Şimdi Ara

GALAXY S3 INTERNETE GIRMIYOR !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Wifi ağına bağlan diyorum , kaydedildi guvenli diyor ve tekrar bağlanmaya çalışıyor tekrar aynı şey yazıyor bu problem nasıl düzelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up

• Başlık hatalı. Bu telefonunla değil modem şifrelemenle alakalı bir durum. Ilk android telefonun sanıyorum.
    Site içinde ya da google da " modem şifreleme android " diye arat. Çözüm yolunu bulacaksın. Modem şifreleme degisimi hemen hemen her sitede screen alınıp anlatılmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: pergamonist

Başlık hatalı. Bu telefonunla değil modem şifrelemenle alakalı bir durum. Ilk android telefonun sanıyorum.
    Site içinde ya da google da " modem şifreleme android " diye arat. Çözüm yolunu bulacaksın. Modem şifreleme degisimi hemen hemen her sitede screen alınıp anlatılmış.

daha önce galaxy tab kullandım ve hiç sorun yaşamadım , S3 aynı nete giremezken tab giriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: KarsiyakaSk

quote:

Başlık hatalı. Bu telefonunla değil modem şifrelemenle alakalı bir durum. Ilk android telefonun sanıyorum.

daha önce galaxy tab kullandım ve hiç sorun yaşamadım , S3 aynı nete giremezken tab giriyor

Dediğin gibi olsun. Çözüm yolu beklemeyi düşünüyorsan beklersin ya da dediğimi deneyebilirsin. Denedikten sonra yorumlaman daha mantıklı olabilir.
    Ayrıca farklı 3 noktada deneme yapabilirsin sorun devam ediyorsa donanımsal da olabilir. Zaten bu inançtasın. Git servise ver olmadı.
    Ben x kafede tabletimle ve telefonumla (s3) giriş yapamazken kablosuz ağa dizüstüm ile sorunsuz yapabiliyordum.
    Onun dışında kablosuz ağa giriş yapamama sorunum olmadı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KarsiyakaSk

quote:

Dediğin gibi olsun. Çözüm yolu beklemeyi düşünüyorsan beklersin ya da dediğimi deneyebilirsin. Denedikten sonra yorumlaman daha mantıklı olabilir.
    Ayrıca farklı 3 noktada deneme yapabilirsin sorun devam ediyorsa donanımsal da olabilir. Zaten bu inançtasın. Git servise ver olmadı.
    Ben x kafede tabletimle ve telefonumla (s3) giriş yapamazken kablosuz ağa dizüstüm ile sorunsuz yapabiliyordum.
    Onun dışında kablosuz ağa giriş yapamama sorunum olmadı.

Bağlantı sifreleme ayarlarini degistirdim pc baglanamadi ,telefona güncelleme yaptım şu anda baglaniyor yine baglanmamaya başlarsa diğer modem ayarlarini kurcalayacagim teşekkür ederim yardiminiz için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.