Şimdi Ara

YENİ SKODA OCTAVIA ANA KONU (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.420
Cevap
193
Favori
1.276.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: swat882

şimdi bu arabanın tipinin 90 lı yıllardan kalmadığını nerden anlayacağım?

bilmiyoruz ki şimdi seni o konuda nasıl ikna ederiz ? yani bizi aşar bu durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: archaeologist

quote:

hocam lütfen objektif olun sizce tipi güzel mi?
  • quote:

quote:

quote:

ben güncel kasayı kullanıyorum. bu aracı F/P dikkate alarak satın aldım ve hiç de pişman değilim. casus fotğraflardan çok anlaşılmasa da yeni octavia güncel kasadan daha güzel geldi bana. ama senin de dile getirdiğin gibi radikal bir değişiklik de yapılmamış. hatta bir çok kişi eski kasayla yenisini karıştıracaktır. yeni bir konseptle tamamen farklı bir model araç üretmiyorsanız bir araç daima tasarımda ruhunu korumalı diye düşünüyorum.
    şayet kalite ve donanımda bir düşüşe gitmezse rahatlıkla elimdekiyle değiştirip gelebilirim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

ben güncel kasayı kullanıyorum. bu aracı F/P dikkate alarak satın aldım ve hiç de pişman değilim. casus fotğraflardan çok anlaşılmasa da yeni octavia güncel kasadan daha güzel geldi bana. ama senin de dile getirdiğin gibi radikal bir değişiklik de yapılmamış. hatta bir çok kişi eski kasayla yenisini karıştıracaktır. yeni bir konseptle tamamen farklı bir model araç üretmiyorsanız bir araç daima tasarımda ruhunu korumalı diye düşünüyorum.
    şayet kalite ve donanımda bir düşüşe gitmezse rahatlıkla elimdekiyle değiştirip gelebilirim.

umarım memnun eder sizi

• quote:

Orijinalden alıntı: evilonthemove

quote:

Orijinalden alıntı: bombar_dıman

mevcut kasayı önden makyajlamışlar o kadar. yapılan kamuflaj masrafına değmez, yazık..

Skoda, 2013’ün ilk aylarında satışa sunulacak modeli Octavia’yı önümüzdeki ay tanıtmayı planlarken, aracın en son çekilen casus görüntüleri elimize ulaştı. Model; tıpkı Audi A3, yeni Golf ve Seat Leon gibi MQB platformuna katılacak.

Mevcut modeline göre yeni Octavia, gözle görünür biçimde daha büyük olacak ve orta düzey araba segmentine dahil olmak üzere kurduğu planları doğrultusunda geliri daha yüksek müşterilere hitap edecek. MQB platformu sayesinde 2013 model Octavia, şu an ki modelden daha hafif olacak ancak buna rağmen uzunluğu 250 mm artarak toplam da 4800 mm’ye çıkacak.

En donanımsız versiyon, rakiplerine göre yine daha ekonomik fiyatlarda daha geniş alan sağlarken, malzeme ve ürünlerde yüksek kalite materyallerin kullanımı fiyatları arttıracak gibi görünüyor. Yeni Octavia’da üst düzey kalitenin tercih edilmesinde ki en büyük ve belirgin neden ise araca seviye atlatarak diğer tanınmış Avrupa markalarını geride bırakabilmek.kaynak:http://www.traraba.com/2012/2013-skoda-octavia-sizdirildi/

Bu cümle beklentimi 2 kat daha arttırdı.Octavia' nın şuan ki kasası bile çok iyi bir araç.Hatta Jetta' dan daha kaliteli diyebilirim.Bana kalırsa yeni araç alma arifesinde olanlar bu aracı beklesinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: 207m

quote:

quote:

mevcut kasayı önden makyajlamışlar o kadar. yapılan kamuflaj masrafına değmez, yazık..

Skoda, 2013’ün ilk aylarında satışa sunulacak modeli Octavia’yı önümüzdeki ay tanıtmayı planlarken, aracın en son çekilen casus görüntüleri elimize ulaştı. Model; tıpkı Audi A3, yeni Golf ve Seat Leon gibi MQB platformuna katılacak.

Mevcut modeline göre yeni Octavia, gözle görünür biçimde daha büyük olacak ve orta düzey araba segmentine dahil olmak üzere kurduğu planları doğrultusunda geliri daha yüksek müşterilere hitap edecek. MQB platformu sayesinde 2013 model Octavia, şu an ki modelden daha hafif olacak ancak buna rağmen uzunluğu 250 mm artarak toplam da 4800 mm’ye çıkacak.

En donanımsız versiyon, rakiplerine göre yine daha ekonomik fiyatlarda daha geniş alan sağlarken, malzeme ve ürünlerde yüksek kalite materyallerin kullanımı fiyatları arttıracak gibi görünüyor. Yeni Octavia’da üst düzey kalitenin tercih edilmesinde ki en büyük ve belirgin neden ise araca seviye atlatarak diğer tanınmış Avrupa markalarını geride bırakabilmek.kaynak:http://www.traraba.com/2012/2013-skoda-octavia-sizdirildi/

Bu cümle beklentimi 2 kat daha arttırdı.Octavia' nın şuan ki kasası bile çok iyi bir araç.Hatta Jetta' dan daha kaliteli diyebilirim.Bana kalırsa yeni araç alma arifesinde olanlar bu aracı beklesinler.

hem kalite hemde genişlik açısından D sınıfı araçlara rakip olacak gibi gözüküyor.Skoda rapid in C sınıfı araçlara kafa tutan iç ve bagaj hacmine(550litre) bakınca octavianın dahada büyütülmesi çok olağan

• arkadaşlar super b hakkında konu acmak ıstemedım acaba SUPERb nezaman kasa değişiyor sağlam bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARNİNG

arkadaşlar super b hakkında konu acmak ıstemedım acaba SUPERb nezaman kasa değişiyor sağlam bilgisi olan varmı?

