Şimdi Ara

YENİ SKODA OCTAVIA ANA KONU (433. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.421
Cevap
193
Favori
1.276.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2015 modellerin Fiyatları tahminen ne zaman açıklanır ve siparişler alınır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bulentcandan B kullanıcısına yanıt
    ACC, Lane Assist, Brake Assist gibi sistemlerin opsiyon olarak bile Türkiye'de sunulsa ciddi olarak satılır ve marka algısı daha da yükselir. Bu sistemlerle birlikte fiyatı 90 bin tl olabilir ki bu da alınabilir seviyelerde. Ben alırsam böyle donanımla almak isterdim. Aşağı yukarı aynı donanıma sahip s60 bu opsiyonla 123 bin tl'yi geçiyor.

• kasım sonunda 1 yılını dolduracak octavia 1.6 dsg elegance arabam.5.300 km yapmışım biryılda..1.yıl sonunda servise/bakıma gideceğim.aracı erya dan almıştım.istanbul için 1.yıl bakımı için en iyi fiyatı nereden aldınız?gidip kazıklanmayalım durduk yere...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anatolianbull

kasım sonunda 1 yılını dolduracak octavia 1.6 dsg elegance arabam.5.300 km yapmışım biryılda..1.yıl sonunda servise/bakıma gideceğim.aracı erya dan almıştım.istanbul için 1.yıl bakımı için en iyi fiyatı nereden aldınız?gidip kazıklanmayalım durduk yere...

Atik oto

• 3000 km kontrol islemi icin ucret aliniyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: ERHAINSTEIN

3000 km kontrol islemi icin ucret aliniyormu

Ne kontrolüymüş ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERHAINSTEIN

3000 km kontrol islemi icin ucret aliniyormu

Hayir alinmiyor...
    Bu aracin genel kontrolü...ilk bakim 15000 km oldugu icin ,uretimden kaynakli bir priblem varsa ve bu ilk kullanimda ortaya cikarsa tesbit icin..yaklasik 15 dakika falan sürüyor....
    Yag seviyesi ve kacak kontrol
    On takim ve fren
    Lastik basinci Vb...

Varsa şikayetlerle ilgili kontrol...

• Tesekkur ederim

• elegans + sunruuf 80.000 e aldık bakalım yarın akşam teslim alacağız inşallah
  • sıfır octavia elegance tdi dsg aracım nexen marka lastikle geldi.daha önce bu markayı duymamıştım.sizce nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Profilaks

elegans + sunruuf 80.000 e aldık bakalım yarın akşam teslim alacağız inşallah

hayırlı uğurlu olsun.allah kaza bela vermesin.hangi bayiden aldınız?eşantiyon verdilermi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_ocean

sıfır octavia elegance tdi dsg aracım nexen marka lastikle geldi.daha önce bu markayı duymamıştım.sizce nasıl?

Nexen çok eski bir markadır. Kanada üretimi olup, dayanıklıdır. Türkiye'de bilinirliği yok, ayrı bir şey.
  • Araç 76.500 é gelmiş
    İyi fiyat almışsınız
    Hangi bayiden alıyorsunuz
  • quote:

sıfır octavia elegance tdi dsg aracım nexen marka lastikle geldi.daha önce bu markayı duymamıştım.sizce nasıl?

Nexen in octavia daki lastik modeli gayet iyi bir model...
    Uzerinde nerede uretildigi yazar...roadstone ile ayni lastik...çin uretimide olabilir..

• Benim araç continental lastik işe geldi.bana kaliteli gibi geldi.
  • quote:

NEXEN N’Blue HD sürüş istikrarı sağlayan çevre dostu performans lastiğidir. Avrupa dahil olmak üzere global pazarda dikkate değer bir popülaritesi olan N’Blue HD aynı zamanda yakıt tasaruffunu da artıran üstün bir performansa sahiptir.

Geçen yıl Eylül ayında Birleşik Krallık’ın en büyük otomotiv dergilerinden olan Auto Express tarafından ıslak zeminde sürüş istikarı ve zeminle temas testlerinde en iyi dereceye sahip alırken, global pazardaki en büyük sekiz marka içinden üçüncü seçilmişti.

2013 ADAC testinde 38 lastik markası arasında 14. seçilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksaray1 -- 3 Kasım 2014; 23:13:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: serkorg

Ben kaucuk paspas, bagaj havuzu, ilkyardim seti ve yangin sondurme tupu aldim.

orjinal kaucuk paspas vermediler ben çok ısrar ettim yan sanayi verdiler... oda zor zor.. bagaj havuzuna gerek yok octavıa nın arka bagajındakı parça arkalı önlü bir tarafı gri döşeme halıfleks tarzı bir tarafı kauçuk bagaj havuzu.. ilkyardım seti zaten mecbur koyuyorlar hediye eildiğini sanmıyorum. ancak yangın söndürme iyiymiş :-)
  • Arkadaşlar bir yakınım iki ay önce sıfır Octavia aldı. Geçenlerde akşam vakti aracıyla yolculuk yaptık. Farlar açıktı fakat göstergelerde arka aydınlatma kapalıydı fakat kadranların ışığı açıktı. Yani çubukların ışığı yanarken rakamların yazılı olduğu arka plan karanlıktı. Yakınıma sorduğumda "otomatikte ama onu ayarlamadım" dedi. Sebebi nedir sizce?

• SonNn_ S kullanıcısına yanıt
    o farlar açıktı dediğiniz araca ilk bindiğinizde açılan farlaar olmasın bende bir süre bu şekilde sürmüşüm eğer otomatik far değilse direksiyon solundaki düğmeyi saat yönünde çeviriniz bu şekilde açılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanilginli

o farlar açıktı dediğiniz araca ilk bindiğinizde açılan farlaar olmasın bende bir süre bu şekilde sürmüşüm eğer otomatik far değilse direksiyon solundaki düğmeyi saat yönünde çeviriniz bu şekilde açılır.

Araçtan indikten sonra arkadaş devam edecekti baktım farları yanıyor. Sizinkine benzerini söyledim ama ısrar da etmedim. Sanırım yoldayken parklar açıktı sadece. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonNn_ -- 4 Kasım 2014; 0:38:45 >
  • 
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.