Şimdi Ara

Konu silinsin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi General. -- 16 Ekim 2014; 17:31:12 >

• valla kızıyordum sony'e açtıkları çok iyi olmuş
  • sonunda bi zamet açmışlar link verseydin
  • Sitede xperia V TX J yok bütün ülke sitelerinde yakında diyor bizde sadece xperia T var yeni cihazlardan oda teknik özellikleri ve galeriyi göremiyorsunuz ne zaman geleceği bilgiside yok
  • V yok yakında bile demiyor demek gelmeyeceği doğru

bütün avrupada nerdeyse satışa çıkacakken bize gelmemesi tam saçmalık

bunlara mail atsak yine sonymobile TR cevap verecek heralde asıl sony e mail atmak lazım bu gelmeyen telefonlar için
  • İleride getirirler umarım tüm modelleri..
  • Bu sony tr kafayı yemiş sabah xperia miro xperia t sitede mevcuttu akşam oldu kaldırmışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • verdim veriştirdim :) en azından bunlar dilimizden anlıyorlar globale yazıyordum kimse cevap atmıyordu şimdi cevap verirler heralde
  • cidden xperia T yi de kaldırmışlar, bu adamları tenhada sıkıştırsak mı, maille olmayacak bu iş
  • kayıt oldum siteye .inşallah tüm modeller zamanlada olsa gelir.
  • Ürünlerin çıkarılması gayet normal arkadaşlar. Aynı altyapıyı kullanan, sadece türkçe olan bir site için; atıyorum ingiltere sitesi kopyalanarak türkçe yapılır, sonrada gelecek veya gelmeyecek ürünler eklenir yada çıkartılır. Siz tam bu süreçte siteyi görüntülemiş olabilirsiniz.

• Eskiden Türkiye Avrupa kategorisindeydi.
    Şimdi Orta Doğu ve Afrika bölgesinde :D
  • Arkadaşlar sony eski modelleri bize kitleyecek yine sitede hiç bir yeni model yok avrupada satamadığı modelleri doldurmuş yine Allahım sen bana sabır sony Türkiye,yede akıl ver
  • Güzel haber
  • Hayırlı olsun. İlerde 'de Türkiye 'yi olmayanlar kategorisine koyarlar herhalde.
  • Geç oldu biraz be, hiç sallamıyor Sony Türkiyeyi.
  • Geç kalmadılar mı biraz? Koskoca Sony yani. Arc S kullandığım dönemlerde yenilendi site. Aylar geçmesine rağmen daha yeni Türkçe desteği veriliyor.
    Arc S kullandığım zaman neredeyse her gün kontrol ederdim ne zaman Türkçe olacak diye. İngilizce bilmediğimden değil,Türkiye kullanıcılarına yapılan saygısızlık olarak gördüğüm için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: se(dd)at

Eskiden Türkiye Avrupa kategorisindeydi.
    Şimdi Orta Doğu ve Afrika bölgesinde :D

• quote:

Orijinalden alıntı: web101

Sitede xperia V TX J yok bütün ülke sitelerinde yakında diyor bizde sadece xperia T var yeni cihazlardan oda teknik özellikleri ve galeriyi göremiyorsunuz ne zaman geleceği bilgiside yok

T nerde ben göremedim???
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.