Şimdi Ara

eski sevgilim mesaj attı dertleşmeye ihtiyacım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • beyler şuan mantıklı düşünemiyorum sizin yardımınıza ihtiyacım var.

gece gece size detaylı anlatmıycam özeti geçiyorum: 18 yaşındayım. 2 yıllık sevgilimden 4 ay önce ayrıldım. bunun ilk 3 ayı sürekli barışalım demekle geçti en son 1 ay önce buna çoook uzun bir mesaj attım herşeyi anlattım bu cevap atmadı okudun mu dedim hayır dedi bende artık okuma her şey için çok geç elveda dedim ve bununla ilgili hayatımda ne varsa çıkardım. numarasını resimlerini mesajları falan sildim faceden engelledim. eskiden 1-2 haftada bi mesaj atarken son 1 ay tek mesaj bile atmadım hatta o mesajları okumaması beni çok kızdırdı ve artık umrumda değildi. üniversitede yeni bir arkadaş ortamı kurdum hatta şuanla bi kızla flörtleşiyorum ama onu sevmiyorum. aklım hala eskide. bana dün whatsapptan mesaj atmış neden faceden engelledin amacın ne ne demek oluyor bu tarzı bi mesaj atmış benim de whatsappım kapalıydı göremedim. demin açtım ve mesaj geldi bi heycan bastı beni buna cevap olarak efendim? yazdım ama oda uyuyor galiba daha görmedi.

şimdi beyler ben ne yapayım yarın cevap atınca? ne yapmam lazım? ona çok kızgınım ama hala unutamadım sizce neden umursadı onu engellememi barışır mı yoksa sadece kafamı karıştırmak için mi yapıyor

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.