Şimdi Ara

Yeni clio mu Polo mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
2
Favori
22.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Polo'nun donanımı yetersiz kalıyor...Clio'nun en baz donanımında güvenlik donanımları standart en önemliside ESP var... Performans arıyorsanız Polo...İkinci elde Polo'nun üstünlügü vardır...
  • Clio çok daha dinamik ve güncel bir araç, vw sadece imajı var vede yüksek fiyatı.Bu sebepten dolayı clio IV
  • clio 4
  • Polo güzel araba ama doğuş donanımdan çok fazla çalmış. İki aracıda benzer donanımlarla almaya kalkarsanız polo'nun fiyatı çok artacaktır ki buna rağmen alamacağınız donanımlarda bulunmakta.

Polo için şu opsiyonları seçerseniz clio'ya muadil bir donanım seviyesine geliyorsunuz
    -ESP
    -RCD 510 (navigasyon yine yok)
    -Fonksiyonel Direksiyon
    -Hız Sabitleyeci
    -Arka Park Sensörü
    -Klimatronik klima
    -Sis Farları
    -16" alaşım jantlar
    -Yağmur Sensörü
    -Far Sensörü

bu opsiyonları seçseniz bile, yan hava yastıkları, anahtarsız çalıştırma, start-stop gibi özellikleriniz yine olmayacak. Polo benim sevdiğim bir model ama bu kadar boş donanıma 41,000 lira verilmez diye düşünüyorum.
  • clio4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçek şu ki Polo Aveo ve Clio 4 teknolojisinden çok geri de bir teknolojide tamamen markasından dolayı satış yapıyor.

VW bu durumu çok iyi biliyor ve yakın tarihte Polo ya makyaj görüp donanım olarak zenginleşecek ya da yepyeni bir kasaya kavuşacak.

VW Polo'nun şuan ki kasası ve Türkiye'de satılan donanımları çok zayıf bu araç Renault Polo veya Chevrolet Polo olsaydı yerden yere vururdunuz.
  • clio4 çünkü teknik olarak polonun clio4 ten en ufak bir üstünlüğü yok. Kalite performans dayanıklılık maliyet bakım maliyeti ergonomi motor teknolojisi vs her türlü clio4 üstün.
  • Bir VW fanatiği olarak bile Clio4 derim.
  • clio IV derim polo yakında makyaj görecek
  • Clio. Nedeni daha yeni ve daha güzel görünüme sahip olması, iç hacminin daha geniş olması, ESP nin standart olması.
  • her ne kadar poloyu beğenen biri olsam da.. ben de clio 4 derim.. clio resmen evrim geçirmiş.. çok şık duruyor.. donanımları da gayet iyi.. ben tercihimi clio4 ten yana kullanırdım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: faith_388

Polo'nun donanımı yetersiz kalıyor...Clio'nun en baz donanımında güvenlik donanımları standart en önemliside ESP var... Performans arıyorsanız Polo...İkinci elde Polo'nun üstünlügü vardır...

Clio 4 ne zaman satılıp 2. ele düştü de polo ile clio 4'ün 2. elini kıyaslıyorsunuz ?
  • Tabiki Clio4,daha yeni dinamik,donanımlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

quote:

Polo'nun donanımı yetersiz kalıyor...Clio'nun en baz donanımında güvenlik donanımları standart en önemliside ESP var... Performans arıyorsanız Polo...İkinci elde Polo'nun üstünlügü vardır...

Clio 4 ne zaman satılıp 2. ele düştü de polo ile clio 4'ün 2. elini kıyaslıyorsunuz ?

Şuanki olan durumu söylüyorum...Gelecekte ne olur ne getirir bilinmez...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

quote:

Şuanki olan durumu söylüyorum...Gelecekte ne olur ne getirir bilinmez...

Clio 4'ten bahsediliyor, eskilerinden çok çok farklı. Çıkmamış bir model için şu anki durum yok, ondan dolayı da yaptığınız yorum sağlıklı değil.

• Polo güvenlik donanımı olarak eksiksiz olsa kimse diğer B sınıfı araçların yüzüne bile bakmazdı.
  • Polonun dışını yeni clio nun donanımını alın. combo yapın.
  • polo
  •  Yeni clio mu Polo mu?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.