Şimdi Ara

YENİ SKODA OCTAVIA ANA KONU (664. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
16.421
Cevap
193
Favori
1.276.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 662663664665666
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Basligin uzerindeki dugmeye basili tutup cikartiyorsunuz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: versamaxx

Arkadaşlar bu ön koltuk başlıkları nasıl çıkıyor, koltuk kılıfı takacağım. Bir türlü çıkaramadım.

Kafalık ların demirlerinin koltuklara girdiği kısımda kapakcıklar var. Sağ taraftaki kapak çığı esneterek yukarı çekin ve yukarı doğru sürün. Altındaki siyah kısımda bir tırnak var, bu tırnağı bir tornavida ile yukarıya iterken kafalıgi yukarı çekin, çıkacaktır. Ben de bugün koltuk kılıfları mi taktım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgao2000

Basligin uzerindeki dugmeye basili tutup cikartiyorsunuz..

Malesef öyle olmuyor.

• Aynen Levcho hocam, dediğiniz gibi yapabildim ben de, teşekkürler..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • citroen1400guz C kullanıcısına yanıt
    Arkada kol dayama yok. Ama optimal gayet yeterki bence.

Opsiyon ekletmek güç, ancak sipariş ile alıyorsanız oluyor.
  • Levcho L kullanıcısına yanıt
    Ne tornavodasi ne bastirip cikarmasi bende yuvarlak buton dugme var basili tutup yukari cekiyorsun.. bu da benden gelsin

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS9sV0r4hb1f8xff-yG7MlJ3puXdAw6pWKaBEPX5F7DaYOy6DMxVI-KrDBKAg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgao2000 -- 23 Nisan 2016; 22:40:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgao2000

Ne tornavodasi ne bastirip cikarmasi bende yuvarlak buton dugme var basili tutup yukari cekiyorsun.. bu da benden gelsin

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS9sV0r4hb1f8xff-yG7MlJ3puXdAw6pWKaBEPX5F7DaYOy6DMxVI-KrDBKAg

Dostum foto paylaştığın kafalıklar, bizim sahip olduğumuz araçlardaki gibi değil. Aracınızı özel yapım veya bu kafalıklar orjinal değil, degiştirilmiş.

• Aracım 74000 km de..47 binde kavramayi garantiden degistirdim..vuuufv diye ses geliyordu...baska bir sorun yasamadim...
    Şahsi kannaatim kullanimin da cok önemli olduğu....
    Ayrica tüm çift kavramali araçlar için gecerli olmak koşuluyla,100 bin km den fazla binmeyeceksin..satıp yenisini alacaksın...

• Levcho L kullanıcısına yanıt
    Sifir alirken deri nubuk koltuk siparisi vermistim demek kafaliklarda degismis...

• taylor1956 T kullanıcısına yanıt
    Soyledigim gibi onceki octaviamda 40 binde kavrama ve megtronik degismisti istune 60bin yaptim sorun yoktu .. yalniz tsi olmasindan mutevellit araci kanirtarak cok sert kullaniyordum...o birden kavrama ve firlama hissine abonman olmustum.. bu yeni dizel octavia da ise dizelin verdigi bayginlikla sakin kullaniyorum bakalim bunda ne olacak ... garantiyi 4 yil yaptim..

• citroen1400guz C kullanıcısına yanıt
    40 gün oldu ben alalı,gayet memnunum.Arka kol dayama yok optimalde.Parasına göre güzel araç oktavia :)
  • hasanahsen H kullanıcısına yanıt
    Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin ins... Bende 1.2 tsi style dsg octimi alali 40 gün oldu şimdilik bende çok memnunum sizin aracınız binzili mi ortalama yakıt tüketiminiz nedir acaba?

• 3. Kez trafik cezası yedim. Muayene geçmiş ben 3 yılın sonunda diye biliyorum ruhsata Mart işlemişler. Bir ay geçince cezayı yazdılar. Benim babamın cep telefonuna muayene süresi ile ilgili bilgilendirme mesajı geliyordu. Bana gelmeyince daha vakti var zannediyordum polis de öyle bir şey yok kendin takip etmen gerekiyor dedi. Neyse sormak istediğim arka stop lambası az birşey kırık muayeneden geçer mi

• Servise götürdüm bugün, haftaya en erken çıkar dediler. Arka stop değişip boya yapılacak altı üstü Ayrıca 05/2015 arabaların navigasyon olayını sordum. 06/2015 ten sonrakilere geldi dediler. Alırken var zannetmiştim(1.6 dsg elegance) Evladiyelik araba aldığım için biraz üzdü bu detayin olmaması.

• hasanhuseyin4446 H kullanıcısına yanıt
    Size de kazasız belasız sürüşler dilerim.Manule 1.2 optimal.Şehir dışı ilk gün 300 km yol yaptım 6L/100km

Şehir içi de 7L/100km
  • lakers45 kullanıcısına yanıt
    2015 in 5. Ayından itibaren uretilenlerde var smart link fakat aktivasyon kodu istiyor oda servislerde 600 ile 700 Türk lirası arasında aktif hale getiriyorlar bi dünya para verelim araca bide bu aktivasyon için para istesinler saçma geliyor bana gerçekten...

• hasanahsen H kullanıcısına yanıt
    Benim yaşadığım yer isim icabı ile engebeli yüksek olan yer buralarda 7.3 ortalama ama düzlüğe indiğimde 70 km yol yaptın orada 5.5 lt gördüm demek oluyor ki izin yolda ortalama 5.0 ile 5.5 lt arasında olacak gibi...

• Son kararımı verdim ve ben de aranıza katılıyorum allah izin verirse.
    1.6 dizel otomatik optimal alacağım. Ankara And otomotiv 87400 den 86 bine düşüyor daha da düşmüyor son zamanlarda fiyat almış olan veya daha uygun olarak alınabilecek bayi tavsiyesi olan varmı?
    Zaman sıkıntım da yok hazirana kadar bekliyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanhuseyin4446

2015 in 5. Ayından itibaren uretilenlerde var smart link fakat aktivasyon kodu istiyor oda servislerde 600 ile 700 Türk lirası arasında aktif hale getiriyorlar bi dünya para verelim araca bide bu aktivasyon için para istesinler saçma geliyor bana gerçekten...

Aslında skoda merkeze (Çek Cumhuriyeti) iletilmek üzere İngilizce olarak matbuu bir dilekçe hazırlayabilrim.

Ama skodacı arkadaşlar zahmet edip yollarlar mı bu mailleri?
  • Ben de adana Skoda yetkili servisten ek aksesuarı olmayan skoda octi style tdi DSG için 90.5 fiyat aldım ama henüz sıkı pazarlık aşamasına girmedim.
  • 
Sayfa: önceki 662663664665666
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.