Şimdi Ara

Virginia Beach bölgesindeki McDonald's şubesi ücretsiz iPad kullanımı sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Virginia Beach bölgesindeki McDonald's şubesi ücretsiz iPad kullanımı sunuyor

Ticari şirketler için vazgeçilmez alanlardan birisi olan reklamcılık, zaman zaman ilginç fikirlerle karşımıza çıkıyor.

ABD'de Virginia Beach bölgesinde yeni açılan bir McDonald's şubesi, müşterilerine ücretsiz iPad kullanımı sunarak farklı bir reklamcılık faaliyetine imza attı.

Şubedeki 4 masaya monte edilen beyaz stand içine oturtulan iPad'ler ile müşteriler hem yemek yerken hem de internette sörf yapabiliyor, oyun oynayabiliyor. 

Bölge müdürü, geçen Nisan ayında yapılan McDonald's uluslararası bayi toplantısında karşılaştığı bir Fransız temsilcinin fikirlerinden ilham alarak projeyi ortaya atmış. Fransız temsilcinin işbirliği yaptığı firmadan 5 adet iPad kiralayan müdür, Virginia Beach bölgesinde yeni açılan restoranda müşterinin kullanımına sunmuş.

Ücretsiz iPad kullanımı restorana olan ilgiyi oldukça artırmış. Hizmet sadece tek restoran ile sınırlı ve diğerlerine yayılması planlanmıyor. 

• sevgili ekrem bu haberin bize yararı var mı ? bütün forum toplaşıp virginia beach e mi gideceğiz nedir??
  • Haid oradan ücretsizmiş,bir büyük menü alana bedavadır o kesin kesin.

• Musteriler ipad i patates yedikleri yagli elleriyle mi kullaniyorlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Handsome2000

Musteriler ipad i patates yedikleri yagli elleriyle mi kullaniyorlar :)

Benim gibi biri de varmis yani, ben de ayni seyi dusunmustum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok rahatladım ...

• 4000$'a reklamın en büyüğü. iPad'leri kaldırsalar da olur artık.

• bu yaz virginia beach'te mcdonalds'a uğraşmışlığım vardı da yanlış olana gittim sanırım :D

• Ben gayet normal karşıladım mcdonalds ismini görünce çünkü ben küçükken gittiğimizde psp,ps2 kısacası konsollar vardı ::D ipad gayet normal geliyor kulağa,çocuklar için çok eğlenceli oluyor biz yemekten sonra hemen koşar yarış yapardık. :D:D
  • Vay be Virginia Beach te adam 5 ipad kiralıyıp masaya ücretsiz sabitleyince Türkiye'de bile haber oluyor..
    Advertising within advertising
  • Ekrem hocam bazen paylaştığın haberlerin gerçekten okunacak değeri olmuyor adamlar 5 iPad alıp Ekrem bey sayesinde Türkiye de dahi reklam yapabiliyorlar, bende zaten yemek yerken iPad kullanmak için Virginia Beach'e gidecektim teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: o3

bu yaz virginia beach'te mcdonalds'a uğraşmışlığım vardı da yanlış olana gittim sanırım :D

Bu yeni acilmis herhalde hocam , vb de ki tum mcdonaldslara gitmisimdir gormedim bunu Tabi sezon bitti sehirde insan kalmadi adamlarda satisi artiracak degisik cozum yollari ariyorlar.

Bu arada habere gereksiz diyen arkadaslar , virginie beach e her yaz yaklasik 500-750 turk gidiyor.
  • Bende diyorum bugün bir haber alıcam hayatım değişecek niye hala almadım o haberi diye

Ekrem Editörüm sağolsun o eksiğimi de giderdi
  • virginia'da ki ahlaki tutuculuğu bozmak için yapmışlar sanırım (virgin=bakire=bakir)

• Bizim teknosalarda da kullanilabiliniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayzenberg -- 10 Ekim 2012; 21:38:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iverson03

quote:

Orijinalden alıntı: Handsome2000

Musteriler ipad i patates yedikleri yagli elleriyle mi kullaniyorlar :)

Benim gibi biri de varmis yani, ben de ayni seyi dusunmustum

fotograftaki adamın elindeki kahveden yola çıkarsak sanırım burası mc donaldsın bünyesindeki mc Cafe
  • Virginia beach i bilmeyenler nasil atip da tutuyor , yazin yolda yururken turk e rastlamama durumunuz cok dusuk , pek hosumuza gitmese de yazin turk nufusu bir hayli fazladir
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

quote:

Orijinalden alıntı: o3

bu yaz virginia beach'te mcdonalds'a uğraşmışlığım vardı da yanlış olana gittim sanırım :D

Bu yeni acilmis herhalde hocam , vb de ki tum mcdonaldslara gitmisimdir gormedim bunu Tabi sezon bitti sehirde insan kalmadi adamlarda satisi artiracak degisik cozum yollari ariyorlar.

Bu arada habere gereksiz diyen arkadaslar , virginie beach e her yaz yaklasik 500-750 turk gidiyor.

yav Türk gitse ne olur hangi restoranda ipad var kimin umrunda.

yalnız adamlar dünya çapında iyi kötü reklam yaptılar.

300.000 dolarlık reklam çalışmasını
    5,6 tane ipad kiralayarak yaklaşık 1000 dolara getirdiler takdir ettim

• Virginie beach'teyim çok güzel bir uygulama yapmış adamlar.
  • Virginia News, yerel gazetesi için bile nerdeyse haber değeri yok :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.