EJDERHA DÖVMELİ KIZ SERİSİ (1-2-3) + KİLİTLİ (1 KİTAP) +++
9 Cevap1715 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Konunun Etiketleri
Sayfa: [1]
Giriş

79 Mesaj
Referanslar: 5

Katılım Zamanı:
21 Ocak 2008;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
25 Mayıs 2013; 17:55:33 

1
1 EJDERHA DÖVMELİ KIZ SERİSİ (3 KİTAP) + KİLİTLİ (1 KİTAP) +++ EJDERHA DÖVMELİ KIZ SERİSİ (3 KİTAP) + KİLİTLİ (1 KİTAP) VE HEDİYE OLARAK DA İKİ ŞEHRİN HİKAYESİ KİTABI ÜZERİNDE VERİLMEK ÜZERE TOPLAM 30 TL İSTİYORUM.

DAHA ÖNCEKİ SATIŞLARIMDAN SORUNSUZ ALIŞVERİŞ YAPTIĞIMI GÖRMENİZİ İSTERİM.

ALDIĞIM KİTAPLARI 1 KEZ OKUYUP TEMİZCE KALDIRIRIM. YANİ KİTAPLAR TERTEMİZ SIFIR AYARINDADIR.

EJDERHA DÖVMELİ KIZ SERİSİ TOPLAMDA 3 KİTAPTIR VE İKİ BİN SAYFAYI BULUYOR BEN 4 GÜNDE BİTİRDİM. ÇOK SÜRÜKLEYİCİ VE POLİSİYEDİR.

KİLİTLİ ADLI KİTABI DA 1 GÜNDE BİTİRDİM. POLİSİYE VE GÜZEL BİR KİTAPTIR. AMAZON.COM DA 100BİNLERCE KEZ SATILDI.

İKİ ŞEHRİN HİKAYESİ ADLI KİTABI DA HEDİYE OLARAK VERİYORUM. 1890 LARDA YAZILMIŞ BİR KİTAP. YAZARI İNGİLİZ VE KONUSU FRANSIZ DEVRİMİNİ KONU ALIYOR. GELMİŞ GEÇMİŞ EN ÇOK OKUNAN KİTAPLARDAN (WİKİPEDİA DAN BAKABİLİRSİNİZ.)

DEDİĞİM GİBİ HEPSİ 30 TL'DİR. AYRI AYRI SATILMAYACAK. KARGO ALICIYA AİTTİR. PTT İLE GÖNDERİM YAPILACAKTIR.

KİLİTLİ

Arka Kapak

Kilitli evde bir ceset bulunur. Dedektif Jessica Daniel'ın görevi yalnızca katili bulmak değil, aynı zamanda kilitli bir eve nasıl girilip çıkıldığını da ortaya çıkarmaktır.

Eldeki sınırlı sayıda ipucu ve soruşturma hakkında ondan çok fazla şey bilen bir gazetecinin varlığı Jessica'yı daha başından sıkıntıya sokar.

Aradan uzun zaman geçmeden, ilkiyle benzer halde başka bir ceset bulunur.

Sıradan bir katil, görünüşe göre imkansız olan bu şartlar altında nasıl olur da kilitli evlere girer ve dahası, öldürdüğü insanlar arasında bir bağ kurar?

Yazar:Kerry Wilkinson

Sayfa Sayısı: 408
Dili: Türkçe
Yayınevi: Optimum Kitap

EJDERHA DÖVMELİ KIZ (3 KİTAP)

41 ülkede rekor satış yapan kitaplarının başarısını göremeden 50 yaşında hayata veda eden İsveçli gazeteci Stieg Larsson un zihne kazınacak sahneler, çarpıcı ve canlı karakterler, okurları adeta yerlerine çivileyecek sürükleyici bir kurgu ile her sayfasını ağır ağır ve dokuyarak yazdığı Millennium serisinin ilk kitabı Ejderha Dövmeli Kızı okuduktan sonra, Gefle Dagblad gibi bundan daha iyisi yapılamaz diyebilirsiniz. Ama bu erken bir karar olabilir. Son sözü söylemeden ikincisini beklemenizi tavsiye ederiz.

Olağanüstü Okuyucular kitabı okurken yerlerinden bile kıpırdayamayacak
-SUNDAY TIMES
Fiyat : 30,00 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 3 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Diyarbakır,Kayapınar Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lurtz Uruk Hai -- 11 Ekim 2012; 15:39:28 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün
  • Hediyelik Retro saatler ve kolye (bileklikli saat)
  • Ashton AG132 Starter Pack (Elektro gitar)
  • Kill Zone 3 Sharp Shooter Move Set 16 Ay Sony Eurasia Garantili
  • PREMİER MARKA UYDU ALICISI SADECE 35 TL
  • Game Of Thrones Kitapları 1-2-3 [Türkçe] -40 TL- [SATILDI!!]

• _____________________________

119 Mesaj
    Referanslar: 14

Katılım Zamanı:
    25 Temmuz 2006;
    Durum:
    Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
    11 Ekim 2012; 16:15:17 

takip..

