Şimdi Ara

YENİ SKODA OCTAVIA ANA KONU (619. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.420
Cevap
193
Favori
1.276.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sehir ici Ankara 130 tl ile 600 km..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Octavia en ust paketin donaniminda geri gorus kamerasi mevcutmu? Internet sitesinde yazmiyor.

Sizce bu aracin dizeli 5 - 6 sene kullanmak icin alinirmi?
  • Style pakette yok. Benim önceki aracim 2011 otomatik jazz di,Allah izin verirse 4 yıl yada daha fazla binmek üzere aldim, kişisel tercih bence alinir.

• quote:

Orijinalden alıntı: serta2

Octavia en ust paketin donaniminda geri gorus kamerasi mevcutmu? Internet sitesinde yazmiyor.

Sizce bu aracin dizeli 5 - 6 sene kullanmak icin alinirmi?

Ben bir onceki octavia tsi i 5 sene kullandim...Bu dizelide 5 sene binerim Allah kismet ederse.. tabiki en az 5 sene kullanirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgao2000 -- 20 Kasım 2015; 22:46:37 >
  • serta2 kullanıcısına yanıt
    Opsiyonel olarak satın alınabiliyor geri görüş kamerası.

Neden alınmasın, bizde aynı düşünceyle aldık belki daha da uzun kullanırız.
    Fakat dsg alacaksanız uzun vadede sorunlarla karşılaşmanız muhtemel, sorunlarıyla nam salan bir şanzıman.
    Eğer dsg alacaksanız mutlaka 2 ya da 3 yıl garantiyi uzattırın, ve bakımlarınızı yetkili serviste yaptırın. Garanti bittikten sonra bile sorun çıkarsa eğer tüm bakımlar yetkili serviste yapıldıysa iyi niyet garantisi kapsamına sokabiliyorlarmış araçları.

• opsiyon olarak neler alınabiliyor ? ben göremedim herhangi bir liste yada fiyat ?

ayrıca dizel düz ful donanım octi için en son fiyat alan var mı ?

aracın kullanıcıları memnunlar mı ? herhangi bir kronik sorunu var mı ?

yüksek hızlarda nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 20 Kasım 2015; 23:36:20 >
  • Foto bugün çekildi. Ankara-İstanbul güzergahında. Yol hafif aşağı meyilliydi. Kesinlikle doğru birşey değil bunun farkındayım, acelem vardı ve yol müsaitti. Yoksa her zaman yapılacak şey değil. Ankaradan istanbula 2.5 saatte girdim. Octavia 1.2 tsi dsg

YENİ SKODA OCTAVIA ANA KONU

• Anlık yakıt tüketimi 150-160 km/h hızda yaklaşık kaçı gösteriyordu.
  • 450 km yi 2.5 saatte aldınız, hadi küsüratı düşelim 400 km olsun :) Valla ne diyeceğimi bilemedim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

Anlık yakıt tüketimi 150-160 km/h hızda yaklaşık kaçı gösteriyordu.

150-160ta bakmadım ama 200le giderken 12.5 civarı gösteriyordu hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

450 km yi 2.5 saatte aldınız, hadi küsüratı düşelim 400 km olsun :) Valla ne diyeceğimi bilemedim...

Hocam tam olarak 450 km değil. İstanbulun girişini kastettim levhaya kadar olan kısım. O da 400 km idi. Mesela yolun sonuna doğru baktım 2 saatte 340 km yol gitmişim. Ortalama hızım yüksekti baya.

• Bu arada bi scirocco yu tokatladım. adam şaşırmıştır çünkü 180le arkasına yapıştım selektör yaptım adam sağa çekip abandı önce bi uzaklaştı arkasından ben de bastım 200-210 derken en son pes etti tekrar sağa çekti yol verdi 230la geçtim yanından. 1.2 tsi olduğunu bilse çok şaşırırdı heralde.

• ozzo27 kullanıcısına yanıt
    Çok para vermisiniz..
    Mtech modul ve ampulle ( d3s) çok daha hesapli bitirebilirdiniz..üstelik mtech modul ve ampuller çok kalitelidir...

• Cevaplar icin tesekkur ederim.

TSI motor alsam istanbul ici ne kadar yakar sizce?

Donanimlari goremiyoruz keske gorsek bayiye gittigimizdede elindeki araci sunuyor opsiyonlari sayin dedigimde cevap vermekten uzak duruyorlar.

DSG sanzimandan herkes sikayetci o zaman duz vites alirim.

Octavia alirken hangi opsiyonlari ekletelim ve istanbul ici dizelmi benzinlimi? Ne dersiniz.
  • Levcho L kullanıcısına yanıt
    Bana gönderir misiniz kodları
  • Abstraction kullanıcısına yanıt
    dizelde 6 sene sonra kara geçiyorsun diyorsunuz ama satarken dizeli yine farkla satıyorsun. aldığın ki gibi fark olmuyor ama yine de 4 5 bin far ediyor...
  • Hocam o önce bi uzaklaştı dediniz ya orada siz geçemeyince yapacağını yapmış sonra da bırakmıştır zaten, sizin onu geçmeniz için o arabada 4 kişi sizinkinde tek olmanız lazım yoksa pek mümkün değil

Ama ben 1.6 tdi ile 1.5 120 bg atmosferik otomatik yeni kasa mazda 3ü geçmiştim.

• fisbone F kullanıcısına yanıt
    O fark aracın durumuna kondisyonuna ve piyasasına bağlı olarak değişir, 2. Elde fark o kadar yüksek olmuyor, alırken fazladan verilen fark gerçekten kendini geç amorti ediyor. Bunu dizel octavia kullanıcısı olarak söylüyorum.

• Abstraction kullanıcısına yanıt
    hiç olmadı aynı da olmaz herhalde en kötü 3 4ü bulur fark.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abstraction

Hocam o önce bi uzaklaştı dediniz ya orada siz geçemeyince yapacağını yapmış sonra da bırakmıştır zaten, sizin onu geçmeniz için o arabada 4 kişi sizinkinde tek olmanız lazım yoksa pek mümkün değil

Ama ben 1.6 tdi ile 1.5 120 bg atmosferik otomatik yeni kasa mazda 3ü geçmiştim.

Haklısınız hocam ama önce abandı fazla uzaklaşamadı ben arkasından tekrar yapışınca sağa çekti ben geçtim arkamdan aynı süratle gelmeye devam etti bir süre. Bassa geçerdi tabi ama belki daha yüksek hıza çıkmaya çekinmiştir. 250-260 basması lazım neticede. Neyse belki de dediğiniz gibidir de işte insan kendi görmek istediği gibi görüyor mutlu oluyor bir an

• 
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.