2013 te makyajlanacak diye okumuştum bi yerde.mevcut kasa 2009 da çıkmıştı.yakın zamanda kasa değişikliği olmaz bence
  • anladım sanırım 2014-15 gibi de kasayı değiştirirler
    kasa makyajında arka farlar a5 kasa audiye benzıyor ve ledli spy fotosunu gördüm araştırıken.
    hayırlısı
  • quote:

arkadaşlar super b hakkında konu acmak ıstemedım acaba SUPERb nezaman kasa değişiyor sağlam bilgisi olan varmı?

2015 temmuz.
  • quote:

skoda 2015'e kadar bütün modellerini yenileyecek. rapid avrupa'da satışa sunuldu. 2013'ün ilk çeyreğinde tirkiye'de satılmaya başlanacak. 2014'te octaviayı, 2015'te de süperbyi yollarda görmeye başlarız.
  •  YENİ SKODA OCTAVIA ANA KONU
  • quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

YENİ SKODA OCTAVIA ANA KONU

arkası haricinde aynı jetta gibi olmuş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

quote:

quote:

bu kasa bile pahalıyken yeni çıkacak kasaya güç yetmez gibi duruyo

• 39.000 bine gelir ise satar yoksa sinek avlar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

39.000 bine gelir ise satar yoksa sinek avlar .

Evet Volvo V40 80,000 e satılırken Octavia 'nın hakkı da 39,000 olmalı dimi:))

Yoksa farklı sınıf araç mı bunlar

Ya da arada yarı yarıya kalite farkı mı var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: asoz

quote:

almanya başlangıç fiyatı octavia 15.000 euro

v40 25.000 euro.

80 e rdesign 180 hp otomatik v40 alabiliyorsun. 80 hp değil.

kaça gelsin octavia sen söyle

• quote:

quote:

quote:

v40 25.000 euro.

Ya kaça gelirse gelsin, mümkünse 10.000 TL 'ye dağıtsınlar da vatandaş ucuz arabaya binsin ..

Ben senin fiyat biçmene takıldım.. Volvo V40 'a 80.000 - 90.000 TL 'yi pahalı değil diyorsun , mevzu Octavia olunca 39.000 TL fiyat biçiyosun..

İkisi de aynı sınıf araba değil mi diyorum.. Senin biçtiğin fiyatlardan Octavia'yı mantık kabul etsem Volvo'ya 80-90 verilmez demek olur.. Yok yine senin biçtiğin Octavia fiyatını mantık kabul etsem bu sefer de Volvo taş çatlasın 60.000 eder..

İki yorumun arasındaki çelişkiye değiniyorum yani, biçtiğin fiyatlardan biri yanlış..

Hangisi yanlış olan sen söyle şimdi :))

• quote:

quote:

quote:

quote:

v40 25.000 euro.

Ya kaça gelirse gelsin, mümkünse 10.000 TL 'ye dağıtsınlar da vatandaş ucuz arabaya binsin ..

Ben senin fiyat biçmene takıldım.. Volvo V40 'a 80.000 - 90.000 TL 'yi pahalı değil diyorsun , mevzu Octavia olunca 39.000 TL fiyat biçiyosun..

İkisi de aynı sınıf araba değil mi diyorum.. Senin biçtiğin fiyatlardan Octavia'yı mantık kabul etsem Volvo'ya 80-90 verilmez demek olur.. Yok yine senin biçtiğin Octavia fiyatını mantık kabul etsem bu sefer de Volvo taş çatlasın 60.000 eder..

İki yorumun arasındaki çelişkiye değiniyorum yani, biçtiğin fiyatlardan biri yanlış..

Hangisi yanlış olan sen söyle şimdi :))

fiyatı ben biçmedim skoda biçmiş avrupa için.15.000 euro demiş başlangıç.

skodaya sor mantığı kavrayamadıysan

audi a3 e de 80-90 veriyorsun aynı sınıf birçok parçası ortak araç

hem volvo gibi 180 beygir falan değil 120 beygir.

• quote:

fiyatı ben biçmedim skoda biçmiş avrupa için.15.000 euro demiş başlangıç.

skodaya sor mantığı kavrayamadıysan

audi a3 e de 80-90 veriyorsun aynı sınıf birçok parçası ortak araç

hem volvo gibi 180 beygir falan değil 120 beygir.

Vay anam vay, sen de değişik kıvırmalara başlamışın arkadaş..

- Audi A3'e kim veriyormuş bakayım 80-90 ?
    - Audi A3'e 80-90 verilir dediğim tek bir mesaj göster bana .. Sana Volvo V40 alıp hediye edeceğime söz veriyorum..
    - Audi A3'e 80-90 verilmez..

- Volvo 180 beygir diyorsun da, 115 beygir Volvo , 105 hp VAG motoru kadar yürüyemiyorken, 180 beygir Volvo da ancak VAG grubunun 140 hp 'lik motoru kadar yürür.. Bu durumda araba 140 hp'lik yürüdükten sonra 180 hp olsa ne olur, 200 hp olsa ne olur..

Bak seni de uyarayım, benim ağzımdan çıkmayan kelimeleri ben söylemişim gibi davranma, fena bozarım, sonra bazıları gibi Nick değiştirmek zorunda kalırsın..

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.