Şimdi Ara

Office 2013'ün iOS ve Android versiyonları için Mart 2013 işaret edildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Microsoft'un ürün müdürü Petr Bobek, iOS ve Android platformları Office 2013 uygulamasına dair haberleri doğruladı.

Çek Cumhuriyeti'nde gerçekleştirilen bir etkinlikte konuşan Bobek, ''IHNED'' adlı çek sitesine Office 2013 uygulamalarının 2013 'ün mart ayı içerisinde yayınlanabileceğini söyledi.Yazılım devinin Çek Cumhuriyeti yetkilileri tarafından yayınlanan bir açıklama da ise, Office 2013'ün iOS ve Android uygulamalarının varlığı doğrulanmış durumda. Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, Office 2013'ün Windows işletim sistemi başta olmak üzere Windows Phone, Windows RT, Mac OS,iOS ve Android platformlarında yer alacağı belirtilirken, Office Web Uygulamaları'nın da yeni versiyonunun yayınlanacağı da açıklandı. 

Yine açıklamada Office 2013'ün kurumsal kullanıcılar için aralık ayı içerisinde, bireysel kullanıcılar için de 2013'ün şubat ayında yayınlanacağı ifade edildi. Ayrıca, Office 365 ve mobil platformlar için Office 2013'ün faaliyete geçmesi için ise, 2013'ün mart ayı işaret edildi.

• office candır :))

• ben on senedir açık kaynaklı ofis yazılımı kullanıyorum. mühendsilik brosuyum daha mofficenin ihtiyacını duymadım. özelikle libreoffice in son versyonları çok iyi ve stabil. her işini görüyorsun. tut ki cad yazılımı olarakta drafsight kullanyorum oda beleş o da çok iyi.

• o office e androidde para vermezler.Kaçak indirirler söylemedi demeyin.
  • Yani kısaca demişler ki office kullanmak istiyorsanız WP8 e gelin ^o^

• Şuan iOS'ta office var mı?!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoomKing

o office e androidde para vermezler.Kaçak indirirler söylemedi demeyin.

ios'ta da installous'dan kaçak indirirler.
  • Android'de Office Suite v6.5.959 kullanıyorum, tavsiye ederim, MS'un uğraşmasına gerek yok, olmayan yeni bir şeyler yapsın.

• Galaxy S2 de yüklü gelen Polaris Office en iyisi. Play Store da yok zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: SpyPC

Galaxy S2 de yüklü gelen Polaris Office en iyisi. Play Store da yok zaten.

Konuyla alakasız ama Polaris Officede sayfaya atlama özelliği var mı? Yani 350. sayfada bir şey okumak istiyorsam tek tek bütün sayfaları geçmek zorunda mıyım? Ayraçtan bahsetmiyorum.

• quote:

Galaxy S2 de yüklü gelen Polaris Office en iyisi. Play Store da yok zaten.

Resimdeki Kısayol a basın oraya sayfa numarasını yazacaksınız.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SpyPCGalaxy S2 de yüklü gelen Polaris Office en iyisi. Play Store da yok zaten.

Teşekkür ederim ben ver3.0.31 kullanıyorum ki heralde polaris office 4.0 da var bu menü bende görünmüyor kısayol. sağolun

• bi dünya para ister şimdi microsoft uygun fiyatlı yapsalar herkez orjinal kullanacak ama nerde onlarda ticarii zeka..
  • libreoffice, kingsoft vs...
    bunların yapamadığı hangi işi yapıyor ki MS office ?

• Peki bu Office 2013' ün tam sürümünun tam olarak ne zaman çıkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoTW

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SpyPCGalaxy S2 de yüklü gelen Polaris Office en iyisi. Play Store da yok zaten.

Teşekkür ederim ben ver3.0.31 kullanıyorum ki heralde polaris office 4.0 da var bu menü bende görünmüyor kısayol. sağolun
    quote:

Hayır benimde 4.0 değil bakın

Sizin de olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Ege -- 11 Ekim 2012; 10:34:15 >

• Bekliyorum açıkçası.
  • quote:

quote:

Hayır benimde 4.0 değil bakın
    Sizin de olması lazım.

Teşekkürler :)

• MS Office bence bu zamana kadar yapılmış en iyi yazılımdır. Öyleki Ms in ezeli rakibi bile bu yazılım için inanılmaz paralar teklif etmiş ve yazılımın gelişmesi için her şeyi yapmıştır. Böyle harika bir yazılımın her platformda kullanılabilir olması erişilebilirlik açısından insanlık için inanılmaz faydalı bir şey olacaktır. Bu hizmet için sadece bunun için bile microsoft ne kadar övülse takdir edilip minnet sunulsa azdır diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.