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 5 ürün

Uzaklaştırılmış
    4 gün cezanın,
    3 gün 1 sa. 23 dk. kadarı kaldı.
    14 Ekim 2012; 8:31:01 

Fiyat takip sadece Milenyum serisine 20 verebilirim :)

1566 Mesaj
    Referanslar: 58

Katılım Zamanı:
    8 Nisan 2009;
    Durum:
    Forumda

20 Ekim 2012; 23:49:40 

Kesinlikle okunması gereken bir seri... Önce Lisbeth'e aşık olacaksınız , sonra - çok samimi söylüyorum - hayata bakış açınız değişecek !

Ben böyle bir seri görmedim

Artık referans tutmamaya karar verdim . Herhangi bir alım / satımda profilime bakabilir veya benden referans isterseniz size gösterebilirim . Artık '' şahıs '' olarak bu alana referans yazmıyorum.Çünkü 30.000 TL'den fazla alışverişim olmuş durumda .Ne bir şikayet nede bir zararım olmamıştır kimseye. Benimle alışveriş yapacak arkadaşlar istediği kişiye sorabilir .

Eren ASLANHAN

## Güven kaybetmektense PARA KAYBETMEYİ YEĞLERİM ! ##

FORUMDA ESKİ ve REFERANSLI ÜYELERİN '' FAKE '' HESAPLARI AÇILMAKTA / '' DOLANDIRICILIK '' İÇİN ... HESABIMDA HİÇ BİR ŞEKİLDE PROFİLİM KAPALI DEĞİLDİR VE TÜM İLETİŞİM ADRESLERİM VS.AÇIKTIR . LÜTFEN ÇOK DİKKATLİ OLUNUZ ! ( 27 Mayıs 2014 - 00.47 )

1566 Mesaj
    Referanslar: 58

Katılım Zamanı:
    8 Nisan 2009;
    Durum:
    Forumda

20 Ekim 2012; 23:50:42 

Ekleme : Buradaki AŞK ifadesi ; Hayranlık , sempati , kendimizden bir parça bulmak , anlamında kullanıldı !

Artık referans tutmamaya karar verdim . Herhangi bir alım / satımda profilime bakabilir veya benden referans isterseniz size gösterebilirim . Artık '' şahıs '' olarak bu alana referans yazmıyorum.Çünkü 30.000 TL'den fazla alışverişim olmuş durumda .Ne bir şikayet nede bir zararım olmamıştır kimseye. Benimle alışveriş yapacak arkadaşlar istediği kişiye sorabilir .

Eren ASLANHAN

## Güven kaybetmektense PARA KAYBETMEYİ YEĞLERİM ! ##

FORUMDA ESKİ ve REFERANSLI ÜYELERİN '' FAKE '' HESAPLARI AÇILMAKTA / '' DOLANDIRICILIK '' İÇİN ... HESABIMDA HİÇ BİR ŞEKİLDE PROFİLİM KAPALI DEĞİLDİR VE TÜM İLETİŞİM ADRESLERİM VS.AÇIKTIR . LÜTFEN ÇOK DİKKATLİ OLUNUZ ! ( 27 Mayıs 2014 - 00.47 )

79 Mesaj
    Referanslar: 5

Katılım Zamanı:
    21 Ocak 2008;
    Durum:
    Forumda değil

21 Ekim 2012; 4:39:34 

Öyledir öyle.

117 Mesaj
    Referanslar: 3

Katılım Zamanı:
    16 Ekim 2010;
    Durum:
    Forumda değil

31 Ekim 2012; 0:09:24 

pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sorunsuz alışveriş yaptığım kişiler:ScAnMaN, loveboy85, EASTWOOD1981, divana36, LiveForSpeed, crywolf34,-YağmurAdam-,xconnect,burakthy

189 Mesaj
    Referanslar: 22

Katılım Zamanı:
    31 Ocak 2010;
    Durum:
    Forumda değil

1 Kasım 2012; 19:19:30 

Kitaplar Korsan mı Orjinal mi?

Alışverişlerim:Napolyon94(Xbox 360 Sattım,Çizgi Roman Aldım),ahenis(Mp3 Player Sattım),enkog(Xbox 360 HDD Sattım),istanbuldakiAYDINEFESİ(S5560 Gio aldım.)

301 Mesaj
    Referanslar: 17

Katılım Zamanı:
    6 Şubat 2012;
    Durum:
    Forumda değil

2 Kasım 2012; 19:25:40 

KILITLI kitabi cok akici bir kitaptir. Herkein okumasini tavsiye ederim ozellikle polisiye sevenlerin.
    hayirli satislar hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

411 Mesaj
    Referanslar: 22

Katılım Zamanı:
    9 Temmuz 2005;
    Durum:
    Forumda değil

21 Kasım 2012; 16:43:06 

pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmaarmutportakal -- 21 Kasım 2012; 19:40:18 >

Sayfa:   [1]
    Tüm forumlar » [İkinci El - Sıcak Fırsatlar - Ödüllü Anket] » İkinci El » Diğer ikinci el ürünler » EJDERHA DÖVMELİ KIZ SERİSİ (1-2-3) + KİLİTLİ (1 KİTAP) +++
    Sayfa: [1]
    Foruma Git
    Bölümde Ara
    Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
    Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.391