değiller galiba çzüm bulamadıklarına göre böyle yapmaya devam ettiklerine göre yılda 4000 5000 kişi sıra beklememek için başka bir markaya yönelse ciddi bir satış hedefindende uzak kalıyorlar. yani bu adamların müşteriye mi ihtiyaçları yok anlamıyorum ben şuan müşteri memnuniyeti göremedim istediğim arabayı aldırmayan vw grubuna teşekkürler......

• Bu araca 2013 colombus navigasyonu en ucuz nasıl temin edebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Radiologist

Bu araca 2013 colombus navigasyonu en ucuz nasıl temin edebilirim

Ucuz olur mu bilmiyorum ama ST forumda bir üye yakın zamanda elinde olacağını yazmıştı birkaç kez.

• Bugünkü servis randevusundan arka amortisörlerin değişim kararı çıktı. Sipariş verildi..

• ssanol S kullanıcısına yanıt
    Gözünüz aydın.
  • arkadaşlar biraz alakasız oldu ama arka sis farlarını kontrol etmek geldi aklıma dün akşam. bi arkadaşımız yazmıştı benimki tek far yanıyor serviste yazılım güncellemeden sonra birşeymi oldu diye. kontrol ettim benim aracında arka sis farı sadece soldaki yanıyor. sağdaki yanmıyor. normali böyleymiş demekki çünki ben daha servise gitmedim güncelleme yapılmadı yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulenthaydar

arkadaşlar biraz alakasız oldu ama arka sis farlarını kontrol etmek geldi aklıma dün akşam. bi arkadaşımız yazmıştı benimki tek far yanıyor serviste yazılım güncellemeden sonra birşeymi oldu diye. kontrol ettim benim aracında arka sis farı sadece soldaki yanıyor. sağdaki yanmıyor. normali böyleymiş demekki çünki ben daha servise gitmedim güncelleme yapılmadı yani.

Normali tek yanmasıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: enoktakenokta

quote:

Orijinalden alıntı: bulenthaydar

arkadaşlar biraz alakasız oldu ama arka sis farlarını kontrol etmek geldi aklıma dün akşam. bi arkadaşımız yazmıştı benimki tek far yanıyor serviste yazılım güncellemeden sonra birşeymi oldu diye. kontrol ettim benim aracında arka sis farı sadece soldaki yanıyor. sağdaki yanmıyor. normali böyleymiş demekki çünki ben daha servise gitmedim güncelleme yapılmadı yani.

Normali tek yanmasıdır.

Neden tek yanar? Mantığı nedir?
  • 1.2 TSI Elegance ile ilgili gelişme var mı?
    DSG 2015ten önce gelmez diyorlar zaten ama donanımlı 1.2 ile ilgili bilgi alabilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: idurmus

quote:

Orijinalden alıntı: zzgx

beyler 2012 kasa bir octavia ile 2013 kasa arasında çılgın bir fark var mı ?
    manuel ve dsg için ayrı ayrı yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    bütçem bir türlü 50 bin tl'nin üzerine çıkamadığından ikinci el almayı düşünüyorum..
    Alacağım aracı 4-5 yıl kullanacağım. Tavsiye ve yorumlarınızı rica ediyorum..

Görsel olarak yeni kasa daha büyük ve daha hoş görünsede eski kasa octavia gerek malzeme kalitesi gerek yol tutuş gerekse konfor olsun daha üstün tabiki bu benim yorumum büyük ihtimalle bu forumda karşıt fikirler ağırlıklı olacaksada ben böyle düşünüyorum. Ha yeni octavianın üstün yanlarıda var tabi hafifleyen ağırlığı beraberinde düşük yakıt tüketimi ve yüksek performans getirdi. Sonuç olarak paran eski kasaya yetiyorsa bence onu al.

çok teşekkürler,
    2012 kasası eski kasa olarak mı geçiyor ? yeni kasa octavia dediğimiz zaman hangi yıldan başlar ?
    Ayrıca arabanın en yakın aralık ayına sipariş verilebilmesi sene sonuna doğru kampanya yapmayacağı anlamına gelir mi ?

• versamaxx V kullanıcısına yanıt
    Arkadan gelen araç fren lambası sanmasın diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: hackersun

1.2 TSI Elegance ile ilgili gelişme var mı?
    DSG 2015ten önce gelmez diyorlar zaten ama donanımlı 1.2 ile ilgili bilgi alabilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: genious61

Gözünüz aydın.

Teşekkürler.. Yani ses olayı var ve bunu artık inkar etmemeleleri güzel..

• Formda 1.2 kullanicisi takipcisi vs. pek yok sanirim.
    Ambition icin hiz sabitleyici ile ilgili bir gelisme yok mu acaba?

• Arkadaşlar merhaba yaklaşık 4 aydır skoda octavia aracımı kullanıyorum bugün ise ilk defa uzun yolculuğa çıktım oldukça rahat ve konforlu geçti ancak akşam karanlığında farlarım öndeki araçları rahatsız ediyormuş hissine kapıldım araç elegance versiyon farlar afl xenon yani yükseklik ayarını yaptığı gibi hıza göre de mercek açıları değişiyor ancak far ayarsızlığı olabilir mi ? Daha sıfır araç ? Yorumlarınız nedir ? Saygılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ambiti ye CC olmuyormus.
    3 ay arac yokmus vs.
    Goren de petnir ekmek gibi satiyo zanneder.

• ambiti nedir yahu:) bayadır foruma girmiyordum,gecen hafta aracın on tamponuna ve dikiz aynalarına seffaf koruma filmi yaptirdim,cok iyi oldu,kesinlikle tavsiyeederim,cizilmelere karsi tas sekmelerine karsı birebirir

• nerde ve kaça yaptırdın hocam?
  • my.ozkara kullanıcısına yanıt
    reklam olur diye yazmadım,sonax a fiyat 550 tl,

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.