Şimdi Ara

YENİ SKODA OCTAVIA ANA KONU (679. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.421
Cevap
193
Favori
1.276.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 677678679680681
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam anadolu sigortadan sigorta yaptırdım 400 tl. Kasko güneş sigortadan yaptırdım 950 tl. 2013 model octavia 1.6 tdi için.
  • 1350 TL trafik 1650 TL kasko aracı dün aldım ;))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkmat40

1350 TL trafik 1650 TL kasko aracı dün aldım ;))

hocam opsiyon parası vermişsin resmen :)
  • quote:

Maşallah ne kadar yüksek rakamlar bunlar. Yaş 30 dan düşük sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iatros81

quote:

Maşallah ne kadar yüksek rakamlar bunlar. Yaş 30 dan düşük sanırım.

Yaşım 33 ,ilk araç eşimin adınaydı.5 yıldır üzerimde araç yoktu.3 yıllık hasarsızlık da gitmiş oldu.yApacak birşey yok hocam..allah kaza bela vermez ise seneye indirim alırız inşallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ilkmat40 kullanıcısına yanıt
    Yasim 28 1.5 yıl önce uzerime araba varmış oradan indirim yakaladım 888 tl ye sigorta yaptırdım kasko ise 1220 tl ye çıktı benim ki de ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de Mayıs ortalarından kasko sigorta yaptırdım. Kasko full 810 tl sigorta ise 600 tl tuttu...

• Selam arkadaslar, bugün 1.2 tsi dsg için fiyat aldım son 72bin dediler. Sizce nasil fiyat? Pazartesi den sonra fiyatlar guncellenecekmis indirimde olabilir dedi temsilci arkadas. Birde eğer alacak olursam bayiden ne gibi hediyeler talep etmeliyim? Tecrubelerinizi paylasirsaniz sevinirim.

• Kasko 990
    Sigorta 1110
    Yaş 27

• exbiolog kullanıcısına yanıt
    73.850 tl zaten normal fiyatı 2 defa zam geldi zam gelmeden önceki fiyatı hemen hemen zaten pek bi indirim yapılmamış bence... Zaten araba firmalarının her zaman ki yaptığı iş bu zam yapıyorlar yıl içinde sonra da o zamları indirim olarak geri sunuyorlar müşterilere...

• hasanhuseyin4446 H kullanıcısına yanıt
    Hocam aracın liste fiyatı 74850 ama benzinli modeller için 2000tl kampanya var , bu durumda bayi %1 indirim yapmis oldu. Sıkı pazarlıkta durum ne olur bilmiyorum ama çok fazla bir indirim yapacaklarını da dusunmuyorum. Çünkü %2 karla sattıklarını söylediler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • exbiolog kullanıcısına yanıt
    Ben mayıs 10 gibi 1.2 dsg optimali minoris jantlarıyla 71 bine aldım. Şuan liste fiyatı 74850 tl. 72 bin normal bir fiyat bence...ben aldıktan sonra 1250 tl zam geldi...

• 1.6 tdi dsg octavia ile aranıza katıldım.
  • quote:

Skoda’ya Hem Satışta Hem Serviste Yaz Geldi
    6/8/2016
    Skoda sahibi olmak isteyenleri ve Skoda kullanıcılarını yaz aylarında avantajlı günler bekliyor. Haziran ayına özel olarak hazırlanan satış kampanyasında birçok fırsat sunuluyor. Ayrıca "Yaz Bakım Kampanyası" ise Skoda kullanıcılarına cazip indirimler sağlıyor.

Haziran ayı boyunca özel olarak hazırlanan kampanya ile Skoda modellerine 2.000 TL'ye varan indirimlerle ve cazip fiyatlarla ulaşmak mümkün. Yeni Superb, Yeti ve Octavia'nın dizel modellerinde 1.000 TL, Fabia, Rapid ve Rapid Spaceback modellerinde 1.500 TL'lik özel fiyat avantajı sunuluyor. Ayrıca benzinli Octavia satın almak isteyenler ise 2.000 TL'lik özel avantajdan yararlanabiliyorlar.

Skoda satın almak isteyenler, Haziran ayında sunulan bu özel fiyat avantajlarıyla birlikte Skoda Finans ile anlaşmalı olarak düzenlenen %0 faiz oranı fırsatı sunan kampanyasından kredi de kullanabilecekler.

Parçada, işçilikte ve motor yağlarında yüzde 20 indirim

Skoda aynı zamanda mevcut kullanıcılarına da avantajlı kampanyalar sunuyor. Skoda kullanıcıları 2 Temmuz tarihine kadar araçlarını Skoda Yetkili Servisi'ne götürerek "Yaz Bakım Kampanyası"ndan yararlanabilecekler. Bu kampanya dahilinde Skoda Orijinal Bakım Parçaları, Castrol Professionel Edge motor yağları ve işçilikte yüzde 20 indirim gerçekleştiriliyor.

Skoda Yaz Kampanyalarıyla hem satış hem serviste avantajlı fırsatlar sunmaya devam ediyor.

RSS

Servis kampanyası başlamış bu arada.Bekleyenlere duyurulur.

• Oktavia mı jetta mı

• 30.000 bakımı için servis 635 tl fiyat çıkardı. Kampanya fiyatı. Normalde 770 civarı imiş. Sizce fiyat normal mi?

1.2 tsi dsg elegance

Servis İzmir Vosmer

• Fatihoctavia kullanıcısına yanıt
    peki hocam hediye olarak bir şey aldınız mi?

• merdogan2004 M kullanıcısına yanıt
    İlk 5 ayda jetta 2750 adet octavia 4100 adet sattı.. Hangisi olduğuna karar verin...

• Anlamadığım normalde otomatik vites her pakette olmayabilir ama bunlar düz vitesi koymamış. Saçma değil mi? 1.4 tsi 150 lik neden düz vites olarak yok fiyat listesinde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

Anlamadığım normalde otomatik vites her pakette olmayabilir ama bunlar düz vitesi koymamış. Saçma değil mi? 1.4 tsi 150 lik neden düz vites olarak yok fiyat listesinde

Mantığı ne tam olarak bilmiyorum ancak aynı motoru kullanan Golf 7'de de manuel seçeneği yok. İşin daha garip yanı ise yine aynı motorlu Superb ve Passat'ta hem manuel hem de DSG seçeneği var. Nedenini bilen varsa bizi aydınlatırsa sevinirim. Belki de motorlar tam olarak aynı değildir. 1.4 150hp ACT BMT diye geçiyor her şeyleri ama??
  • 
Sayfa: önceki 677678679680681
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.